• hůře se hledá místo osobního vyzvednutí

• rychlost dodání
    • komunikace

super

• široká nabídka zboží za skvělé ceny
    • nadstandardní pro-zákaznický přístup

• Rychlé doručení
    • Bez poškození

• Krásně zabalené zboží a rychlost doručení
    • Vše bylo bez problému
    • Kurýr byl příjemný

skvělá zákaznická podpora

Rychlé vyřízení, výborná komunikace

• Promptní komunikace
    • Nejlepší ceny na trhu

Kromě malého detailu, že zboží nebylo aktuálně na skladě, ačkoli takto bylo prezentováno, vše proběhlo dle očekávání a bez výhrad. Skutečnost, že není na skladě, mi byla okamžitě sdělena s nabídkou odstoupení, nicméně odklad o cca 2 týdny nebyl pro mne zásadní a zboží nakonec dorazilo o něco dříve, než se původně předpokládalo.

• rychlé doručení i před vánočními svátky
    • Nebylo možné prodloužit možnost vrácení zboží přes vánoční svátky (platila jen lhůta 14 dní)

• Rychlé doručení
    • Dobrá komunikace
    • Chápu, že to nejspíš dělají z dobrého úmyslu, ale osobně příliš nestojím o to, aby mi z e-shopu volali s ptali se mě, jestli jsem byl spokojený.

• rychle a přesně

• Super komunikace.

Moc se mi líbilo, že měsíc po nákupu mi paní volala a ptala se, jestli je vše v pořádku a jestli nepotřebuji s něčím poradit.

• skvělé ceny, rychlé dodání a vše v naprostém pořádku.

• Mobilní telefon jsem objednávala v první polovině prosince loňského roku a byl doručen v pořádku a rychle. Dobrá komunikace obchodu, lepší cena.

Dobrá komunikace obchodu, nižší cena, rychlé dodání (přesné datum dodání mi již nejde označit v kalendáři nyní zaslaného dotazníku). Co se týče samotného produktu, nepoužívám ho já, takže nemohu hodnotit, ale zatím nemám informaci, že by bylo něco v nepořádku, takže asi funguje dobře.

• vše v pořádku

• vše bez problému

• nejlevnější
    • zboží nelze zaplatit předem

Vše v pořádku, jen by do budoucna mohli rozšířit možnost vyzvedávání již zaplaceného zboží.

Bez problému.