• dodací lhůta výrobku

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Mrzí nás Vaše vnímání, ale nekomentujeme anonymní hodnocení. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef

• Pravděpodobně špatný objednávkový systém, nebo ...

6.12.2011 byla objednávka přijata, vše bylo dle internetu skladem, 14.12. přišel email, že jedna položka není skladem ...

• obchod, který jsem vyhledala přes heureku jsem byla nespokojená. Obchod, který uvádí, že je zboží skladem a poté napíše, že není, pro mě není ten pravý. tento obchod NEDOPORUČUJI .Už nikdy tam neudělám objednávku.

Zboží bylo skladem a asi o 100 kč levnější než na mall.cz příště raději volím mall, kde je zboží skladem a budu mít jistotu, že mi zboží dojde.

• Široká nabídka produktů
    • Špatná aktualizace skladové zásoby.

Když jsem zboží objednával bylo skladem následně jsem byl informován že skladem již nebylo což je zapříčiněno tím že stav produktů se aktualizuje jen několikrát denně což mi v dnešní době přijde jako dost nefunkční řešení.

Naprosto neseriózní. Po objednávce kdy v eshopu bylo uvedeno > 5 položek skladem a garance dodání do Vánoc. Druhý den obchod objednávku zrušil. Rozhodně nedoporučuji zde nakupovat.

• Špatná kontrola při expedici

Nedodali mi mnou objednané zboží nýbrž jiné.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Omlouváme se, ale tisíce objednávek u nás balí lidé, kterým dáváme práci, nikoliv stroje. Pokud se stála chyba, na vlastní náklady zajistíme výměnu, prosíme, kontaktujte nás. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® podporujeme Český výbor pro UNICEF Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek: http://shop.mojechytredite.cz/unicef

Zboží bylo dle eshopu skladem. Objednal jsem a po dvou dnech mi přišel email, že zboží není skladem a objednávku ruší.

• -
    • Nulová komunikace.

Shop se zdál v pořádku. Zboží jsme objednali, ale nedorazilo. Obchod nebyl schopen zjistit, kde se balík zdržel a nekomunikovali.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Dobrý den, paní Volejníková, dobře víte, že to není pravda, ač chápeme, že se hněváte a jsme na Vaší straně. Psali jsme Vám, volali jsme si a to nejednou. Ten kdo ztratil Váš balík je státní podnik Česká pošta. Vždyť na to existují doklady. Vzniklá situace nás velmi mrzí, ale musíte pochopit, že s Českou poštou opravdu, opravdu nemáme nic společného. Všechny naše zákazníky jsme důrazně upozorňovali a můžeme to dokladovat, že koruna ušetřená díky poště není koruna ušetřena na pravém místě a doporučovali služby DPD. MojeChytreDite.cz

• spokojenost je nulova
    • nabízí zboží které již nemá skladem

nemohu hodnotitz důvodu,že zboží bylo vyprodáno.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Opravdu nevíme, kde mohla nastat chyba. Bohužel jste ověřený anonym :-) a tak nemůžeme dělat víc. Přejeme Vám krásné svátky.

• Větší výběr her, které rozvíjejí myšlení a zájmy dětí.
    • Špatná komunikace.

Chtěla jsem určité zboží. Po deseti dnech od objednávky není zboží v expedici a nemám žádné informace.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

• Nabízí zboží, které nemá.

Objednávku zrušili až poté, co jsem se po deseti dnech ozvala, co se s ní děje. Jinak by mě asi nechali čekat věčně.

• že nekomunikuje..

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Vážený ověřený, anonymní zákazníku. Jak je vidět z našich reakcí na všechny hodnocení zde a také z celkového hodnocení, skutečnost je jiná. Životy 500 tisíc dětí v Africe jsou právě teď ohroženy hladomorem. Prosíme, pokud můžete, zapojte se do našeho jedinečného projektu pomoci Úsměv pro UNICEF ještě dnes přes uvedený odkaz! Nemusíte nic platit a přesto přispějete na charitu. Za každou přidanou fotografii věnujeme za Vás 10,-Kč, každý hlas u fotografie 1,-Kč Českému výboru pro UNICEF. http://www.facebook.com/MojeChytreDite.cz?sk=app_153014374795580 MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® podporujeme Český výbor pro UNICEF

• rozhodla jsem se proto, že jste psali, že jezboží dostupné ,ale až po třech dnech jste napsali , že zboží nemáte.
    • zboží je draží než jinde- jedna panenka až o 200 kč !

