Sportovní boty jsem si objednala večer 16.4. a 19.4. 2024 mi dopravce boty doručil. Se službou jsem spokojená.

• velký vyber botičiek
    • super akčné ceny
    • rýchlé dodanie
    • -

• Rychlost, spolehlivost, jednoduchost

• vše ok

nic

• Rychlé vyřízení objednávky. Super

podruhé jsem zde nakupoval a opět proběhlo vše, jak mělo

• blízká dostupnost,možnost vyzkoušení obuvi

velmi ochotní a příjemní prodavači

dobré jednání

• Zboží dorazilo rychle a bez problemu

Dobré ceny, rychlost vyřízení objednávky.

Objednávka nebyla doručena a zrušena obchodem. Několik dní nikdo z PPL nereagoval na emaily ohledně zásilky. Čekal jsem marně a ztratil více jak týden času. Nedoporučuji obchod a ani PPL, arogantní jednání. Jsem naštvaný !!!

Reakce obchodu Sportovna.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Vaši e-mailovou adresu jsem si ověřila a zjistila jsem, že na Vaše jméno evidujeme dvě duplicitní objednávky. Jelikož došlo k neuhrazení jedné z nic, po odeslání druhé výzvy na úhradu, došlo k jejímu stornování. Druhou objednávku ze dne 14.04.2024, jsme následující den expedovali a jelikož jste při jejím vytvoření uvedl chybné telefonní číslo (777 777 777), kurýr z dopravní společnosti bohužel neměl možnost se s Vámi spojit ohledně možného času doručení. Z tohoto důvodu byla dne 17.04.2024 Vaše zásilka uložena do partnerského Parcelshopu. Dle posledních dat z trasování došlo před malou chvílí k vyzvednutí zásilky.

Jelikož od Vás neevidujeme žádnou písemnou ani telefonickou komunikaci, neměli jsme o této situaci nejmenší tušení. Dnes budete kontaktován ze strany zákaznického servisu s dotazem, co bylo z naší strany v nepořádku a pokud skutečně došlo k jakémukoli problému, budeme se snažit ho vyřešit k Vaší plné spokojenosti

Krásný den a Sportu zdar!
    Adéla Horáková
    Manažer zákaznického servisu

• široký sortiment

• rychlé doručení

• Možnost vyzkoušení vyrobku
    • Ochota pracovníků obchodu

Já mám zkušenosti ty nejlepší. Kupuji si zde každý rok letní šaty. Objednávka je vždy obratem vyřízena, i výběr způsobu platby mi vyhovuje. Obchod doporučuji.

• Veliký výběr produktu i velikostí

Vynikající, výběr, objednání a dodání zboží.
    Petr Vašta

• rychlost spolehlivost

• Odpověď obchodu byla blesková i o víkendu
    • Doručení rychlé
    • I možnost výměny obuvi (v případě špatné velikosti) do 30ti dní je super - i když jsem nevyužil. Merrell znám a 44,5 mi sedí
    • Cena mých Merrell byla TOP

Hodně dobré celkově vše, jakmile budu chtít koupit další botky, určitě nejdřív mrknu na Sportovnu

Pokud si objednám tak není problém s vyřízením.