MojeChytréDítě.cz

• 2 dny Průměrná doba dodání v dnech

Recenze MojeChytréDítě.cz

Lenka

Přidáno: 20. listopadu 2017

Obchod nabízí originální osobní dárky pro malé děti.

misa

Přidáno: 23. října 2017

Vse proběhlo v pořádku,jen mi nepřišel email ze zboží odeslali,tak jsem tam psala email abych věděla kdy mohu balíček čekat a pán mi v zápětí volal,takže komunikace perfektní.balíček ještě ten den došel a já později našla email ve ,,hromadných"

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku.
Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. Bohužel příchozí pošta je věc nastavení Vaší schránky. Děkujeme za hodnocení. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o.
Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte.
MojeChytreDite.cz s.r.o. oficiální dodavatel dětských hřišť pro společnost Kofola a.s.

Blanka

Přidáno: 26. září 2017

spokojenost na sto procent-doporučuji všem

Přidáno: 20. září 2017

priserna komunikace ,vymluvy a nepotvrzeni objednavky emailem ze byla objednavka odeslana ,

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Dobrý den, paní Flachsová, tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Posíláme nejen emaily, ale i info SMS a všichni to víme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den! MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY. Od roku 2016 podporujeme Českou katolickou charitu.

Max

Přidáno: 28. srpna 2017

Bleskové odeslání, perfektní zboží, vše skvěle zabaleno, maximální spokojenost!

Přidáno: 21. srpna 2017

Velký výběr zboží

Ludmila

Přidáno: 17. května 2017

oba obaly byly praskle nedalo se pouzit jako darek,musela jsem vymenit obal CD.asi lepe zabalit k preprave

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Každou zásilku je možné reklamovat u doručovatele nebo kurýra. V případě potřeby kontaktujte náš obchod. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

AKCE S CUBS STOLIČKOU + cd nebo kniha ZDARMA: Sedák stoličky obsahuje vyjímatelná písmena, která umožnují sestavit nápis vložením písmen do sedáku, odpovídající vybranému jménu. Objednávejte také zakázkovou výrobu stoliček - vyrobíme jakékoliv jméno. Pro objednávky zakázkové výroby volejte CUBS: 602 21 21 54 nebo písemně na shop @ mojechytredite.cz Nabídka s dárkem platí do vyčerpání zásob CD a KNIH.

Bebarová

Přidáno: 24. dubna 2017

• dobře zabalené zboží
  • o žádných nevím

doporučuji ostatním zákazníkům

Přidáno: 21. února 2017

• Slabiny vidím v tom,že poštovné a balné je v poměru k ceně CD neskutečně VELKÉ.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme za hodnocení a názor, ale zvýšit cenu CD neplánujeme. V obchodech se prodává za 360,- Kč. U nás 209 + poštovné. Jsme tak o cca 50,- Kč levnější vs. "osobní odběr" v běžném obchodě. V eshopu máme ke 4000 položek a při nákupu nad 2000,- Kč je doprava ZDARMA.

leny

Přidáno: 25. prosince 2016

• zajímavé nápady

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Krásné a bohaté Vánoce! :-) Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.