Rychlé doručení

• Rychle zpracovani a doruceni zasilky.

• Vyber
    • Mala zasoba produktu

• super obchod

Zakoupená obuv je skvělá. Vybrala jsem si o dvě čísla větší model, ovšem velikostně sedí. V létě mi otékají nohy a tudíž jsem nechtěla riskovat nepohodlí. (Obecně si "barefootky" kupuji vždy minimálně o číslo větší.)
    Jediné obdobné boty, které těmto Merrellkám mohou konkurovat jsou "pětiprsty", které jsem si pořídila před dvanácti lety.
    Služby obchodu jsou profesionální. Zboží bylo promptně dodáno.
    Komunikace s obchodem v minulosti (r. 2001 a 2022) rovněž profesionální.

Vážená paní Grosmanová,

děkujeme Vám za Vaši hezkou zpětnou vazbu.

Těší nás, že u nás vždy naleznete co hledáte, se zbožím jste maximálně spokojená a ráda se k nám díky našemu přístupu vracíte.

Pokud byste kdykoli v budoucnu potřebovala jakkoli poradit s výběrem vhodného produktu či s velikostí, jsme Vám plně k dispozici. Kolegové z oddělení zákaznické péče se snaží vždy maximálně vyhovět všem požadavkům našich zákazníků, vhodně poradit a díky skvělým pracovníkům skladu a pohotovým dopravním společnostem se k Vám zboží dostane vždy v co možná nejkratším čase.

Ještě jednou děkujeme za milá slova a budeme se těšit na Vaši příští objednávku,

Manažer zákaznického servisu

Obchod je výborný vždy si vyberu výborná komunikace velmi rychlé dodání mohu jedině doporučit.

široký výběr, dobá cena, přehledný web, rychlé doručení

Mohu jen doporučit. Rychlé dodání, kvalitní zboží, super komunikace

super všechno

• Zajímavé zboží za dobré ceny

Spolehlivý e-shop s velmi dobrou nabídkou zboží.

Perfektní obchod. Velký výběr i ve větších velikostech.

• Jednoznačně možnost si zboží nechat dovést do nejbližšího obchodu, více velikostí si zkusit a nechat si vhodné, popř vrátit, široký sortiment

Dobrý den, Juro,

děkujeme Vám za Vaši hezkou recenzi a zpětnou vazbu.

Neustále se snažíme rozšiřovat naše služby, proto nás těší, že možnost vyzvednutí ještě před úhradou na našich partnerských prodejnách, je pro vás velkou výhodou a kolegové z nově otevřené prodejny Vám byli plně nápomocní.

Pokud byste kdykoli v budoucnu potřebovala jakkoli poradit, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na Vaši další objednávku.

Manažer zákaznického servisu

• Rychlost dodání, dobrá cena.
    • Speedcrossy 4,5 a nyní 6 a ještě ve wide verzi/pro široké chodidlo/jsou pro mě a chození po horách nej.

V minulé objednávce jsem si objednala boty ve dvou velikostech a ty , co jsem nechtěla, jsem po zaevidování na stránkách Sportovny, snadno odnesla v Olomouci do prodejny uvedené na stránkách, kde se postarali o vrácení, ani nemusela být zasilka zabalená, protože paní si kontrolovala, jestli v krabici boty jsou.

Dobrý den, Renato,

děkujeme Vám za Vaši milou zpětnou vazbu.

Jsme rádi, že nákup proběhl v naprostém pořádku a také nás těší, že díky naší aplikaci RETINO pro vrácení, ale i výměnu či reklamaci zboží, se Vám podařilo rychle a jednoduše založit případ ohledně vrácení. Díky možnosti přinesení zboží k vrácení na prodejnu, kdy kolegyně zboží zkontrolují a zašlou k nám do e-shopu, tak zákazník může ušetřit za náklady za dopravné. Na zpracování vratky či výměny máme stanovenu lhůtu 14 dnů od data přijetí k nám na centrální sklad. Kolegové jsou však velmi pohotoví a snaží se všechny tyto případy zpracovat v co možná nejkratším čase.

Pokud byste potřebovala kdykoli v budoucnu jakkoli poradit, určitě se neváhejte obrátit na náš zákaznický servis, kde Vám mile rádi pomůžeme.

Ještě jednou Vám děkujeme a pevně věříme, že Vám zboží bude skvěle sloužit a budete s ním maximálně spokojena.

O.K.

• Sportovna je vždy perfektní. Kvalitní věci, výborné ceny a vše rychle a bez problémů vyřízeno. A když se někdy náhodou stane, že si špatně vyberu, třeba velikost, okamžitě vše vyřeší a vymění. Super.

Hezký den, Luďku,

děkujeme Vám za Vaši milou recenzi a zpětnou vazbu, která nám udělala obrovskou radost.

Těší nás, že jste s našim sortimentem, přístupem, cenami i rychlým dodáním tak spokojený.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme za zpříjemnění pracovního dne a těšíme se na Vaši další objednávku.

dobré ceny
    velký výběr
    bleskové vyřízení objednávky

Supr

Velký výběr obuvi

Velmi ochotny zakaznicky servis ktery mne kontaktoval ohledne objednavky s vyberem nahradniho zbozi , mohu jen doporucit