Jinde seženete zboží levněji , samozřejmně nevím , jestli všechno :-)

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, ale upřímně nevíme co Vám odpovědět. Pokud jste si zboží vybrala tady, pomoc Heureka je to místo, kde se srovnávají ceny. Konstatovat po nákupu, že naše cena je o dvě sta vyšší je zvláštní. Možná nešlo o akční zboží, možná šlo o položku ze které financujeme naše charitativní projekty. Životy 500 tisíc dětí v Africe jsou právě teď ohroženy hladomorem. Prosíme, pokud můžete, zapojte se do našeho jedinečného projektu pomoci Úsměv pro UNICEF ještě dnes přes uvedený odkaz! Nemusíte nic platit a přesto přispějete na charitu. Za každou přidanou fotografii věnujeme za Vás 10,-Kč, každý hlas u fotografie 1,-Kč Českému výboru pro UNICEF. http://www.facebook.com/MojeChytreDite.cz?sk=app_153014374795580 MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® podporujeme Český výbor pro UNICEF

• u všech čtyř objednaných věcí měl obchod uvedeno skladem, nakonec neměli ani jednu z nich

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Pane Ivane, mrzí nás Vaše zkušenost. Dva týdny zpět jsme měli kapacitní potíže, ale nyní již fungujeme na plné obrátky. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a věříme, že si reputaci u Vás později vylepšíme. MojeChytreDite.cz Životy 500 tisíc dětí v Africe jsou právě teď ohroženy hladomorem. Prosíme, pokud můžete, zapojte se do našeho jedinečného projektu pomoci Úsměv pro UNICEF ještě dnes přes uvedený odkaz! Nemusíte nic platit a přesto přispějete na charitu. Za každou přidanou fotografii věnujeme za Vás 10,-Kč, každý hlas u fotografie 1,-Kč Českému výboru pro UNICEF. http://www.facebook.com/MojeChytreDite.cz?sk=app_153014374795580. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® podporujeme Český výbor pro UNICEF

• dobré ceny
    • výběr
    • nevím, jak mají ošetřeny dodací lhůty s ohledem na přepravce, ale moje zkušenost je špatná

objednala jsem dárek pro malou k narozeninám. v objednávce jsem uvedla, že je nutno dodržet dodací lhůtu, protože pozdější doručení už by jaksi nemělo smyslu. Nejdřív se nic nedělo, pak mi potvrdili odeslání, ale do dneška nic nepřišlo (10 dnů). Přestože je měsíc před vánocemi a dodací lhůty se prodlužují, hodnotím obchod špatně. Buď mi to měli říct, že nejsou schopni lhůtu garantovat a nemuseli jsme se zdržovat navzájem, nebo měli zvolit spolehlivého přepravce. Tak jako tak, má dcera vysněný dárek k narozeninám nedostala, protože nepřišel.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Paní Jano, mrzí nás Vaše zkušenost. Dva týdny zpět jsme měli kapacitní potíže, ale nyní již fungujeme na plné obrátky. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a věříme, že si reputaci u Vás později vylepšíme. Prosím, kontaktujte nás, abychom mohli věc dořešit třeba nějakým dárkem navíc. MojeChytreDite.cz Životy 500 tisíc dětí v Africe jsou právě teď ohroženy hladomorem. Prosíme, pokud můžete, zapojte se do našeho jedinečného projektu pomoci Úsměv pro UNICEF ještě dnes přes uvedený odkaz! Nemusíte nic platit a přesto přispějete na charitu. Za každou přidanou fotografii věnujeme za Vás 10,-Kč, každý hlas u fotografie 1,-Kč Českému výboru pro UNICEF. http://www.facebook.com/MojeChytreDite.cz?sk=app_153014374795580 MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® podporujeme Český výbor pro UNICEF

