• velký sortiment zboží
    • Dostupnost
    • Špatný vjezd do dvora k prodejně (uzké, rozbité, velké a hluboké nerovnosti)
    • Pokud je někdo mimo Hk těžko se hledá skoro nulová navigace a reklama na prodejnu.

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, moc si toho vážíme. Bohužel, venkovní prostory, včetně přístupové cesty, nejsou v našem pronájmu, a proto naše možnosti, jak tento problém řešit, jsou omezené. Nicméně Vaše připomínky ohledně nedostatečného značení a navigace k naší prodejně si bereme k srdci. Určitě se pokusíme najít řešení, jak zlepšit vizualizaci naší prodejny a usnadnit tak našim zákazníkům cestu k nám.
    Ještě jednou děkujeme za Vaše podněty a těšíme se na Vaši příští návštěvu.
    Zdraví vás Tým Scootshop

• Prodavač dokáže vždy poradit s výběrem či technickým problémem.

Reakce obchodu scootshop.cz

Děkujeme za milá slova, snažíme se vždy vyhovět, zákazník je pro nás na prvním místě.
    Budeme se na vás těšit v budoucnu.
    Tým Scootshop

• Příjemná obsluha.
    • nabídnuty další služby
    • velký výběr doplňků
    • horší možnost parkování v blízkosti obchodu

Spokojenost.

• Zboží skladem
    • Výběr a ceny
    • Doprava zdarma

První nákup a celková spokojenost, doporučuji.

Reakce obchodu scootshop.cz

Hezký den, pane Zemánku, velice Vám děkujeme za hodnocení, které jste nám udělil. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem na našem eshopu. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň i v budoucnu. Scootshop team.

• Výběr sortimentu, ceny
    • Neměli vše skladem ikdyž u objednávky bylo uvedeno že ano.
    • Doba dodání, u jiného e-shopu s podobným sortimentem jsem měla balíček rychleji

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu týkající se Vaší objednávky. Vaše připomínky jsou pro nás velmi důležité, snažíme se námi poskytnutý servis stále zlepšovat a Vy nám tímto způsobem pomáháte. Vážíme si Vaší přízně, kterou nám snad zachováte. Mějte se pěkně, zdraví Vás Scootshop team.

• Výběr

• velký výběr příslušenství, neskutečná rychlost dodání, perfektně zabaleno

Děkujeme za recenzi. :)