• rychlé doručení i před vánočními svátky
    • Nebylo možné prodloužit možnost vrácení zboží přes vánoční svátky (platila jen lhůta 14 dní)

• Rychlé doručení
    • Dobrá komunikace
    • Chápu, že to nejspíš dělají z dobrého úmyslu, ale osobně příliš nestojím o to, aby mi z e-shopu volali s ptali se mě, jestli jsem byl spokojený.

• rychle a přesně

• skvělé ceny, rychlé dodání a vše v naprostém pořádku.

• Mobilní telefon jsem objednávala v první polovině prosince loňského roku a byl doručen v pořádku a rychle. Dobrá komunikace obchodu, lepší cena.

Dobrá komunikace obchodu, nižší cena, rychlé dodání (přesné datum dodání mi již nejde označit v kalendáři nyní zaslaného dotazníku). Co se týče samotného produktu, nepoužívám ho já, takže nemohu hodnotit, ale zatím nemám informaci, že by bylo něco v nepořádku, takže asi funguje dobře.

• Rychle dodání skvělá komunikace i cena

Obchod proběhl v pořádku. Zasilam byla hned odeslána. Super komunikace. Mužů jen doporučit

• Rychlost a spolehlivost

• Rychlé doručení, zájem ze strany obchodu, zda doručení proběhlo v pořádku formou telefonátu. Zboží prišlo dle uvedené dodací doby a v pořádku.

+ Velký zájem o zákazníka. V případě dalšího nákupu navštívím rovnou Smartonix.

• levně
    • rychle
    • vzorná komunikace

• Rychle dodani, slusna cena oproti konkurenci, zpetna vazba od infoliky se spokojenosti nakupu
    • Zadna

• rychlé vyřízení objednávky a doručení

• rychlé doručení

• Zboží bylo levné