Po čtyřech týdnech čekání jsem se ozvala,co je s mojí objednávkou.Odpověď-řídítka na koloběžku dodavatel nedodal.Vyberte si jiné.Vybrala jsem jiné-byly skladem.Za 3 dny-řidítka nemáme.Vyberte alternativu.Dnes objednávka zrušena-děkuji.Po třetí ne.

• Vyber, rychlost doruceni

• Není tam ukázané že zboží není skladem

Reakce obchodu scootshop.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme opravdu rádi, že si naši zákazníci najdou čas na zpětnou vazbu, i když není vždy pozitivní.
    Rádi bychom upřesnili, že na našem webu se snažíme poskytovat co nejpřesnější informace ohledně skladové dostupnosti. U každého produktu je uvedeno, zda je přímo skladem, dostupné u dodavatele, nebo zda se jedná o zboží na předobjednávku.
    Vaše objednávka ze dne 25.3. byla zaznamenána a již následující den, 26.3., jsme Vás kontaktovali s informací, že se jedná o zboží na předobjednávku. Po té došlo z vaší strany ke stornování objednávky.
    Jsme si vědomi, že tato situace mohla vést k nedorozumění a rádi bychom Vás ujistili, že se neustále snažíme zlepšovat naše služby, abychom předešli podobným situacím v budoucnu.
    Pokud máte jakékoliv otázky, nebo byste chtěli probrat možnosti, jak tuto situaci vyřešit k Vaší spokojenosti, neváhejte nás kontaktovat.
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a doufáme, že Vás příště budeme moci přivítat mezi spokojenými zákazníky.
    Zdraví Vás tým Scootshop

Když se po týdnu od objednání nic nedělo, zavolal jsem tam a oni zjistili, že jsem objednal koloběžku, kterou nemají (i když mi při objednání došlo oznámení, že ji mají na skladě dodavatele) Zítra to budou tři týdny a koloběžku stále nemám

Reakce obchodu scootshop.cz

děkujeme za Vaši recenzi a omlouváme se za nepříjemnosti spojené s Vaší objednávkou. Celou situaci jsme důkladně prověřili. Vaše objednávka byla vytvořena 13. 3., avšak bohužel jsme 22. 3. zjistili, po tom co dodavatel aktualizoval skladové zásoby, že zboží, které jste si vybral, není možné u dodavatele objednat. Obratem vám byla tato informace sdělena. Následně jste si vybral jinou koloběžku za vyšší cenu, na což bylo nutné doplatit částku. Po úhradě bylo zboží odesláno 28. 3., avšak kvůli velikonočním svátečním dnům bylo na výdejní místo uloženo až 2. 4.
    Opravdu se omlouváme za delší dobu doručení a chápeme, že to pro Vás mohlo být nepříjemné. Snažíme se, aby všechno fungovalo hladce, ale občas se mohou objevit nečekané situace, které naruší běžný průběh. Ujišťujeme Vás, že se z této zkušenosti poučíme a budeme pracovat na tom, abychom předešli podobným problémům v budoucnu. Věříme, že přes tyto počáteční obtíže si budete moci užít Vaší novou koloběžku na plno a že si k nám najdete cestu i v budoucnu.
    Zdraví Vás tým Scootshop

vše ok

Reakce obchodu scootshop.cz

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a krásných 5 hvězdiček! Velmi si toho vážíme.

• Dobre ceny, rychlost dodani

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a fantastických 5 hvězdiček, vážíme si toho. Jsme rádi, že jste spokojeni s našimi cenami a rychlostí dodání. Těšíme se na Vaše další nákupy u nás.

• Přišla jiná věc

Výborná kvalita prodejců, jsou to nadsenci

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme opravdu rádi, že jste spokojeni s kvalitou našich služeb a že naše nadšení pro obor je pro Vás patrné. Vážíme si toho!
    S pozdravem, Tým Scootshop

Skvělý nákup strašně rychlý a skvělí kvalitní

Reakce obchodu scootshop.cz

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi a jsme rádi, že jste s nákupem u nás byli spokojeni. Těšíme se na vaše další nákupy na našem eshopu. Zdraví vás tým Scootshop

Polecam, wszystko ok :-) hamulec oryginalny :-)

Reakce obchodu scootshop.cz

Dziękuję bardzo, team Scootshop :)

• velký sortiment zboží
    • Dostupnost
    • Špatný vjezd do dvora k prodejně (uzké, rozbité, velké a hluboké nerovnosti)
    • Pokud je někdo mimo Hk těžko se hledá skoro nulová navigace a reklama na prodejnu.

