Zboží bylo nekvalitně zabalené a tudíž se objevily vady na zboží (záseky a ošoupané hrany na krabicích od her, zpřehýbané sešity).

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše zkušenost, prosím, kontaktujte nás, abychom věc nějak dořešili, tady jste anonym. Životy 500 tisíc dětí v Africe jsou právě teď ohroženy hladomorem. Prosíme, pokud můžete, zapojte se do našeho jedinečného projektu pomoci Úsměv pro UNICEF ještě dnes přes uvedený odkaz! Nemusíte nic platit a přesto přispějete na charitu. Za každou přidanou fotografii věnujeme za Vás 10,-Kč, každý hlas u fotografie 1,-Kč Českému výboru pro UNICEF. http://www.facebook.com/MojeChytreDite.cz?sk=app_153014374795580 MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® podporujeme Český výbor pro UNICEF

Věci nepřišly

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše hodnocení a omlouváme se pokud kvalita našich služeb nesplnila Vaše očekávání. Máme v celkovém hodnocení přes 4 hvězdičky, což znamená, že Váš případ není běžný standard a hodnocení odpovídá aktuálnímu hodnocení největších internetových obchodů. Pokud chyba nastala u našeho smluvního přepravce není spravedlivé hodnotit nás, protože jsme na Vaší straně. Standardní reklamační proces je plně funkční a každý náš zákazník jej může využít. Přesto nás to neuspokojuje a na zlepšování služeb kontinuálně pracujeme. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

• zboží není skladem, nesmyslná cena

NEDOPORUČUJI

• V nabídce zboží,které už obchod není schopen dodat,i po uzavření objednávky se ještě objevilo další zboží,které už obchod neměl na skladě a už nemohl dodat.

Chtělo by to aktualizovat nabídku vzhledem k tomu,co opravdu má obchod na skladě.

• jedinou výhodou je snad přijatelná cena zboží
    • nebyla mi potvrzena objednávka
    • nevěděla jsem, zda byla přijata či nikoli
    • na můj dotaz mi bylo sděleno, že objednávka byla přijata a potvrzena
    • tedy velmi špatná komunikace
    • nabízejí zboží, které tvrdí, že je skladem a pak sdělí, že zboží není a nebude

Tento obchod rozhodně nedoporučuji vzhledem ke svým negativním zkušenostem
    Mám zkušenosti s jinými internetovými obchody a pokud deklarují, že je zboží skladem, mám ho doma hned druhý den.
    Přesto, že jsem vybírala výhradně zboží, které deklarovali, že jej mají skladem, u jednoho druhu mi sdělili, že zboží není a nebude, ostatní zboží, které mělo být skladem, dorazilo za dvanáct dnů !!!!!
    Velmi mě rozesmála reakce obchodu na jednu recenzi ze 16. září, kde tvrdí, že zboží, které je skladem odesílají tentýž den.NEDOPORUČUJI věřit tomuto obchodu, protože své zákazníky klame a velmi špatně komunikuje, prostě si jich neváží. Zde už nenakoupím.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše hodnocení a omlouváme se pokud kvalita našich služeb nesplnila Vaše očekávání. Máme v celkovém hodnocení přes 4 hvězdičky, což znamená, že Váš případ není běžný standard a hodnocení odpovídá aktuálnímu hodnocení největších internetových obchodů. Přesto nás to neuspokojuje a na zlepšování služeb kontinuálně pracujeme. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

• snaží se nalákat zákaníka na ceny, ale je to podvod

nenapalte se jako já

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, ale nevíme o jakém podvodu píšete. Podívejte se, prosím, na celkové hodnocení našich stránek. To odpovídá tomu, že mám spokojené zákazníky. Na Facebooku nám fandí 9000 lidí, což nemá žádný hračkový eshop v České republice. Nevím co Vás přesně vede k takovému hodnocení, ale věřte, že si jej nezasloužíme. Už proto, že jsme velmi aktivní v oblasti charity a nemalou část našeho zisku směřujeme do charitativních projektů, což je jeden z důvodů vzniku naší společnosti. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

• nejlevnější zboží
    • má nedostatek zboží

Zboží v tomto obchodě jsem vybrala z důvodu,že bylo jedno z nejlevnějších a obchod měl velmi hezký sortiment. Ze 3 kusů zboží (které bylo skladem) mně nedorazilo za týden nic a tak jsem obchod kontaktovala. Bylo mi řečeno,že ten samý den,jako jsem objednala já objednlo hodně lidí a že zboží již není. Bohužel mne zamrzelo,že mne nikdo nekontaktoval,že zboží vůbec není a že se ani neví,jestli ještě bude. Objednávku jsem tedy zrušila,když ani nevím,jestli zboží ještě skladem bude a kdy...

