• doprava zdarma (6)
  • spolehlivost (6)

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 2 týdny

Tento obchod dodává jiné, méně kvalitní zboží, než ve skutečnosti nabízí.

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 2 týdny

• Rychlé dodání. Druhý den po objednání byla zásilka k vyzvednutí na pobočce Zásilkovny
    • V případě mého nákupu velmi výhodná cena, která se lišila pouze o málo stokorun oproti čínským eshopům, ale zase mám dvouletou záruku a rychlé dodání.

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za doporučující recenzi. Dělá nám velkou radost. =) Jsme rádi za pochvalu naší rychlosti a výhodné ceny. Snažíme se pro zákazníka vytvořit co nejpříjemnější podmínky, aby se jim u nás nakupovalo co nejlépe. Velice si vašeho hodnocení vážíme. Za celou firmu bychom Vám chtěli popřát, ať zakoupené zboží co nejdéle a nejlépe slouží k Vaší co největší spokojenosti. =) Pokud byste se chtěl s námi podělit, za co nám strháváte 10%, nebojte se nám napsat na info@servatech.cz. Budeme rádi za jakýkoliv tip na zlepšení do budoucna. Pro naše zákazníky totiž chceme být 100%.

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 2 týdny

• Rychlost a přehlednost obj.

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice bychom Vám chtěli poděkovat za naprosto fantastickou recenzi. Udělala nám velkou radost. 100% hodnocení nás vždy velice potěší. Snažíme se pro naše zákazníky dělat maximum a jsme rádi, že jste nás takto ocenil. Velice si vaší recenze vážíme. Za celou firmu bychom Vám chtěli popřát, ať zakoupené zboží co nejdéle a nejlépe slouží. =)

• Otřesná komunikace
    • Nevrací celé poštovné po odstoupení od smlouvy, i když byla chyba na straně obchodu.

Telefon nepodporoval funkci, která byla uvedena na stránkách obchodu. Dovolat se na prodejnu byl nadlidský úkol. Telefon nikdo nezvedal a nebo byl hovor odmítnut. Po odstoupení od smlouvy mi byly vráceny peníze, ale čekal jsem dva týdny než se začalo něco dít. Za poštovné mi byla uhrazena necelá polovina peněz, které jsem zaplatil, i když byla chyba na straně obchodu. Na mou žádost o uhrazení zbytku peněz za poštovné nikdo nereaguje. Raději nakupte někde jinde.

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice nás mrzí, že jste s našimi službami nebyl spokojen. Na komunikaci se do budoucna pokusíme pro další zákazníky zapracovat. V tuto chvíli nám chyběly z absenčních důvodů dvě opory týmu a bohužel díky tomu komunikace lehce vázla. V následujícím týdnu by se však vše mělo zlepšit. Celou situaci ohledně poštovného ještě prověříme. Ale dle současných výstupů v e-mailech a po konzultaci s dalšími zaměstnanci si bohužel musíme stát za svým. V tuto chvíli Vám bylo vráceno vše na co máte nárok a tudíž nás velice mrzí, že si připadáte ukřivděn. Snažili jsme se pro Vás dělat maximum, ale stejně jste nebyl spokojen. Velice nás mrzí, že se Vám u nás nenakupovalo dobře. Do budoucna se pokusíme z této situace poučit a pro ostatní zákazníky vše zlepšit.

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 2 týdny

Až na prasklé tvrzené sklo co mi přišlo, doporučuji tento obchod.

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice nás celá situace s tvrzeným sklem mrzí. Bohužel ne vždy se dopravci starají hezky k našim zásilkám a občas bohužel zboží může utrpět. Pokud Vaše situace nebyla námi nijak vyřešena, napište nám na info@servatech.cz a my Vaši situaci velice rádi vyřešíme k Vaší co největší spokojenosti. Děkujeme jinak za doporučující hodnocení. =) Jsme za něj velice rádi a dělá nám náramnou radost.

• Okamžitė dodánį objednanėho produktu

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za 100% doporučující recenzi. =) Dělá nám velkou radost a jsme za ní v celé firmě velice vděční. =) Jsme rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo a že vše proběhlo v pořádku. Za celou firmu Vám přejeme, ať zakoupené zboží dobře slouží. Děkujeme.

