• Celkem velký výběr a podrobný popis
    • Dodací doba

Zboží jsem objednala ve čtvrtek večer, v patek okolo 9 h mi přišla zpráva, že zboží bylo odesláno, měla jsem radost, ale bohužel se mi dodání stále nepropsalo do aplikace doručovací služby. Volala jsem v pondělí tedy co se stalo a zjistila jsem, že zboží budou teprve odesílat! Prý ten email, který mi přišel v pátek ráno byl automaticky vygenerován, sdělila mi paní s ledovým klidem.... za mě je to zavádějící informace, která nedělá dobrý image. Žádná snaha o omluvu nebo snaha o nápravu:/ smutné....

Reakce obchodu RUMAKO shop

mrzí nás Vaše zkušenost, že Vaše objednávka dorazila místo pondělí v úterý. Je pravda, že 99% objednávek ve všedním období dodáme do 24hodin (pokud je objednávka vytvořena do 11:00), bohužel Vaše dorazila do 48h :-(. Myšleno tedy pracovní dny. Rychlost je a skladové zásoby jsou naší výhodou a opravdu to funguje, nicméně ve všedním životě se občas vyskytnou situace, které ani my přímo neovlivníme.... :-(. Za toto mohu konkrétně já a personální nepředpokládaný problém minulý pátek, kdy jsem měl jít vypomoci za kolegyně s volnem mimo plán do skladu, ale musel jsem řešit celníky, čímž vznikla ve skladu nestandardní situace a ne vše odešlo s poledním odvozem. Jak se říká, dobrý úmyslně je po zásluze potrestán :-).

V každém případě, pokud na nás nezanevřete, napište nám poznámku do příští objednávky a my přidáme nějaký dárek jako omluvu a poděkování.

Co se týká kolegyně a jejího ledového klidu, akorát jsem byl přítomen, když jste volala. Je pravda, že se zprávy generují automaticky a ledovým klidem bych její smích nenazval, ale určitě to tak myšleno nebylo. Pro zákazníky by se roztrhala!

za RUMAKOteam přeji pěkný den,
    Martin Vambera, zakladatel a majitel RUMAKO

• Velmi rychlé doručení

V takovém obchodě je radost nakupovat.

Reakce obchodu RUMAKO shop

děkujeme! I pro nás je radost prodávat krásné lahve a číst podobná hodnocení :-).

Přeji krásný den,
    Za RUMAKO Martin

výborná komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu RUMAKO shop

děkujeme, snažíme se a jsme rádi, že jste spokojeni :-).

Za RUMAKOteam Martin od rumu, zakladatel a majitel :-)

nevýhodou je umístění obchodu - doprava MHD je složitá - provozovna na Lidické měla skvělé umístění blízko centra

Reakce obchodu RUMAKO shop

bohužel, zatím se nám jiné místo blízko centra nepodařilo najít, na Barrandov jede z MHD bus i tramvaj, ale chápeme, že Anděl to není :-(. Na druhou stranu nyní si zákazníci pochvalují pohodové parkování, širší sortiment co máme na místě... prostě každé má svoje. V každém případě můžete využít dopravu, při objednávce do 11:00hod ji máte druhý den doma. Moc děkujeme za přízeň.

• Velky vyber

• Kvalita produktu

Pohodová komunikace. I když jsem čekal trochu ocenění za to, že jsem vás upozornil na Mezinárodní den rumu, o kterém jste nevěděli.

Reakce obchodu RUMAKO shop

jsem rád, že jste spokojen. Letos to bude dvanáct let, co fungujeme a byl to spíš vtip o tom nevědění :-) a trošku jsem popíchnul kolegyni když jsem s Vámi hovořil, protože akorát pracovala na akci :-). Jinak určitě moc děkujeme a hlídejte si naše akce, , akorát se chystá další, kde malý dárek bude součástí!

• rychlost doručení

Objednávala jsem opakovaně,zboží bylo pokaždé velmi kvalitně zabaleno a rychle doručeno.

Reakce obchodu RUMAKO shop

jsme rádi, že jste spokojena, snažíme se co to jde :-).

Za RUMAKOteam Martin od rumu, zakladatel a majitel :-)

• Zboží skladem, rychlé dodání.

Vše proběhlo v pořádku, jen za takto vysoký nákup se platí poštovné.

Reakce obchodu RUMAKO shop

jsme rádi, že jste spokojeni. Ceny se snažíme mít více než příznivé, proto pro dopravu zdarma máme určenu optimální minimální hranici, přesto je každá doprava i ta kterou hradíte výrazně dotována. Logistika je prostě nákladná a balíme třeba do vlastních krabic, které nám umožňují minimalizovat počet rozbitého zboží po cestě... Balení, materiál krabice, bubliny, vycpávky (zde recyklujeme materiál, nicméně i přesto ho musí někdo připravit, pásky, doprava, ověření věku dopravcem... je toho hodně a je to drahé, bohužel hodně drahé :-(.

Přesto se stále snažíme aby celková cena vs. kvalita produktu, servisu, balení, atd. zůstala na skvělé úrovni.

Za RUMAKOteam přeje krásný den Martin od rumu, zakladatel a majitel :-)

• výběr
    • ceny

• Velmi bezpečné balení lahve
    • Dobré ceny

Vřele doporučuji tento obchod.

Reakce obchodu RUMAKO shop

děkujeme, jsme rádi, že jste spokojeni, snažíme se co to jde :-).

• Rychle doručení. Jeden den objednáno, druhý den v Z-Boxu

• Neuvěřitelně ochotní a vyšli mi vstříc, když jsem na láhev spěchal. Byl to dárek k narozeninám

vše proběhlo bez sebemenších problémů

• Široký sortiment světových rumů za rozumné peníze.