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, moc si toho vážíme. Bohužel, venkovní prostory, včetně přístupové cesty, nejsou v našem pronájmu, a proto naše možnosti, jak tento problém řešit, jsou omezené. Nicméně Vaše připomínky ohledně nedostatečného značení a navigace k naší prodejně si bereme k srdci. Určitě se pokusíme najít řešení, jak zlepšit vizualizaci naší prodejny a usnadnit tak našim zákazníkům cestu k nám.
    Ještě jednou děkujeme za Vaše podněty a těšíme se na Vaši příští návštěvu.
    Zdraví vás Tým Scootshop

Vše v pohodě, komunikace, přehlednost stránek a rychlé dodání. Zboží ještě nebylo vyzkoušené, je jako dárek, ale věřím, že bude mít úspěch.

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám velice za tak příznivé hodnocení. Jsme potěšení, že jste s našimi službami spokojena a budeme rádi, když nám zachováte přízeň i v budoucnu. Zdraví Vás celý Scootshop team a oslavenci přejeme hodně zdraví a radosti z vybraného dárku.

• Prodavač dokáže vždy poradit s výběrem či technickým problémem.

Reakce obchodu scootshop.cz

Děkujeme za milá slova, snažíme se vždy vyhovět, zákazník je pro nás na prvním místě.
    Budeme se na vás těšit v budoucnu.
    Tým Scootshop

Jak bylo zboží naskladněno, tak mi bylo posláno.

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši recenzi. Opravdu si dáváme záležet na tom, aby zboží bylo expedováno co nejrychleji na zvolené místo. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a moc si vážíme, že jste si na ni udělali čas.
    S pozdravem tým Scootshop.

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme za plné hodnocení, velice nás to potěšilo. Zdraví Vás tým Scootshop.

• Zboží doručeno za 2 dny
    • Žádná

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Vážíme si toho, že jste si udělali čas nám dát zpětnou vazbu, i když hodnocení není 100%. Máme radost a budeme dělat vše proto, abychom příště byli stoprocentní :) . Zdraví Vás tým Scootshop.

• Příjemná obsluha.
    • nabídnuty další služby
    • velký výběr doplňků
    • horší možnost parkování v blízkosti obchodu

Spokojenost.

• Deska je pevná,lehká dělají se s ni dobré triky

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, velice Vám děkujeme za pozitivní hodnocení služeb našeho eshopu a vybraného zboží. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň i v budoucnu. Zdraví Vás Scootshop team.

• Zboží skladem
    • Výběr a ceny
    • Doprava zdarma

První nákup a celková spokojenost, doporučuji.

Reakce obchodu scootshop.cz

Hezký den, pane Zemánku, velice Vám děkujeme za hodnocení, které jste nám udělil. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem na našem eshopu. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň i v budoucnu. Scootshop team.

Objednala jsem zboží jako dárky k vánocům a ještě nedorazily... takže nespokojená..

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla založena dne 19.12.2023 a týká se zboží, které je označeno "skladem u dodavatele s dodací lhůtou až 12 pracovních dní" do našeho skladu v Hradci Králové odkud objednávky expedujeme k zákazníkům. Na webových stránkách našeho eshopu jsme včas zveřejnili podmínky týkající se doručení do Vánoc - u zboží se skladovou dostupností u dodavatele bylo uvedeno, že "pokud máme zboží označené štítkem SKLADEM U DODAVATELE u zboží s dobou dodání do 6 dnů a objednávku vytvoříte do 16.12. 2023, zboží stihneme odeslat do Vánoc." Tj. všechny objednávky vytvořené po 16.12.2023 nebylo možné doručit do Vánoc. V době vánočních a novoročních svátků většina zahraničních dodavatelů nepracuje, mají volno. Vámi objednané zboží očekáváme v našem skladu do konce tohoto týdne a začátkem příštího týdne (tj. počínaje 15.1.2024) budeme expedovat k Vám. Mrzí nás, že jste nespokojen/a se službami našeho eshopu, ale máme zato, že námi poskytnuté informace ohledně vánočních nákupů byly zveřejněny transparentně a srozumitelně. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pěkné dny. Věříme, že s objednaným zbožím budete spokojen/a. Zdraví Vás Scootshop team.