• Výhodu

• Rychlé jednání
    • Rychlé doručení

Objednávka stále nedorazila a to již bude měsíc od zaplacení! Přišel mi pouze čtrnáct dní od zaplacení informativní email, že zboží mám očekávat do druhého dne, no a nedorazilo! Včera jsem se telefonoval a snažil jsem se danou situaci vyzjistit , prý objednávku zkontrolují u dodavatele a ten samý den mě někdo bude kontaktovat, ale už se mi nikdo neozval. Dnes jsem telefonát zopakoval a opět se mi nikdo zpětně neozval. Dorazíto? Kdy to dorazí? Dorazíto vůbec? Začínám se obávat, zda to není cele podvod!

Reakce obchodu scootshop.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi a zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí, že došlo k prodlení v dodání Vaší objednávky. Chceme Vás ujistit, že situace, která nastala, byla způsobena nepředvídatelným zdržením ze strany našeho dodavatele.

Celou situaci jsme důkladně prověřili a můžeme potvrdit, že zboží bylo již doručeno dne
    16. 11.2023

Jak jsme již probírali během našeho telefonického hovoru, je nám upřímně líto za vzniklé nepříjemnosti a chceme Vás ujistit, že takovýto průběh není standardem naší společnosti.

Jsme odhodláni zlepšovat naše služby a zajistit, aby se podobná situace již neopakovala. Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

S pozdravem,
    Tým Scootshop

• Rychle dovezeno

• Výběr

• ceny
    • komunikace
    • kvalita dodání
    • s řídítky (ethic tenacity) mi nepřišla redukce na SCS jak psali v popisu že bude v balení

Pěkný a přehledný obchod

• Snaha o komunikaci ale bez návrhu řešení
    • Ani po 14 dnech zboží nedorazilo

• rychlá doprava

Hodně věcí - zboží ...
    MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ.
    A to hodně dlouho.

Ale přesto DOPORUČUJI .

Vážený zákazníku,

děkujeme vám srdečně za vaši pozitivní recenzi a doporučení, i přes nepříjemnost spojenou s nedostupností zboží. Je pro nás velkou ctí, že si ceníte našich služeb a naší práce, a to nás motivuje dále zlepšovat a hledat cesty, jak vám nabídnout to nejlepší.

S pozdravem,
    Tým scootshop

• Sorry ale dotazník od Heureky přišel 14 po objednání a JÁ STÁLE NEMÁM zboží.

Zboží po 14 dnech ještě nedorazilo, byť mi chodí maily jak se připravuje zboží a kompletuje objednávka atd.... fakt nevim kdy to dojde.

Rychlé dodání zboží, vše na jedničku, děkuji a doporučuji

Reakce obchodu scootshop.cz

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi a doporučení! Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlým dodáním a kvalitou našich služeb. Těšíme se na další příležitost vám opět posloužit. S pozdravem, tým Scootshop.

• Rychle dodani, vyborna komunikace
    • žadna

Provedena na pockani vymena desky na pockani, oproti Gizmanii zdarma

• Žádná není

• Rychle doručení
    • Ochotnost

Dostal jsem něco jiného než je vyfoceno na obrázku cca po měsíci se kamera odlepila. Když jsem před tím měl originál 3M lepítko tak jsem to měl v autě 2 roky a pak jsem to sotva s velkým úsilím sundal z okna.

• Velmy dobré

Velmy dobře pošlete mi komponenty na Scoot na vyzkoušení udělám recenzi

Kvalitní zboží a rychle doručení .

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• slevy
    • rychlost doručení