• Absolutní nekomunikativnost a nestandardně dlouhé dodací lhůty bez upozornění

V případě, že očekáváte dodání zboží do 7 pracovních dnů, pak je tento obchod pro vás špatná volba. Také v případě, že napíšete cokoliv do poznámky k objednávce, nedočkáte se žádné reakce.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Omlouváme se Vám za kapacitní potíže, které jsem měli dva týdny zpět. Nyní jsme již posíleni o směnu navíc a fungujeme na plné obrátky. Životy 500 tisíc dětí v Africe jsou právě teď ohroženy hladomorem. Prosíme, pokud můžete, zapojte se do našeho jedinečného projektu pomoci Úsměv pro UNICEF ještě dnes přes uvedený odkaz! Nemusíte nic platit a přesto přispějete na charitu. Za každou přidanou fotografii věnujeme za Vás 10,-Kč, každý hlas u fotografie 1,-Kč Českému výboru pro UNICEF. http://www.facebook.com/MojeChytreDite.cz?sk=app_153014374795580 MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® podporujeme Český výbor pro UNICEF

• velký výběr
    • dlouhá dodací doba

zatím nehodnotím

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše zkušenost. I mistr tesař občas udělá chybu, teď v sezóně je to velmi náročné, ale děláme maximum pro uspokojení potřeb našich zákazníků a obecně se nám to daří. Omlouváme se a věříme, že příště bude Vaše zkušenost s námi na výbornou. Životy 500 tisíc dětí v Africe jsou právě teď ohroženy hladomorem. Prosíme, pokud můžete, zapojte se do našeho jedinečného projektu pomoci Úsměv pro UNICEF ještě dnes přes uvedený odkaz! Nemusíte nic platit a přesto přispějete na charitu. Za každou přidanou fotografii věnujeme za Vás 10,-Kč, každý hlas u fotografie 1,-Kč Českému výboru pro UNICEF. http://www.facebook.com/MojeChytreDite.cz?sk=app_153014374795580 MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® podporujeme Český výbor pro UNICEF

• inzerce něčeho,co není k dispozici, není to jen jedna položka

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, ale k této anonymní recenzi se nebudeme vyjadřovat. Životy 500 tisíc dětí v Africe jsou právě teď ohroženy hladomorem. Prosíme, pokud můžete, zapojte se do našeho jedinečného projektu pomoci Úsměv pro UNICEF ještě dnes přes uvedený odkaz! Nemusíte nic platit a přesto přispějete na charitu. Za každou přidanou fotografii věnujeme za Vás 10,-Kč, každý hlas u fotografie 1,-Kč Českému výboru pro UNICEF. http://www.facebook.com/MojeChytreDite.cz?sk=app_153014374795580 MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® podporujeme Český výbor pro UNICEF

• již žádné
    • špatná informovanost ohledně dostupnosti produktů

Důvěřuj, ale pověřuj.
    Čas jsou peníze.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

• Dlouáhá dodací lhůta a žádná komunikace mezi zákazníkem a kupujícím.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která se tady poněkud liší s okolím, ale jste Anonym a tak se nebudeme dále vyjadřovat. Můžete se obrátit na [email protected] Třeba Vás zaujme náš charitativní projekt. Životy 500 tisíc dětí v Africe jsou právě teď ohroženy hladomorem. Prosíme, pokud můžete, zapojte se do našeho jedinečného projektu pomoci Úsměv pro UNICEF ještě dnes přes uvedený odkaz! Nemusíte nic platit a přesto přispějete na charitu. Za každou přidanou fotografii věnujeme za Vás 10,-Kč, každý hlas u fotografie 1,-Kč Českému výboru pro UNICEF. http://www.facebook.com/MojeChytreDite.cz?sk=app_153014374795580 MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® podporujeme Český výbor pro UNICEF