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že se nám nepodařilo naplnit Vaše očekávání, jako tisícům jiných zákazníků. 92% zákazníků náš obchod přímo doporučuje a v okolních hodnoceních vidíte, že jsme dobře fungující obchod. Vám se tímto omlouváme. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

• Dlouhá dodávací doba.

Stránky jsou moc pěkné, přehledné, jen zboží je dodáno za poměrně dlouhou dobu, i když je uvedeno, že je na skladě. Zboží (hrací hračka pro miminko) bylo taktéž dodáno s vybitou batérií, což také nepotěšilo. Vzhledem k poměrně vyšší ceně zboží, než u jiných e-shopu, a moc pěkným stránkám, jsem čekala trošku pružnější dodání zboží s žádným zádrhelem. Proto spíš doporučuji poohlédnout se někde jinde. Bohužel, mne zklamali.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jak můžete vidět z ostatních hodnocení, ve Vašem případě se mimořádně radost nepodařilo doručit. I přes obecně nízké ceny a odpovídající hodnocení jiných zákazníků je Vaše vnímání jiné. Baterii lze reklamovat a pokud výrobce dodává zboží s baterií, potom nejsme schopni kontrolovat její stav. Jestliže jste na zboží čekala, potom je jediné vysvětlení, že šlo o novou dodávku od výrobce, protože máme vlastní sklad a zboží expedujeme standardně do 24 hodin - noční směny mimo sezónu nemáme. Věříme, že příště uděláte dobrou zkušenost, stejně jako tisíce našich spokojených zákazníků. Omlouváme se. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

• pěkné hračky
    • udávají, že zboží mají skladem a poté zasílají mail, že čekají na zboží od dodavatele - takže jaképak skladem???
    • mění ceny několikrát do týdne

spíše nedoporučuji

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, ale nemůžeme v obecné rovině souhlasit s tím co uvádíte. 1) Ceny neměníme několikrát týdně! Pokud máte něco pod 10.000 položek skladem, tak by to bylo dost nákladné, ale co je pravda, monitorujeme chování konkurence a ceny upravujeme podle toho. Pokud nebudeme sledovat konkurenci a její chování, nebudeme nabízet zboží za tak skvělé ceny. To je důležitý parametr pro naše zákazníky. 2) Skladem / ne skladem. Omlouváme se, ale pokud zašleme leták s akční nabídkou super cen, může se stát, že určité položky se objedná v kusech o něco málo více. Sklad máme napojený online na obchod, ale data se aktualizují zatím co hodinu. Hledáme řešení pro tak velký počet hraček, který máme v nabídce a velký počet zákazníků. Pokud se nám taková situace stane, což byl Váš případ, nejsme neteční, ale komunikujeme, jak uvádíte. Řada jiných eshopů nemá skladem žádné zboží a standardně posílá zboží po týdnu. U nás je běžné odesílat zboží v den objednávky a informovat zákazníka, že něco není skladem a bude k odeslání za 3 dny. Přesto budeme s touto zpětnou vazbou dále pracovat. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

• levne postovne, misty akcni nabidky
    • spatne resene zobrazeni skladovych zasob, obchod dovoluje nakoupit vice nez ma na sklade a pak vse museji slozite resit prodejci, coz kvalite nakupu prilis nedodava, na webu jdou videt i stare "akce" kdy mel obchod akcni zbozi, ktere jiz vyprodal a nebude opakovat a presto je zde zbozi videt

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, ale nemůžeme úplně souhlasit s tím co uvádíte. Místy akční nabídky jsou ve skutečnosti každý týden. Monitorujeme chování konkurence a ceny upravujeme podle toho. V akci je kolem 2000 položek každý den. Je naprosto vyloučené, aby byla někde vidět akční nabídka, která neplatí, protože to systém neumožňuje. Možnost nákupu více než je na skladě: Sklad máme napojený online na obchod, ale data se aktualizují zatím co hodinu. Hledáme řešení pro tak velký počet hraček, který máme v nabídce a velký počet zákazníků. Pokud se nám taková situace stane, nejsme neteční, ale komunikujeme ihned se zákazníkem. Řada jiných eshopů nemá skladem žádné zboží a standardně posílá zboží po týdnu. U nás je běžné odesílat zboží v den objednávky nebo den následující. V mimořádných případech, například u akčního zboží jsme připraveni informovat zákazníka, že něco není skladem a bude k odeslání za 3 dny. Například v sousedním Německu je reakční doba eshopu 3-4 týdny. Pokud nakupujete v nejlepším světovém eshopu Amazon, tak znáte také jejich dodací dobu. K těmto mimořádným situacím dochází u akčního zboží s velkou obrátkou. Přesto budeme s touto zpětnou vazbou dále pracovat a ještě jednou za ni děkujeme. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

