židle není vůbec pohodlná je tvrdá tato židle není určená k dlouhým hraním je nepohodlná a ta opěrka na nohy je úplně k prdu budu rád že ta židle vydrží možná rok je to samý plast tato židle je tak pro 10 leté děti

• Dobrý den ,byl to dárek pro syna a na křesle na sedadle jsou dvě dírky ne levé a na pravé straně

• Absolutně nic

Peníze za vrácené zboži mi doposd nevrátili ( už to bude měsíc)
    Nekomunikuji
    Řešení za pomocí právnika

Zboží bylo nekvalitně zabalené, díly byly volně uloženy v krabici, takže vše bylo poškrabané a potlučené

Nikdo nevi kde zasilka je

Ne som spokojena kupovali jsme stromeček a ten vubec nestojí převráce se vůbec ho nemůžem spravit

• u židlí nebyly žádné návody, i když to v popisu výrobku na internetu je, že jsou součástí balení
  • Žádné informace o stavu objednávky a zboží nedoručeno

Tvrdí,že peníze jim nepřišly,přizom je mají zaúčtovány,nereagují na emaily. Budu to řešit s bankou.

• zboží nebylo doručeno a zatím nemám žádnou informaci

• POSLALI JSTE MI JINÝ STROMEČEK, NEŽ KTERÝ BYL VYOBRAZEN.

• špatné jednání

Neplnění časového limitu pro dodávky ,po několika telefonátech se začalo něco dít.

• Zásilky přišla jen polovina.Po urgencích e-mailem a telefonem poslali i druhou část,ale v jiné barvě než jsem si objednal.Už to nebudu řešit.Raději jinou barvu,než žádnou.....
    • že si kupující nemůže věc vyzkoušet a pak zjistí ,že se do židle nevejde

Reklamoval jsem zboží 26.7.2022 dodnes reklamace nevyřízena. Peníze nevráceny. Telefon nezvedají.

• Dodáno špatné zboží
    • Nedali daňový doklad, ani do emailu
    • Nereagují na emaily
    • Nezvedají telefon

Dorazilo mi špatné křeslo, obchod nabídnut výměnu nebo kompenzaci (zaslali levnejsi), chci zaslat správné křeslo a od té doby nereagují, telefon nezvedaji, nezaslali ani daňový doklad (nákup na firmu).

Více jak týden čekání na dodání, stále zboží nedodáno.

• Nekvalitní zboží

Doručené zboží nekvalitní vs.cena, neplní svojí funkci jak výrobce uvádí.Hruba nespokojenost

• Nedodán český návod, návod s nezrozumitelnými kresbami je v polštině