Vše ok

rychlé doručení

• Nakupoval jsem poprvé a jsem spokojen.

• Zboží skladem. Ihned odeslali.

• Zbozi na sklade, rychle doruceni.

• Rychlost doručení

• Zboží proklamované v e-shopu jako “Skladem”, okamžitě expedováno ze skladu, po 5 dnech jsem volal na zákaznickou linku, kde mi operátor sdělil, že je zboží na cestě od dodavatele a že neví, kdy bude doručeno. Bezva servis

• Velký výběr koloběžek.

Velký výběr koloběžek všeho druhu.

• Bleskové vyřízení a doručení.

• Super ceny, perfektní komunikace, rychlé odeslání

Vše perfektní, doporučuji.

Nutná platba předem, sms, že zboží stále putuje ke mně, ale dodnes nic nemám.

• Skvela kominikace
    • Velky vyber
    • Rychle dodaní
    • Pečlive zabaleno
    • Super ceny

Objednal jsem si kolobežku a helmu a vše došlo krásně zabalené a v pořadku vše sedí a jsem moc spokojený takže doporučuji 10/10

Helma REKD Elite 2.0 White S/M 53-56cm - W
    DĚKUJI.

Po čtyřech týdnech čekání jsem se ozvala,co je s mojí objednávkou.Odpověď-řídítka na koloběžku dodavatel nedodal.Vyberte si jiné.Vybrala jsem jiné-byly skladem.Za 3 dny-řidítka nemáme.Vyberte alternativu.Dnes objednávka zrušena-děkuji.Po třetí ne.

• Vyber, rychlost doruceni

• Není tam ukázané že zboží není skladem

Reakce obchodu scootshop.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme opravdu rádi, že si naši zákazníci najdou čas na zpětnou vazbu, i když není vždy pozitivní.
    Rádi bychom upřesnili, že na našem webu se snažíme poskytovat co nejpřesnější informace ohledně skladové dostupnosti. U každého produktu je uvedeno, zda je přímo skladem, dostupné u dodavatele, nebo zda se jedná o zboží na předobjednávku.
    Vaše objednávka ze dne 25.3. byla zaznamenána a již následující den, 26.3., jsme Vás kontaktovali s informací, že se jedná o zboží na předobjednávku. Po té došlo z vaší strany ke stornování objednávky.
    Jsme si vědomi, že tato situace mohla vést k nedorozumění a rádi bychom Vás ujistili, že se neustále snažíme zlepšovat naše služby, abychom předešli podobným situacím v budoucnu.
    Pokud máte jakékoliv otázky, nebo byste chtěli probrat možnosti, jak tuto situaci vyřešit k Vaší spokojenosti, neváhejte nás kontaktovat.
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a doufáme, že Vás příště budeme moci přivítat mezi spokojenými zákazníky.
    Zdraví Vás tým Scootshop

Když se po týdnu od objednání nic nedělo, zavolal jsem tam a oni zjistili, že jsem objednal koloběžku, kterou nemají (i když mi při objednání došlo oznámení, že ji mají na skladě dodavatele) Zítra to budou tři týdny a koloběžku stále nemám

Reakce obchodu scootshop.cz

děkujeme za Vaši recenzi a omlouváme se za nepříjemnosti spojené s Vaší objednávkou. Celou situaci jsme důkladně prověřili. Vaše objednávka byla vytvořena 13. 3., avšak bohužel jsme 22. 3. zjistili, po tom co dodavatel aktualizoval skladové zásoby, že zboží, které jste si vybral, není možné u dodavatele objednat. Obratem vám byla tato informace sdělena. Následně jste si vybral jinou koloběžku za vyšší cenu, na což bylo nutné doplatit částku. Po úhradě bylo zboží odesláno 28. 3., avšak kvůli velikonočním svátečním dnům bylo na výdejní místo uloženo až 2. 4.
    Opravdu se omlouváme za delší dobu doručení a chápeme, že to pro Vás mohlo být nepříjemné. Snažíme se, aby všechno fungovalo hladce, ale občas se mohou objevit nečekané situace, které naruší běžný průběh. Ujišťujeme Vás, že se z této zkušenosti poučíme a budeme pracovat na tom, abychom předešli podobným problémům v budoucnu. Věříme, že přes tyto počáteční obtíže si budete moci užít Vaší novou koloběžku na plno a že si k nám najdete cestu i v budoucnu.
    Zdraví Vás tým Scootshop

vše ok

Reakce obchodu scootshop.cz

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a krásných 5 hvězdiček! Velmi si toho vážíme.
    S pozdravem, Tým Scootshop

• Dobre ceny, rychlost dodani

Reakce obchodu scootshop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a fantastických 5 hvězdiček, vážíme si toho. Jsme rádi, že jste spokojeni s našimi cenami a rychlostí dodání. Těšíme se na Vaše další nákupy u nás.
    S pozdravem, Tým Scootshop