Kvalita hrozná. Přestože krabice byla neporušená, některé díly přišly prasklé. První zásilka ani nepřišla, ztratila se někde po cestě. Absolutně nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si udělali čas na hodnocení našich služeb. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a rádi bychom se Vám omluvili, že jste neměli pozitivní zkušenost.

Situaci s poškozeným zbožím bereme vážně a budeme se snažit podobným incidentům v budoucnu předcházet. Pro vyřešení této situace bychom Vás rádi požádali, abyste se obrátili na naše zákaznické centrum a kolegové z reklamačního oddělení se budou snažit co nejrychleji najít vhodné řešení.

Poprosíme Vás, abyste nám napsali na náš e-mail: [email protected], kde se budeme snažit danou situaci vyřešit co nejrychleji.

S pozdravem, tým ShopJK

• přišlo uplně jině zboží nepotřebné

• Zboží přišlo totálně poškozené. Okamžitě reklamuji

Zboží cestou bylo zničeno

S pozdravem, tým ShopJK

• Zboží nebylo kompletní. A co nejvíc nás naštvalo výrobce zapoměl vyvrtat díry

S pozdravem, tým ShopJK

Není co hodnotit. V jakém stavu je objednávka jsme si museli zjistit sami telefonicky. Predpokládaný datum doručení úplně mimo. A během objednávky se cena navýšila . Ještě uvidíme jak to dopadne.

• Zásilka přišla poškozená a na žádné číslo není možné se dovolat.Velke zklamání
  • Objednané a předem zaplacené zboží po šesti dnech ještě nedorazilo

• Velmi nekvalitně vyrobený výrobek s plastu a přišel poškozený.

Zboží je na vyhození.Nefoporučuji zde nakupovat.

• Trochu jiný než je inzerováno.

Přišla SMS že zásilku doručí v danný den.Celý den jsem k vůli tomu byla doma nikdo nepřijel,proto jsem volala do shopjk a bylo mi řečeno že vše prověří.Už je to 3 dny a nikdo se neozval

Pozdní dodávka, zboží vůbec neodpovídá vyobrazení na internetu.

• Křeslo není z kvalitního materialu. Jsem zvědavá jak dlouho vydrží kvalita.

příště poslat přes PPL ty jsou spolehliví.

Jedna plastová deska je praskla psala jsem mail nikdo se neozval

stejné zboží lze najít na Sheinu za třetinovou cenu

prodejce neumí rozpoznat barvu, místo modré mi přišlo křeslo v barvě zelené. Jsem znechucen.

Obchod bez udání důvodu a bez jakéhokoliv jiné komunikace objednávku zrušil. Psala jsem email proč a také bez odezvy. NEDOPORUČUJI!

Zatim zbozi nebylo doruceno i pres urgenci u dodavatele. Jsem zklamana.