Kvalita hrozná. Přestože krabice byla neporušená, některé díly přišly prasklé. První zásilka ani nepřišla, ztratila se někde po cestě. Absolutně nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si udělali čas na hodnocení našich služeb. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a rádi bychom se Vám omluvili, že jste neměli pozitivní zkušenost.

Situaci s poškozeným zbožím bereme vážně a budeme se snažit podobným incidentům v budoucnu předcházet. Pro vyřešení této situace bychom Vás rádi požádali, abyste se obrátili na naše zákaznické centrum a kolegové z reklamačního oddělení se budou snažit co nejrychleji najít vhodné řešení.

Poprosíme Vás, abyste nám napsali na náš e-mail: [email protected], kde se budeme snažit danou situaci vyřešit co nejrychleji.

• Rychlost vyřízení
    • SMS před doručením objednávky

Reakce obchodu shopjk.cz

nejprve bychom Vám rádi poděkovali, že jste si udělali čas a zanechali nám hodnocení.
    Spokojenost našich zákazníků je u nás prvořadá, a proto nás nesmírně těší, že jste spokojeni.

S pozdravem, tým ShopJK.cz

• přišlo uplně jině zboží nepotřebné

Vše v pořádku

S pozdravem, tým ShopJK.cz

bezproblémové a rychlé vyřízení objednávky

• ok

S pozdravem, tým ShopJK.cz

Nebylo mozne si vybrat dopravce, pouze prisel e-mail, ze mu zbozi predali. Zbozi putovalo ze Slovenska. Nevedela jsem dopredu den, kdy budou dorucovat a ani priblizna hodina v sms-ce nebyla. Ale dalo se dovolat ridici ...

S pozdravem, tým ShopJK.cz

• Objednávka byla velice rychle vyřízena a doručena

• Zboží přišlo totálně poškozené. Okamžitě reklamuji

S pozdravem, tým ShopJK

Super komunikace, cena a rychlost

• Rychle super dodání

S pozdravem, tým ShopJK.cz

• skvělé ceny, rychlé dodání

• Rychlé jednání.

S pozdravem, tým ShopJK.cz

Přehledné webové stránky, rychlé dodání zboží

• Rychlé doručení

• Rychlost dodávky, dobrá komunikace

S pozdravem, tým ShopJK.cz

• Zbozi doruceno rychle.v poradku.

• Super polecam!