• Zboží nedorazilo, i když byla garantována dodací lhůta 1 až 2 dny. Po mé tel. urgenci mi bylo řečeno, že CD bylo rozbité, ale řeší se to. Mohli mi dát vědět, chtěla jsem CD jako stěžejní dárek vnučce k narozeninám, teď nemám nic. Chybí komunikace. Po mé druhé urgenci mi bylo řečeno, že zboží odešlo. No nevím kam, Česká pošta se mi neozvala.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu. Jak jste potvrdila, zboží Vám bylo dnes v pořádku doručeno... Do týdne i s reklamací... Mějte krásný den.

• Nepřišlo mi potvrzení objednávky. Špatná komunikace.

• CD přišlo poštou (poštovné za 100Kč!!!), bylo zabalené jen v bublinkové obálce bez jiného zajištění pevnějším obalem. Obálka byla neporušená, ale po roztržení obálky viditelné 4cm dlouhé nalomení plastového obalu CD. Vzhledem k časové prodlevě, která by vznikla reklamací mi nezbylo nic jiného, než CD předat (jako dárek dítěti) poškozené.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Přesto musíme konstatovat, že ji nerozumíme. Zásilku bylo možné reklamovat ihned při přejímce (tak jste neučinila). Dále Vám při kontaktu s naším obchodem bylo nabídnuto reklamační řešení (ani tuhle možnost jste nevyužila). Vaše volba byla rovnou trestat. Přesto Vám přejeme hezké prázdniny. MojeChytreDite.cz

• priserna komunikace ,vymluvy a nepotvrzeni objednavky emailem ze byla objednavka odeslana ,

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Dobrý den, paní Flachsová, tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Posíláme nejen emaily, ale i info SMS a všichni to víme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den! MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY. Od roku 2016 podporujeme Českou katolickou charitu.

Zakoupené CD přišlo s prasklým obalem. Je možné tuto vadu přisoudit přepravci. Každopádně případná reklamace by se s ohledem na cenu CD a poštovného nevyplatila.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Paní Kateřino, neuplatnila jste reklamaci při přejímce zboží (je pojištěné), protože takovou reklamaci neevidujeme. Teď hodnotíte eshop nedoporučením, ač závada vznikla mimo náš obchod (nejsme státní podnik Česká pošta, ani jeho součást) a Vy jste chybně postupovala, protože nejde o vadu skrytou. Ani jste nás nijak nekontaktovala! K tomu není co dodat a navíc se nemůžeme branít anonymu. Mějte i tak hezký den, MojeChytreDite.cz

• Špatná komunikace se zákazníkem. Dlouhá doba dodání. Myslím, že už v tomto obchodě nenakoupím.

V jiném obchodě jsem nakoupila a zaplatila ve stejný den. Z jiného obchodu mám zboží již 4 dny doma a z tohoto obchodu i přesto, že jsem posílala e-mail, kdy zboží dostanu, mi nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

PRŮMĚRNÁ DOBA DODÁNÍ JE I ZDE NA HEUREKA ZOBRAZENA DO 4 DNŮ. Pokud se u Vás něco nepovedlo, omlouváme se, ale státní podnik Česká pošta zatím neovládáme, ani nevlastníme. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. Najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.

AKCE S CUBS STOLIČKOU + cd nebo kniha ZDARMA: Sedák stoličky obsahuje vyjímatelná písmena, která umožnují sestavit nápis vložením písmen do sedáku, odpovídající vybranému jménu. Objednávejte také zakázkovou výrobu stoliček - vyrobíme jakékoliv jméno. Pro objednávky zakázkové výroby volejte CUBS: 602 21 21 54 nebo písemně na shop @ mojechytredite.cz Nabídka s dárkem platí do vyčerpání zásob CD a KNIH.

Váš dnešní dobrý skutek.
    Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte.
    MojeChytreDite.cz s.r.o. oficiální dodavatel dětských hřišť pro společnost Kofola a.s.
    v České a Slovenské republice od roku 2013.
    Radost pro domací zahradu:
    CUBS, českou značku dětských hřišť a herních doplňků od MojeChytreDite.cz,
    zakoupíte v obchodech Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz.

• Zatím nemám názor, jen mě překvapuje, že jste poslali dotazník na spokojenost a zboží zatím nedorazilo.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Dobrý den, neevidujeme žádnou neexpedovanou objednávku ve smyslu obchodních podmínek. Vaše zásilka musí být uložena u dopravce nebo na poště. Stížnosti na služby pošty jsou běžné. S ohledem na to, že dotazník se odesílá po čase, tomu tak bude s jistotou.

Váš dnešní dobrý skutek.
    Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte.
    v České a Slovenské republice od roku 2013.
    Radost pro domací zahradu:
    CUBS, českou značku dětských hřišť a herních doplňků od MojeChytreDite.cz,
    zakoupíte v obchodech Alza.cz, Mall.cz nebo Kasa.cz.

• Slovy - Žádné
    • Velmi slabá komunikace při řešení problémů.

Místo objednaného přišlo něco úplně jiného. Velmi pomalá odezva obchodu při řešení reklamace. Z tohoto obchodu už nikdy nic.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili.  Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den!

