• I když jsem nezaplatila v dané lhůtě, protože mi vypadlo elektronické bankovnictví, obojpednavku nezkusil, ale upozornili mě a dali mi další termín.

Dobrá komunikace a informace o zboží, rychlé dodání

Vše OK, žádný problém

Rychlost kvalita .

• velký výběr zboží
    • velmi příjemná sleva
    • bezproblémově doručeno

Rychlé jednání, vstřícnost

• Rychlé dodání, zboží v topu

Velký výběr, rychlé dodání, spokojenost.

• Měli, co jsme potřebovali a za dobrou cenu.

Přehledné stránky, rychle odbavení objednávky.

• Vyhodné ceny
    • Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Sportovna.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Jsme rádi, že jste s naši cenovou nabídkou tak spokojený.

Vždy se snažíme všechny objednávky zpracovat v co možná nejkratším čase a předat je jednotlivým dopravním společnostem nejlépe ihned do druhého dne (pokud je zboží skladem). Po Velikonočních svátcích se nám však bohužel nepodařilo balíček včas zabalit a kurýrovi předat tak, aby byl v uvedeném termínu v pořádku doručen. Termíny dodání uvedené na našem webu jsou zpravidla orientační, kolikrát záleží na vytíženosti skladu a také na vytíženosti dopravní společnosti.

Pro příště určitě doporučím obrátit se na naši zákaznickou linku s prosbou o přednostní odeslání (popřípadě můžete připojit poznámku k Vaší objednávce) a my se budeme snažit udělat vše pro to, aby Vám zásilka v požadovaném termínu byla doručena.

Celá situace nás velmi mrzí a ještě jednou se tímto omlouváme.

Manažer zákaznického servisu

Skvělý sortiment, rychlé dodání, dobré ceny, tento eshop mě zatím nezklamal.

Spolehlivý, rychlý, přehledný e-shop

• Příjemná obsluha na prodejně v Olomouci.
    • Bezproblémová výměna zbozí.

Jsem spokojen-žádné problémy.

Velmi ráda zde nakupuji obuv vždy sedí rychlé dodání výborná komunikace za mě mohu všem jedině doporučit.

Reakce obchodu Sportovna.cz

děkujeme Vám za Vaše milé hodnocení a za zpětnou vazbu.

Těší nás, že u nás nakupujete pravidelně a jste spokojena jak s rychlostí dodání, komunikací s námi, tak i s naši nabídkou zboží.

Pokud byste kdykoli v budoucnu potřebovala jakkoli poradit s výběrem či zvolením si vhodné velikosti, neváhejte se kdykoli obrátit na náš zákaznický servis.

• Bezproblemovy nakup

Přehledné, rychlé, s přiměřenou cenou. Opravdu dobrý!

• V nabídce u bot bylo psáno 3 pack ponožek salomon zdarma. Žádné se zbožím nedorazili.

Reakce obchodu Sportovna.cz

děkuji Vám za Vaši zpětnou vazbu.

Máte naprostou pravdu. Aktuálně nám běží hned několik nabídek, kdy k nákupu vybraného zboží obdržíte dárek. Vaši objednávku jsem si ověřila a ke zvolené obuvi Salomon se nabízí dárek v podobě 3pack ponožek Salomon zdarma.

Pokud si zvolíte produkt, ke kterému se dárek vztahuje, ihned v prvním kroku košíku před polem pokračovat, se Vám dárek zobrazí a je zapotřebí si konkrétní velikost či barvu požadovaného dárku do objednávky přidat a následně pokračovat k výběru dopravy a platby. Někteří zákazníci o dárek zájem nemají, a proto je již následně na každém, zdali si ho budou přát do objednávky přidat či nikoli.

Jelikož však nedošlo k dopřidání dárku, ponožky Vám dodány nebyly, jelikož nebyly součástí Vaší objednávky.

Jako vstřícný krok pro Vás z naší strany Vám dárek samozřejmě můžeme doposlat, nicméně za částku za dopravné. Dnes budete kontaktován ze strany zákaznického servisu.

I přes to pevně věřím, že Váš nákup u nás nebyl poslední.

• Rychlost dodání.
    • Dobrá cena