• nemají zboží které nabízejí on-line

ověřit telefonicky dostupnost zboží , jinak nedoporučuji

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. 93% zákazníků nás přímo doporučuje - našli, obdrželi, jsou spokojení. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte.

• To, co nabízí na stránkách není na skladě.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. 94% zákazníků nás doporučuje - našli, obdrželi, jsou spokojení. Bohužel nemůžeme více reagovat na anonym. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte.

• levnější zboží
    • velká nabídka, ale hodně zboží nedostupné

objednávka vyřízena rychle, ale zboží poškrábané

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Dostupnost zboží se upravuje každý den podle aktuální skladovosti. Řada zákazníků si dělá předobjednávky a službu skladovosti oceňuje. Pokud Vaše zboží nedošlo v pořádku, můžete uplatnit reklamaci.Bohužel jste anonymní zákazník a tak nemůžeme nyní více sloužit. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte.

• Nevím
    • ...

Zaslání jiného tvaru objednaného předmětu, nespokojenost

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Omlouváme se, pokud se tak stalo. Stále u nás pracují jen lidé. Ale vy i my víme, že se v takovém případě umíme omluvit a zajistit výměnu. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory.

• Nabízejí zboží, které nemohou dodat.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz Anonymní hodnocení. Reagujeme pouze na konkrétní připomínky. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory.

• poslali jiný druh zboží než bylo objednáno

dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a
    MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok
    2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a
    pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz... Doporučujeme: Hřiště roku 2012! S garancí nejlepší internetové ceny: http:// shop.mojechytredite.cz... Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte: http:// shop.mojechytredite.cz...

• sortiment, místy ojedinělý
    • mnoho věcí není skladem

normální obchod, vyhledávat ho nebudu

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Anonymní hodnocení. Reagujeme pouze na konkrétní připomínky. Skladovost aktualizujeme každý den. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef
    Doporučujeme: Hřiště roku 2012! S garancí nejlepší internetové ceny: http://shop.mojechytredite.cz/zahradni-hriste-domu
    Jedinečná kolekce personalizovaných CD se jménem Vašeho dítěte: http://shop.mojechytredite.cz/pisnicky-pro-deti

• Komunikace.

Ceny má obchod dobré,to je tak asi všechno,schválně jsem objednala tak,abych nemusela platit poštovné.Část zboží došlo jiné než jsem chtěla,po telefonickém domluvě jsem nechtěné zboží vrátila na vlastní náklady s tím, že mi paní slíbila,že mi poštovné vrátí.Do dnešního dne se tak nestalo,ani po opakovaných urgencích.Obchod absolutně nekomunikuje.Po internetu objednávám hodně i ze zahraničí,ale s tímto jsem se ještě nesetkala. Proto nedoporučuji!!! Jen slibují,ale nesplňují!!!

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Anonymní hodnocení od ověřené ,,zabka323f" nebudeme komentovat. Jsme seriózní společnost s podporou více než 10.000 našich zákazníků v sociální síti Facebook. Podobné chování je z tohoto důvodu naprosto vyloučené a pokud by bylo pravdivé, potom bychom jich tolik nemohli mít. Vaše hodnocení nás poškozuje. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef

• Kdyby to fungovalo jak má, bylo by to dobře....
    • dlouhe dodací lhůty i když je zboží už zaplatené....

Chtěla jsem dárek pro vnučku k svátku, ale nedorazil včas a jestli vůbec zaplacenou zásilku obdržím???

Moc nejsem nadšená z prvního obchodu.

Nevím, jesli bych doporučila obchod ostatním.

Proč ano? Mohla jsem dárek dostat pohodlně a včas domu a proč né? Nedostala jsem zásilku v očekávanom čase.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Anonymní hodnocení od ověřené anonymní zákazníce zvané ,,Anonym" nebudeme komentovat. Jsme seriózní společnost s podporou více než 10.000 našich zákazníků v sociální síti Facebook. Podobné chování je z tohoto důvodu naprosto vyloučené a pokud by bylo pravdivé, potom bychom jich tolik nemohli mít. Vaše hodnocení nás poškozuje. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef

• celkem přehledný web pro výběr zboží, nabídka hezkých věcí, uvidíme, co příjde :-)
    • Škoda, že nepříjde všechno zboží, které si objednám, pokud májí problém s dodavateli, nemělo by se zboží na netu nabízet. Míň a jistě je lepší než hodně a nejistě pro mě jako odběratele.

Běžný internetový obchod...průměr...nyní mi až došlo, že je to adresa Mojechytrédítě.cz , spíš doporučuji Heureka.cz

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Věříme, že Vaše příští zkušemost s naší obchodem bude o 50% lepší. Na zlepšování systému stále pracujeme. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef

• Nabídka e-shopu mě na první pohled zaujala, přehlednost, snadný výběr.
    • Absolutně není ze strany obchodu snaha se zákazníkem komunikovat.

Vzhledem k tomu, že objednávám převážně prostřednictvím e-shopů různé zboží, musím bohužel konstatovat, že tento e-shop považuji za nejhorší s jakým jsem se zatím setkala. Ze strany obchodu jsem nebyla informována, že objednané zboží je nedostupné, po týdnu netrpělivého čekání, kdy jsem zjistila tuto skutečnost na webových stránkách, jsem zboží objednala u jiného e-shopu a ještě za výhodnější cenu s doručením nejpozději do 3 pracovních dnů. Na zrušení mé objednávky z výše uvedeného důvodu nepřišla ze strany obchodu žádná reakce. Na jejich web stránkách byla objednávka vyřízena s tím, že zboží bylo předáno přepravci, což se nezakládalo na pravdě. Za vrchol považuji, že mi byl zaslán tento dotazník se žádostí o vyplnění spokojenosti s nákupem.

• rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Proč ten palec dolů za spokojenost? Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Máme radost, že jsme k Vám domů doručili radost. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef
    Doporučujeme: Hřiště roku 2012! Všechny uvedené ceny hřišť jsou včetně dopravy a montáže. S garancí nejlepší internetové ceny http://shop.mojechytredite.cz/hriste

ani jeden ze 7 objednaných produktů neměli, přitom je ještě následující den nabízeli na stránkách
    na reakci obchodu jsem čekala 3 dny
    dle mého názoru je obchod minimálně málo pružný, nemám chuť zjišťovat, zda ostatní nabízené zboží taky nemají
    jsem zklamaná

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, ač jsme nedopatrali Vaši stížnost. Patrně jste ohodnotila jiný eshop u nás. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef

V obchode mi bylo sdeleno ze se jedna o svitici mec ktery jsem chtela dovezt vnouckovi.Ptala jsem se meilem, bylo mi potvrzeno ze jde o mec ktery\sviti ovsem jakmile dorazil,byla jsem velmi zklamana=mec nesviti ,tudiz se timto obchodem citim poskozena.Nedoporucuji.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Prosíme, kontaktujte naše reklamační oddělení nebo call centrum, jistě se příběh s mečem vysvětlí. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef

Mám bohužel špatnou zkušenost, jelikož obchod inzeroval zboží, které nemá a už nebude mít skladem.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a těšíme se na příští objednávku. Omlouváme se Vám za technickou chybu systému. Věříme, že naše rychlá reakce nezpůsobila komplikace. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef

• Rychlost dodání i přes platbu převodem
    • komunikace - došlo mi o jeden kus zboží méně - sice jen školní sešit, místo 10 dorazilo 9, upozornila jsem e-mailem a nikdo se neomluvil, nereagoval.....

rychlost dodání,dobré ceny, ale dobře si skontrolujte počty zboží

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Omlouváme se, pokud nastala na naší straně chyba, bude napravena. Je dobře, že jste reagovala na tomto místě. Chceme mít spokojené zákazníky. Email není absolutně spolehlivý komunikační prostředek, nemusí být doručen. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef

• Rychlost dodání zboží, nižší cena.
    • Co se týká mého nákupu - nekvalitní zboží - nefungujicí.
    • Obal ve stavu jako z bazaru.

Zboží bylo druhý den po doručení vráceno na reklamační oddělení - p. Kristýna Hýblová byla ochotná vrátit peníze včetně poštovného, tak doufám, že se tak stane.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše zkušenost a věříme, že reklamační proces udrží Vaši důveru v nás. Obal výrobku je pod vlivem jeho cesty doručovací cestou (Česká pošta, DPD). Zboží které nabízíme je běžně dostupné v maloobchodní síti. Nejsme výrobci. Zboží je řádně schváleno k prodeji. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef

• VELKÝ VÝBĚR, NIZKÁ CENA
    • ZBOŽÍ NENÍ NASKLADNĚNO TAK, JAK SE TVÁŘÍ NA E-SHOPU

možná byla první zkušenost špatná, ale jinak obchod funguje dobře,komunikace po mailu byla velmi vstřícná a ochotná

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. I mistr tesař se občas utne. Omlouváme se. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef

• maju tovar ktore su novinky a inde nedostat
    • neposiela baliky mimo Ciech

velmi dobry len ma este svoje nedostatky

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Na verzi pro Slovensko se pracuje. Bohužel obchodování se Slovenskem má svá specifika. Zatím Vám doporučujeme, abyste využívala Vaše eshopy a ty také hodnotila. MojeChytreDite.cz dělat radost nás baví ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef

• Při objednání zboží jsem obdržel následující den zprávu, že zboží bylo předáno přepravci a za několik dnů po mém dotazu mi bylo sděleno,že zboží teprve čekají ze skladu a bude mi ihned dodáno. Měl jsem dárek pro vnuka,vlastně neměl,protože mi nebyl včas dodán.

Myslel jsem,že co nabízi to mají k dodání. Dejte pozor. Pokud Vám napíšou,že zboží bylo dodáno přepravci a není uvedeno kterému, lžou a marně budete čekat na včasné dodání. Nedoporučuji. Nespolehliví. Lžou.

Reakce obchodu MojeChytréDítě.cz

Těžko říct kolik zloby motivuje k napsání pana anonyma, možná konkurenta. Poškodit obchod, který veškerý zisk v roce 2011 věnoval na charitu k tomu musí být silný naturel. To co popisuje hodnocení nemohlo nastat, protože to odporuje technickému řešení eshopu. Pokud balíček pozdě doručila pošta, dovolujeme si upozornit, že nejsme součást státního podniku. MojeChytreDite.cz ® Podporujeme Český výbor pro UNICEF a MojeChytreDite.cz s.r.o. najdete v ročence Českého výboru pro UNICEF za rok 2011 mezi největšími dárci finanční podpory. Nákupem u nás šetříte a pomáháte. Zakoupením některého z našich Dárků pro život můžete udělat Váš dnešní dobrý skutek.: http://shop.mojechytredite.cz/unicef