• Vše v pořádku. Dobré zabaleno.

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

jsme moc rádi, že vše proběhlo dle Vašich představ. Děkujeme za nákup i zpětnou vazbu.

Pěkný den !
    Díky za rychlou akci. P.T.

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

jsme rádi, že Vám vybrané zboží dorazilo rychle a v pořádku k Vaší spokojenosti. Přejeme vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

Servatech s.r.o.

Byl mi dodán výrobek bez návodu k použití. Ten jsem dostal až po telefonické urgenci.

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme Vám za nákup i zpětnou vazbu. U produktů, u nichž se předpokládá, že jejich užívání je obecně známo, vlastní návody přikládat nemusíme. Má se za to, že zákazníkům postačí zkrácená instrukce, kterou dodává spolu s produktem producent. Nicméně jsme rádi, že i přes Vaše ne příliš pozitivní hodnocení nás stále doporučujete ostatním.

Servatech s.r.o.

Po odklepnuto objednávky s dopravou zdarma, byla doprava zdarma "ekonomický" do 21 dnů a to se mi moc nelíbilo.
    Ale i tak zboží dorazilo následující den.

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme Vám za nákup i za kladné hodnocení našich služeb. Vaše spokojenost nás moc těší.

Přejeme vše dobré a těšíme se na další spolupráci s Vámi

Servatech s.r.o.

• Spousta špatných recenzí ohledně reklamací
    • Delší doručení i když mělo být skladem

Zboží mělo být skladem a podle webu dostupné tentýž den. Doručení k osobnímu vyzvednutí trvalo 4 dny, kdy bylo údajně nutné převézt objednávku z Libuše do Záběhlic.
    E-shop má spoustu negativních recenzí při řešení reklamací, tak snad nebude reklamace nutná.
    Pokud by bylo zboží dostupné na jiném e-shopu, koupil bych kvůli zmiňovaným problémům s reklamacemi jinde.

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme Vám za nákup i zpětnou vazbu. Při osobním vyzvednutí je možné si objednávku vyzvednout i přímo v naší výdejně na Libušské ulici, tedy ve skladu, kde prodlevy související s převážením zásilky odpadávají. Co se týče reklamace, pokud by se vyskytl s produktem problém, na našich webových stránkách naleznete reklamační protokol a adresu, na kterou se produkt posílá. My poté vyřešíme reklamaci v zákonné lhůtě 30 dnů.

• Rychlost dodání zboží

Servatech s.r.o.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• vše dobrá

Servatech s.r.o.

• Rychlost a přehlednost.
    • 0

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme Vám za nákup i kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s našimi službami maximálně spokojen.

• ceny

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme za Váš nákup i kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen a že nás doporučujete ostatním.

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme Vám za nákup i kladné hodnocení. Vaše 100% spokojenost nás moc těší.

• Příjemný nákup

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme za Váš nákup i kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojena a že nás doporučujete ostatním.

naprosto v pořádku

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

moc nás těší, že Váš nákup u nás hodnotíte jako bezproblémový. Děkujeme za něj i za kladnou zpětnou vazbu.

Servatech s.r.o.

• dobrá cena, rychlé dodání

• dobrá cena
    • přes avizované doručení do 21 dnů zdarma bylo zboží doručeno do 2 dnů
    • pečlivě zabaleno
    • obchod vás informuje o stavu objednávky

Bezva zkušenost

Spokojená

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

Vaše spokojenost nás moc těší. Děkujeme za nákup a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Servatech s.r.o.

Bylo mi doručeno zboží ve špatné barvě. Reklamace byla obratem bez problému vyřízena. Oceňuji možnost poslat zboží zpět přes Zásilkovnu.

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

děkujeme Vám za nákup i za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste náš nákup i přes drobné komplikace ohodnotil kladně. Vážíme si toho.

Přejeme vše dobré a těšíme se na další spolupráci

Reakce obchodu Servatech s.r.o.

jsme moc rádi, že našim službám nemáte co vytknout. Děkujeme za nákup i projevenou důvěru.

• Cena a rychlost dodani

Servatech s.r.o.

Zboží doručeno poměrně rychle. Snad to bylo tím, že do našeho domu došlo ještě několik dalších objednávek.