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 1 měsícem

• Od Servatechu uz mam druhy MT. S objednavkou, jejim vyrizenim a s cenou telefonu jsem spokojena.
    • Bohuzel jsem si rozbila sklo a servis nebyl zadny.

Dobrý den vážená zákaznice,
    jsme velice rádi, že se Vám u nás dobře nakupuje a že nás i po druhém nákupu doporučujete. Velice nás mrzí, že se Vám podařilo rozbít si sklo u Vašeho telefonu. Bohužel na tyto případy se nevztahuje reklamační oprava a tudíž pro Vás v rámci záruky naši technici nemohli nic moc udělat. Pokud ovšem budete chtít Vaše zařízení opravit, nebojte se nám napsat na servis@servatech.cz. Určitě pro Vás nějakou opravu za rozumnou cenu vymyslíme.

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 3 týdny

• Rychlé jednání a doručení,dobré ceny

V tomto obchodu jsem nakupoval poprvé.Vše proběhlo bez problémů,dobrá komunikace a hlavně v daném případě cena.

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice bychom Vám chtěli poděkovat za 100% hodnocení. =) Moc nám dělá radost. Jsme rádi, že se Vám u nás nakupovalo dobře. Snažíme se pro naše zákazníky dělat maximum. =) Za celou naši firmu bychom Vám chtěli popřát, ať zakoupené zboží co nejlépe a nejdéle slouží k Vaší co největší spokojenosti. Děkujeme za Váš nákup a důvěru nám svěřenou.

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 3 týdny

• Nízké ceny, možnost zakoupení veškerého potřebného příslušenství k telefonu a velmi rychlé doručení.

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice bychom Vám chtěli poděkovat za naprosto skvělou recenzi. Udělala nám velkou radost. =) Moc Vám děkujeme za 100% hodnocení. Snažíme se zlepšovat a takovéto pozitivní recenze nám dávají sílu snažit se ještě více. Jsme rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Za celou firmu Vám přejeme, ať jste se svým zbožím co nejspokojenější a ať Vám slouží co nejdéle to půjde.

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 3 týdny

Vše v pořádku, rychlé vyřízení objednávky.

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za 100% hodnocení. Udělalo nám velikou radost a moc si ho vážíme. =) Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen, snažíme se pro naše zákazníky dělat maximum. Za celou firmu bychom Vám rádi popřáli, ať zakoupené zboží dobře slouží. =) Děkujeme za důvěru a Váš nákup.

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 2 měsíci

Zboží jsem chtěla vrátit jako nevhodný vánoční dárek. Šla jsem ho vrátit ihned po Vánoccíh. E-shop měl přes celé svátky zavřeno a tak mi oznámili, že je to více než 14 dní, kterých je zezákona možno vrátit a strhli si 20%. Navíc peníze vrtátili na účet až po měsíci a 2 mých emailech. Konkurenční eshopy s elektronikou vrací peníze ihned a 100%...

Dobrý den paní Marie,
    hned na začátek mé odpovědi Vás požádám, abyste si ve Vaší recenzi nevymýšlela. Situace, ke které došlo je totiž naprosto jiná, než zde uvádíte. Zboží jste zakoupila 10.12. 2018 a tudíž Vám platná doba na vrácení bez udání důvodu vypršela 24.12.2018. Naše poupravená povánoční otevírací doba Vás tudíž nijak neomezila a nepoškodila. Pokud jste si s vhodností dárku nebyla jista, mohla jste si na našem e-shopu preventivně zakoupit prodlouženou lhůtu pro vrácení zboží do 30 či dokonce do 60 dnů. Bohužel jste ani tak neučinila.

Nám se Vás ale zželelo a rozhodli jsme se Vám pomoci. I přes překonání Vaší lhůty jsme Vám nabídli alternativu dohodou. Díky tomu, že Vaše zboží bylo otevřeno, používáno a nebylo ve 100% stavu, nabídli jsme Vám 20% poplatek, který nám vykompenzoval ztrátu, kterou jsme na zboží měli. Jde o naši dobrou vůli, ne o nějaký státem stanovený postup. Na tento postup se nevztahují ani jakékoliv Vámi zmiňované lhůty, či pravidla. Jde o přátelskou dohodou, kterou jsme se Vám snažili vyjít vstříc. Velice nás tedy mrzí, že místo vděčnosti, že jsme pro vás udělali vše, co bylo v našich silách, jste se rozhodla napsat takovouto nepravdivou a zavádějící recenzi.

