MojeChytréDítě.cz

895 recenzí z celkového počtu 2363 hodnocení

Recenze MojeChytréDítě.cz

Přidáno: 20. září 2017

priserna komunikace ,vymluvy a nepotvrzeni objednavky emailem ze byla objednavka odeslana ,

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Dobrý den, paní Flachsová, tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Posíláme nejen emaily, ale i info SMS a všichni to víme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den! MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY. Od roku 2016 podporujeme Českou katolickou charitu.

Max

Přidáno: 28. srpna 2017

Bleskové odeslání, perfektní zboží, vše skvěle zabaleno, maximální spokojenost!

Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte.
MojeChytreDite.cz s.r.o. oficiální dodavatel dětských hřišť pro společnost Kofola a.s.

Přidáno: 21. srpna 2017

Velký výběr zboží

Ludmila

Přidáno: 17. května 2017

oba obaly byly praskle nedalo se pouzit jako darek,musela jsem vymenit obal CD.asi lepe zabalit k preprave

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Každou zásilku je možné reklamovat u doručovatele nebo kurýra. V případě potřeby kontaktujte náš obchod. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

AKCE S CUBS STOLIČKOU + cd nebo kniha ZDARMA: Sedák stoličky obsahuje vyjímatelná písmena, která umožnují sestavit nápis vložením písmen do sedáku, odpovídající vybranému jménu. Objednávejte také zakázkovou výrobu stoliček - vyrobíme jakékoliv jméno. Pro objednávky zakázkové výroby volejte CUBS: 602 21 21 54 nebo písemně na shop @ mojechytredite.cz Nabídka s dárkem platí do vyčerpání zásob CD a KNIH.

Bebarová

Přidáno: 24. dubna 2017

• dobře zabalené zboží
  • o žádných nevím

doporučuji ostatním zákazníkům

Přidáno: 21. února 2017

• Slabiny vidím v tom,že poštovné a balné je v poměru k ceně CD neskutečně VELKÉ.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme za hodnocení a názor, ale zvýšit cenu CD neplánujeme. V obchodech se prodává za 360,- Kč. U nás 209 + poštovné. Jsme tak o cca 50,- Kč levnější vs. "osobní odběr" v běžném obchodě. V eshopu máme ke 4000 položek a při nákupu nad 2000,- Kč je doprava ZDARMA.

leny

Přidáno: 25. prosince 2016

• zajímavé nápady

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Krásné a bohaté Vánoce! :-) Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

Přidáno: 20. prosince 2016

• Na obchod jsem narazila náhodou a zalíbilo se mě ta CD s písničkama na jména dětí

Myslím, že je tu dostatek zboží hlavně pro ty nejmenší děti, předškoláky.

Přidáno: 11. prosince 2016

• cena CD
  • slabá komunikace
  • poškozené zboží
  • doba dodání

Pošlou pouze zprávu o potvrzení objednávky. Pak se nic neděje. Ze strany dopravce nepřišlo žádné upozornění, že bude zásilka dodávána. Najednou byl ve schránce lístek o nezastižení adresáta a pokyn k vyzvednutí si zboží na poště. Objednávala jsem 5 CD a jedno z nich mělo prasklý obal na přední i zadní straně. Musím podotknout, že toto CD nebylo v balíčku na prvním/posledním místě (aby došlo k poškození dopravou), ale bylo uprostřed balíčku, takže z toho plyne, že bylo do balíčku vloženo poškozené již prodejcem.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Dobrý večer, tato stránka nehodnotí služby státního podniku Česká pošta, ale našeho obchodu. Pokud Vám pošta "jen" vhodila upozornění, bohužel se musíte obrátit na Českou poštu. Pokud bylo CD s poškozeným obalem, mělo dojít k reklamaci při přejímce zboží, případně ke komunikaci s obchodem. Ve Vašem případě se ani jedno nestalo..., což je chyba Vaší komunikace (my reagujeme na recenzi ihned). Vložení poškozeného zboží u nás v obchodě je vyloučené! a fyzika základní školy popírá to co tvrdíte. Více ANONYM nekomentujeme. Přesto děkujeme za nákup a přejeme krásné Vánoce.

dd

Přidáno: 9. prosince 2016

Objednala jsem si 3 CD, jsou to dárky na Vánoce, takže zatím nerozbalené z folie,jen na první pohled jde vidět, že plastové obaly na CD jsou popraskané na 2 ze 3 CD, doufám, že po rozbalení bude ostatní v pořádku.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Stran zboží. Proč jste zboží (obaly) při přejímce nereklamovala? Případně se nám ozvěte do obchodu. Mějte krásné Vánoce.