• nema spravne fotky u zbozi..........

nebylo to to co jsem videla na obrazku, ale zbozi horsi kvality

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

U zboží byl poškozen obal.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili. Pokud zboží poškodil dopravce, bylo třeba vyřídit reklamaci při předání zboží.

Nedoporučil bych obchod, který má na stránkách uvedeno, že je zboží skladem a po objednání napíše, že není. Je to klamání spotřebitele. V samoobsluze

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili. Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Mějte hezký den! MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ®

POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY. Zboží UNICEF koupíte také v našem obchodě.

• Ponukaju zbozi,pri ktorom uvadzaju ze je skladom a pritom ho nemaju. Informaciu mi poslali az na moju urgenciu. Nestalo sa to prvy krat, uz som si citala recenzie na tento obchod podobneho ladenia.

Skuste,mozno budete mat viac stastia,ja uz tu urcite nenakupujem!

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. HEUREKA index - stovky zákazníků nás přímo doporučují. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská ("unavená" operátorka), omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili.

První a poslední nákup !!!
    Jedna položka z objednávky byla zaměněna za jiné zboží.
    Ani se za omyl neomluvili-asi jsou na to zvyklí.
    Vrácení peněz za mylně dodané zboží trvalo 20 dnů (balík jsem posílal 30.10.2015 a peníze na účet jsem dostal po 2 urgencích až 20. 11. 2015).
    Telefonická zákaznická linka funguje pouze někdy.
    Všeobecné obchodní podmínky e-shopu jsou naprosto nepoužitelné (to se jinde jen tak nevidí-bez hlavy a paty nahuštěné do jednoho velkého odstavce s neustálými odkazy na něco nebo někam-velký problém tam něco najít-to člověka ani nebaví číst).

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. HEUREKA index spokojenosti 94% znamená, že na nic podobného co popisujete nejsme zvyklí a stovky zákazníků nás přímo doporučují. Index zboží: 97 % zákazníků dorazilo zboží v pořádku. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská ("unavená" operátorka), omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili.

• uvádí zboží skladem a bohužel tomu tak není.

• Nedodržení dodací lhůty zboží

Raději nakupujte v kamenných obchodem, máte jistotu nákupu, který cchcete a obdržíte jej hned a víte co jste zaplatili.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Vážená paní, jak se ukázalo, díky aktivitě naší operátorky, která dohledala Váš Anonym přes kód objednávky na Heureka, balíček Vám dlouho leží na poště. Je škoda, že takto hodnotíte náš obchod, když chyba vznikla patrně u doručovatele státního podniku. Příště, než někoho poškodíte, ověřte si, prosím, všechny skutečnosti. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den!

• Potvrzení zboží, které nemáte skladem.
    • Dodání jiné barvy než je na ilustračním obrázku na internetových stránkách.
    • Peníze za nedoručené zboží mi zatím nebyly vráceny.

Vícekrát už zde nic nekoupím.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

JSME AUDITOVANÁ SPOLEČNOST - NEVRÁCENÍ PENĚZ JE VYLOUČENÉ.

• to nevím ...
    • má jich několik ...

třeba nějaké zboží na skladě bude :) , nebo také možná ne ... a třeba se dočkáte reakcí dřív , než já - takže nemůžu tak dobře posoudit ...

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení, čemuž odpovídá hodnocení. Pokud ve Vašem případě nastala chyba technická nebo lidská, omlouváme se. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili. Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den! MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY.

• Na eshopu psano ze zbozi skladem.po uzavreni objednavky prisel email ze zbozi nemate!!

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Zboží označené "skladem" nebylo vůbec k dostání.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení. Pokud ve Vašem případě nastala technická chyba, upřímně Vám se omlouváme. Prosíme, kontaktujte náš zákaznický servis přes shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili. Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. Pokud pracujete pro naši konkurenci, prosíme, nepoškozujte nás, VÝZNAMNĚ POMÁHÁME POTŘEBNÝM. Mějte hezký den! MojeChytreDite.cz ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY.

• výhoda eshopu (nákup z pohodlí domova)
    • nízké ceny
    • špatná informace o stavu objednávky
    • udávní zboží skladem, ač tomu tak není
    • dlouhé čekání na potvrzující email

Na stránkách prodejce bylo pod číslem mé objednávky ráno udáno, že objednávka je expedována a předána přepravci. Odpoledne mi přišel od obchodu email, že zboží, které bylo uváděno na stránkách jako skladem nemají a mít nebudou. A jestli mají poslat alespoň zbytek.
    Objednávku jsem zrušil. S poštovným už by se to nevyplatitlo.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Tisíce zákazníků jsou s naší službou spokojení. Pokud ve Vašem případě nastala technická chyba, upřímně Vám se omlouváme. Prosíme, kontaktujte náš zakaznický servis shop @ mojechytredite.cz, abychom chybu napravili. Více se k anonymním hodnocení nevyjadřujeme. MojeChytreDite.cz ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF. MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF mezi největšími DÁRCI FINANČNÍ PODPORY.