Pri objednavce byli velmi vstricni, bohuzel jsem vsak objednala spatne zbozi, ktere chci vratit a nereauji na me e-maily ani telefonaty. Takze v tuto chvili nevim, co mam delat - zbozi prislo na dobirku, pokud ho vratim a nevrati se mi penize, co pak? chci se s nimi domluvit, ale nereagují :(
    Harčariková

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Vážená paní Harčariková, nevíme co je přesně Vaším cílem, ale pokud je to reklamace, tak fungujeme podle reklamačního řádu a ke spokojenosti našich zákazníků. Pokud je to něco jiného, budeme se bránit, protože podobné veřejné výroky nás poškozují. Není standardem reklamovat zboží, kterému nic není, ale u nás takové reklamace vyřizujeme. Jak vidíte, také na stránkách Heureka komentujeme všechny recenze, tedy komunikujeme s našimi zákazníky. Kolik je takový eshopů? V síti Facebook máme přes 8000 fanoušků, jsme tedy dostatečně transparentní a otevření a dobře fungující. Žádný eshop hraček nemá tolik fanoušků! Bohužel máme problém v tom se spojit s Vámi. I bezprostředně po Vašem dnešním emailu jsme Vám volali (je sobota!), ale na našich pět volaní nikdo nereagoval, což je stav tohoto týdne a Vaši reklamaci jsem obdrželi v pondělí, tj. 4 dny pracovní dny zpět. Věříme, že se vše vysvětlí třeba špatným telefonem, který jste nám uvedla. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

uvedený produkt měl být skladem a kupodivu nebyl

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Upřímně se omlouváme za technickou chybu způsobenou IT dodavatelem, která nastala přechodem na nový software 13.7.2011. S omluvou, MojeChytreDite.cz

• Myslím, že nemá žádné výhody

Jsem rád, že mohu ohodnotit tento neseriozní obchod. Objednával jsem 2 různé hračky.
    V prvním e-mailu je vše v pořádku a zboží je expedováno.
    Ve druhém se prý stala chyba a nejsou schopni zaslat za uvedenou cenu.
    Upozorňuji, že tato chyba se zřejmě týkala obou hraček které jsem objednal.
    Volal jsem na uvedené číslo v jejich pracovní době a nikdo telefon nezvedl.
    A jako největší drzost považuji prohlášení, že se těší na můj další nákup.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Upřímně se omlouváme za technickou chybu způsobenou IT dodavatelem, která nastala přechodem na nový software 13.7.2011. Veškerý čas jsme věnovali v kritický den komunikaci s Vámi zákazníky a věříme, že patříte mezi několik málo u kterých nedošlo k uspokojivé komunikaci. S omluvou, MojeChytreDite.cz

• cena? težko říct, když nedostanete to, co jste čekali...
    • zboží neodpovídá popisu na e-shopu
    • na zaslaný dotaz nikdo nereagoval

za málo peněz málo muziky
    jediný důvod, proč jsem zboží nevrátil je, že to byl dárek pro malého - a berte dítěti rozbalenou hračku :-(

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Škoda, že jste se přihlásil jako anonym. Komunikace se zákazníky je pro nás důležitá a je to jedna z našich předností. Nejsme si vědomi nezodpovězeného dotazu. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

• Velký výběr.
    • u výrobku nafukovací zvířátko nešlo označit konkrétní zvířátko, nevěděla jsem co dávám do košíku a objednávám

doporučila bych obchod známým, hlavně kvůli velkému výběru

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

• lžou

*** se na ně

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Také názor, ač se nedá konkrétně reagovat a jde o anonym. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

• Nabízí levnější zboží, které však nemá....

No comment

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Fér přístup k zákazníkům je pro nás důležitý. Pokud zboží nemáme na vlastním skladu je označeno ,,Nedostupné" a pokud jej skladem máme označujeme ,,Skladem". Je to poněkud neobvyklé, ale z našeho pohledu korektní. Rychlost doručení zboží k Vám zákazníkům je společně s dobrou cenou totiž další parametr na kterém stavíme náš obchod. MojeChytreDite.cz

• webové stránky

nic moc

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu - taky názor. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®