• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 2 měsíci

• 100% spokojenost
  • zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 3 měsíci

Nepřišlo mi potvrzení objednávky. Špatná komunikace.

• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 5 měsíci

• Rychlost, kvalitně zabaleno proti poškození.

Kupujte, krásné dárky.

• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 1 rokem

Rychlá dodávka, bez problému

• Velmi rychle doruceni
    • Nemam pripominek
  • zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 2 lety

• CD přišlo poštou (poštovné za 100Kč!!!), bylo zabalené jen v bublinkové obálce bez jiného zajištění pevnějším obalem. Obálka byla neporušená, ale po roztržení obálky viditelné 4cm dlouhé nalomení plastového obalu CD. Vzhledem k časové prodlevě, která by vznikla reklamací mi nezbylo nic jiného, než CD předat (jako dárek dítěti) poškozené.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Přesto musíme konstatovat, že ji nerozumíme. Zásilku bylo možné reklamovat ihned při přejímce (tak jste neučinila). Dále Vám při kontaktu s naším obchodem bylo nabídnuto reklamační řešení (ani tuhle možnost jste nevyužila). Vaše volba byla rovnou trestat. Přesto Vám přejeme hezké prázdniny. MojeChytreDite.cz

• Rychlé dodání,

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 2 lety

Spokojenost,rychle dodání. Dcerce se písničky moc líbí

• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 2 lety

• Celkova spokojenost,rychle doruceni,vse bez problemu.Dekuji

• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 2 lety

Bohužel obal u jednoho CD byl prasklý, a vnitřní kolečko které drží CD je ulámané takže CD v obalu nedrží. Může to být ale i vina přepravce.

• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 3 lety

• Rychlost, sortiment, komunikace.

• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 3 lety

Byl to můj druhý nákup, vždy jsem zvolila za příplatek dopravu DPD za 130,- ale pokaždé přišla objednávka českou poštou. Po několika neúspěšných pokusech o tel.kontakt jsem napsala e-mail a ptala se proč je možnost volby dopravy, když stejně pošlou levnější variantou poštou za 90,-, bylo mi slíbeno vracení peněz, ale bohužel se tak nestalo.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení. Každý den děláme maximum pro uspokojení potřeb našich zákazníků. Za technickou chybu jsme se Vám omluvili a dle dohody v tomto týdnu odeslali přeplatek 30,- Kč na Váš účet. Mějte hezký den! CUBS tým MCHD
    MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY.

• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 3 lety

• Nevěděla jsem, že zboží odchází z obchodu a až po mém dotazu jsem zjistila, ze uz leží na poště a musela jsem ho jít vyzvednout osobne

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení. Každý den děláme maximum pro uspokojení potřeb našich zákazníků. Bohužel nemáme sílu ovlivnit státní podnik Česká pošta v kvalitě doručování zásilek a za to jsme trestáni 50% hodnocením...  Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den!

Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o.
    Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory.
    Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.
    Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte.
    MojeChytreDite.cz s.r.o. oficiální dodavatel dětských hřišť pro společnost Kofola a.s.

Rychlost, spokojenost

• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 3 lety

• rychlé vyřízení objednávky,velký výběr

• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 3 lety

• CDčka jsou skvělá, děti budou nadšené
    • Komunikace obchodu

Se zbožím jsem spokojená, přišlo v pořádku a rychle, nelíbilo se mi ale že obchod vůbec nereagoval na emaily, plus i když jsem platbu odeslala urgovali mne SMS a to v noci.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Těší nás výsledek = rychlý nákup a zboží v pořádku. Ke komunikaci: odesílání SMS řídí automat, který reaguje na momentální stav objednávky nebo stav platby. Doručení SMS je otázka dostupnosti telefonu a SMS bran a to je věc, kterou nejsme schopni plně ovlivnit a stejně tak doručení emailu do SPAM schránky. Proto jsme k zastižení také na call centru.

• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 3 lety

Zboží přišlo brzy, ale na CD byl prasklý obal.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Prasklý obal je pochopitelně věcí reklamace při přejímce zboží u přepravce. Pochopitelně v tomto poskytujeme našim zákazníkům součinnost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

• zakoupeno v MojeChytréDítě.cz před 3 lety

Byl to první nákup v tomto obchodě, vše proběhlo v pořádku.

Radost pro domací zahradu:
    CUBS, českou značku dětských hřišť a herních doplňků od MojeChytreDite.cz,
    zakoupíte v obchodech Alza.cz, Mall.cz.