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 3 týdny

• Obchod využívám již po několikáté a jsem max. spokojený.

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice bychom Vám chtěli poděkovat za naprosto fantastickou recenzi. Udělala nám velkou radost. 100% hodnocení nás vždy velice potěší. Velice si vážíme Vašich nákupů. Snažíme se pro naše zákazníky dělat maximum a jsme rádi, že jste nás takto ocenil. Za celou firmu bychom Vám chtěli popřát, ať zakoupené zboží co nejdéle a nejlépe slouží. =)

• dobré ceny
    • O žádné zatím nevím

Již můj 3. telefon od tohoto obchodu pro různé členy rodiny. V jednom se pokazila baterie a vše bylo k mojí spokojenosti v pořádku v rámci reklamace opraveno.

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice si ceníme Vaší recenze a Vašeho opětovného nákupu. =) Snažíme se pro naše zákazníky dělat maximum a jsme velice rádi, že jste u nás stále spokojený. Velice Vám děkujeme za pozitivního hodnocení. Za celý Servatech Vám přejeme, ať Vám zakoupené zboží dobře a dlouho slouží. =)

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 3 týdny

Zboží bylo doručeno rychle. Jaká je jeho kvalita ještě nevím, protože se ho snažím teď rozdráždit. Myslím, že by bylo, nám postarším zákazníkům, kteří studovali,
    když tranzitor byl výkřikem techniky, vhodné dodat i manuál.

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice bychom Vám chtěli poděkovat za doporučující hodnocení. =) Velice si ho ceníme a jsme za něj rádi. Ohledně Vašeho problému s návodem. Návody k zařízením přibalujeme, ale je samozřejmě možné, že se někde povedlo vytratit. Chybička se bohužel vloudit můžeme a proto pro jistotu nahráváme naše univerzální návody na naší internetovou stránku:

Snad Vám tento návod pomůže. V případě jakýchkoliv dotazů se nás nebojte kontaktovat na info@servatech.cz. Rádi Vám se vším pomůžeme. Děkujeme Vám za Váš nákup.

• Rychlost doručení
    • Zboží dorazilo v pořádku
    • Doprava zdarma

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za 100% recenzi, která nás velice potěšila. Vážíme si Vašeho hodnocení. Za celou firmu bychom Vám chtěli popřát, ať Vaše zboží slouží co nejlépe a nejdéle k Vaší co největší spokojenosti. =) Děkujeme za Váš nákup. Jsme rádi. že se Vám u nás nakupovalo dobře.

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 1 měsícem

Nákup a hlavně dodání bylo neuvěřitelně rychlé

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice bychom Vám chtěli poděkovat za Vaší recenzi, která nám v celé firmě udělala velkou radost. Velice si Vašeho hodnocení vážíme. Děkujeme Vám za Váš nákup. =) Za celou firmu bychom Vám rádi popřáli, ať zakoupené zboží dobře a dlouho slouží. =)

dobrá cena, rychlé dodání

Dobrý den vážená zákaznice,
    velice Vám děkujeme za 100% recenzi, která nás velice těší. Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum a jsme velice rádi, že se nám to u Vás povedlo. Jsme rádi, že se Vám u nás nakupovalo dobře. Za celou firmu Vám přejeme, ať zakoupené zboží dobře a dlouho slouží a dělá stejnou radost, jako nám udělalo Vaše hodnocení. =) Děkujeme za Váš nákup.

Za Servatech přeje moc hezký den Tomáš

• Obchod i servis

Dobrý den vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaše hodnocení. Udělalo nám velkou radost a velice si ho vážíme. Za celou naši firmu Vám přejeme, ať zakoupené zboží dobře a dlouho slouží. =) Jsme rádi, že se Vám u nás nakupovalo dobře. =) Děkujeme za Váš nákup.

• nakoupil v obchodě Servatech s.r.o. před 1 měsícem

Objednaný produkt jsem obdržel v pořádku.

Dobrý den vážený zákazníku,
    za celou naši firmu bychom Vám chtěli poděkovat za velice milé hodnocení a popřát, ať zakoupené zboží dobře a dlouho slouží. Děkujeme. =) Snažíme se pro naše zákazníky dělat maximum a velice nás těší, že jste nás takto ocenil. =)