Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme za plné hodnocení, velice nás to potěšilo. Zdraví Vás tým Scootshop.

• Zboží doručeno za 2 dny
    • Žádná

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Vážíme si toho, že jste si udělali čas nám dát zpětnou vazbu, i když hodnocení není 100%. Máme radost a budeme dělat vše proto, abychom příště byli stoprocentní :) . Zdraví Vás tým Scootshop.

• Příjemná obsluha.
    • nabídnuty další služby
    • velký výběr doplňků
    • horší možnost parkování v blízkosti obchodu

Spokojenost.

• Deska je pevná,lehká dělají se s ni dobré triky

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, velice Vám děkujeme za pozitivní hodnocení služeb našeho eshopu a vybraného zboží. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň i v budoucnu. Zdraví Vás Scootshop team.

• Zboží skladem
    • Výběr a ceny
    • Doprava zdarma

První nákup a celková spokojenost, doporučuji.

Reakce obchodu scootshop.cz

Hezký den, pane Zemánku, velice Vám děkujeme za hodnocení, které jste nám udělil. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem na našem eshopu. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň i v budoucnu. Scootshop team.

Objednala jsem zboží jako dárky k vánocům a ještě nedorazily... takže nespokojená..

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla založena dne 19.12.2023 a týká se zboží, které je označeno "skladem u dodavatele s dodací lhůtou až 12 pracovních dní" do našeho skladu v Hradci Králové odkud objednávky expedujeme k zákazníkům. Na webových stránkách našeho eshopu jsme včas zveřejnili podmínky týkající se doručení do Vánoc - u zboží se skladovou dostupností u dodavatele bylo uvedeno, že "pokud máme zboží označené štítkem SKLADEM U DODAVATELE u zboží s dobou dodání do 6 dnů a objednávku vytvoříte do 16.12. 2023, zboží stihneme odeslat do Vánoc." Tj. všechny objednávky vytvořené po 16.12.2023 nebylo možné doručit do Vánoc. V době vánočních a novoročních svátků většina zahraničních dodavatelů nepracuje, mají volno. Vámi objednané zboží očekáváme v našem skladu do konce tohoto týdne a začátkem příštího týdne (tj. počínaje 15.1.2024) budeme expedovat k Vám. Mrzí nás, že jste nespokojen/a se službami našeho eshopu, ale máme zato, že námi poskytnuté informace ohledně vánočních nákupů byly zveřejněny transparentně a srozumitelně. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pěkné dny. Věříme, že s objednaným zbožím budete spokojen/a. Zdraví Vás Scootshop team.

Zboží bylo skladem u dodavatele. I přes předvánoční šrumec dodržel obchod slibovaný termín dodání a dopravce (Česká pošta) zboží doručil do druhého dne.

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme za velmi pozitivní hodnocení služeb našeho eshopu, jsme rádi, že jste byl/a spokojen/a. Zdraví Vás Scootshop team.

• Přehledný Eshop,
    • Průběžná komunikace o stavu objednávky

žádnou závažnou nevýhodu jsem nezaznamenal

Reakce obchodu scootshop.cz

Hezký den, pane Drobílku, velice Vám děkujeme za pozitivní hodnocení služeb našeho eshopu. Těší nás, že jste byl spokojen. Zdraví Vás srdečně celý Scootshop team.

• Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu scootshop.cz

Děkujeme za hezkou recenzi. :)

výběr z domu

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si vážíme zpětné vazby od našich zákazníků. Pomáháte nám poskytované služby zlepšovat. Zdraví Vás celý Scootshop team.

Skvělá práce jen tak dál!
    Děkuji

Reakce obchodu scootshop.cz

Milá paní Anno, děkujeme Vám velice za tak příznivé hodnocení, Jsme potěšeni, že jste s našimi službami spokojena a budeme rádi když nám zachováte přízeň i v budoucnu. Zdraví Vás celý Scootshop team

• Výběr sortimentu, ceny
    • Neměli vše skladem ikdyž u objednávky bylo uvedeno že ano.
    • Doba dodání, u jiného e-shopu s podobným sortimentem jsem měla balíček rychleji

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu týkající se Vaší objednávky. Vaše připomínky jsou pro nás velmi důležité, snažíme se námi poskytnutý servis stále zlepšovat a Vy nám tímto způsobem pomáháte. Vážíme si Vaší přízně, kterou nám snad zachováte. Mějte se pěkně, zdraví Vás Scootshop team.

Vše bylo naprosto perfektní.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychlé objednání
    • Rychlé doručení

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme velice za kladné hodnocení, vážíme si toho. Mějte se pěkně, Scootshop tým.

vše ok

Reakce obchodu scootshop.cz

moc děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a čas, který jste si našel na její napsání. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami a těšíme se na další příležitost Vám opět vyjít vstříc.

Tým Scootshop

• Domluva stoprocentní, rychlé dodání zboží bez problémů. Produkt je vždy řádně zabalen a nepoškozen.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám srdečně za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas na hodnocení našeho obchodu Scootshop. Jsme velmi potěšeni, že jste spokojen s kvalitou našich služeb, rychlostí dodání a stavem zboží při doručení.

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, neboť nám pomáhá udržovat vysoký standard našich služeb a motivuje nás k dalšímu zlepšování.

Těšíme se na další příležitost Vám poskytnout naše služby a produkty. Přejeme Vám mnoho radosti z Vašeho nákupu a doufáme, že se k nám brzy opět vrátíte.

S úctou a poděkováním,

• Profesionální poradenství
    • Možnost odzkoušet na místě

Tým Scootshop

The shop is alright, quick delivery.

Hello,
    thank you for the positive review. We really appreciate it.

Scootsho team

velký výběr

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám srdečně za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas nás ohodnotit. Jsme rádi, že jste spokojen s naším obchodem a oceňujeme Vaše slova o velkém výběru. Snažíme se našim zákazníkům nabízet co nejlepší služby a produkty, a Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou.