• knihy, ktere nelze sehnat
    • nedostacujici fotografie inzerovane knihy

zakoupena kniha u ktere byla fotografie pouze predni strany a jeste nekvalitne vyfocena, u brozovane vazby se odlupuje vrchni pruhledna folie, ze strany na strankach je kniha spinava a jsou na ni viditelne ryhy, knihu budu vracet, v pripade kvalitni fotodokumentace bych knihu v takovem stavu nekoupil

• Výběr knih
    • Špatně uvedené ceny při vyhledávání (nižší)
    • Nedodržení termínu doručení
    • Poškození knih nad rámec popisu. Bylo mi pár dní po objednávce mailem avizováno, to už knihy měly být doručeny.

Vážený zákazníku,
    moc se omlouváme za mírné zmatky v posledních dnech.

Termín doručení & poškození: Objevil se nám počet objednávek, který jsme nebyli schopni procesně odbavit. Vše se již vrací do funkčních kolejí.

Cena: Ve vyhledávání se opravdu mohlo stát, že proběhlo přecenění titulu někdy v momentech vyhledávání a nepropsalo se ještě řádně do systému.

Vaše zklamání nás moc mrzí a uděláme všechno proto, abychom to příště napravili.

Tadeáš z Reknih

• Mají tam spoustu knih za fajn ceny
    • Nevíte v jakém stavu vám knihy přijdou

Dlouhá čekací doba

Reakce obchodu Reknihy

děkujeme za opodstatněné hodnocení, které nás i tak moc mrzí. Měli jsme teď upřímně objednávek nad hlavu a museli jsme zamakat na procesech ve vyšších objemech. Naštěstí už je to v pořádku a pod kontrolou. Věříme, že příští nákup již bude zcela v pořádku.

• Neplýtvání s papírem
    • Špatná databáze o dostupnosti

Reakce obchodu Reknihy

moc nás mrzí, že jsme vám nakonec nemohli udělat radost s oběma vybranými tituly a měli jsem skladem jen jeden. Skladové párování jsme již vyřešili a je tak již vše v pořádku. Snad vám uděláme radost někdy příště! :)

Tadeáš z Reknih

Obchod nabízí možnost dotázat se na stav knihy, což jsem udělala, pracovní sešit měl být popsaný pouze místy a obyčejnou tužkou... Realita byla jiná, byl popsaný relativně hodně a hlavně propiskou... Bylo to zklamání, ale vzhledem k nízké ceně jsem knihu nevracela a nijak to neřešila.. U bazarové knihy nečekám dokonalost, ale nechápu, že ochotně odpoví na dotaz , ale realita je pak jiná....
    Ostatní zboží bylo v pořádku a obecně princip prodávání starších učebnic mi přijde smysluplný, šetrný i ekologicky....

Krásný den z Reknih,
    to nás moc mrzí :/ Vždy si dáváme pozor jaký je rozdíl mezi cenou, kvalitou a u učebnic to občas opravdu nedokážeme tip top zařídit, aby byli v top stavu. Přeci jenom často putují se studenty i celý rok a často tam nějaké ty vpisky opravdu jsou. Pokud byste chtěla reklamovat, napište prosím na [email protected]

Moc nás situace mrzí, pokud bychom mohli cokoliv udělat, neváhejte se nám ozvat.

Tadeáš z Reknih

• Objednala jsem synovi knížku z edice Albi kouzelné čtení,která stála 1049,- tudíž jsme to pochopili tak že knížka je prodávaná i s Albi tužkou.Jake bylo naše rozčarování když nám přišla pouze knižka jejíž cena se pohybuje cca kolem 400,-.Na dotaz nám bylo odpovězeno ,že tak je to v pořádku ,že kniha se prodává bez tužky tudíž cena byla trojnásobná.Byla nám sice nabídnuto vrácení peněz a zboží,ale nepřijde mi to úplně v pořadku

Dobrý den z Reknih,
    Vaše nekladné hodnocení nás samozřejmě velmi mrzí. Jak jsem psali zákaznické podpoře - můžeme vám samozřejmě vrátit peníze s vrácením zboží. Tužka se opravdu prodává samostatně, jak je uvedeno v popisu knížky. Cena je taky v pořádku z důvodu velké sháňky na trhu viz např. trhknih.cz.

Děkujeme moc za pochopení a mrzí nás, že došlo k nedorozumění.

Tadeáš z Reknihy

• Mění ceny po projevení zájmu zakaznika

Vložil jsem knihu do košíku, odeslal dotaz na stav knihy a po návratu do košíku (tj. prodlení max 5 minut) v něm byla kniha takřka 2x dražší.. (samo o sobě hnus - zdražit pod rukama zboží, které si zákazník pod prezentovanou cenou vložil do košíku, a ani ho na to neupozornit!!). Zajímavé, že to bylo v neděli a ač obchod argumentoval velkou poptávkou po knize na trhknih.cz, tak v jejich historii byla maximální cena (snad před rokem, od té doby byla nižší) cca stejná, jako zde původní před 2x zdražením...

PS: kdyby šlo o pár korun ok, ale z 800 to hodit na 1400, to mi hlava nebere!

Krásný den z Reknih,
    vždy přeceňujeme titul, pokud je po něm velká sháňka i na základě poptávek na jiných portálech. Nejspíš se to opravdu nešťastně sešlo, že systém přecenil v době kdy jste tento titul na stránkách objevil. Situace nás mrzí a děkujeme za zpětnou vazbu. Mrkneme na to, zda knihu nemůžeme dostat zpět do systému až po přecenění, aby se takové situace neopakovali.

Špatná komunikace

Krásný den z Reknih,

moc nás Vaše zkušenost mrzí :( Knížku jsme nemohli dodat, protože došlo k výjimečnému stavu na skladě a již jsem tento titul neměli.

Věříme a uděláme vše proto, aby příště bylo již vše v pořádku.

S přáním hezkého dne,
    Tadeáš z Reknih

Zboží uvedeno skladem, po obdržení platby mi bylo oznámeno, že se bohužel stala chyba a knihu nemají, na vrácení platby dosud čekám. Nedoporučuji!

Dobrý den, Martino,
    pokud zpětná platba ještě nedorazila, tak je to zvláštní. Přes naši platební bránu jsme vraceli již 23.3. na kartu, z které bylo hrazeno. Pokud by dnes/zítra nedorazilo, kontaktujte nás prosím na [email protected] a zeptáme se partnera GoPay, proč to tak trvá.

Krásný den,
    Tadeáš z Reknih

Obédnala jsem tři knihy, tři díly jedné série. Nejdřím mi přišel email, že se zásilka zdrží. Dobrá nevadí, jsme jenom lidi. Potom mi přešel email že jednu z těch knih nemají na skladě a jestli mohou dokončit obědnávku i tak a vrátit mi peníze za nedodanou položku. Taky se může stát. Napsala jsem jim, že mohou ale jestli by bylo možné daný titul nahradit tím samým v jiném stavu, pamatuji si totiž, že jsem musela vybrat "stav" dané knihy, což mě přivádí k závěru, že mají tu samou knihu na skladě, jenom v jiném "stavu". To bylo několik dní zpátky. Žádná odpověd, peníze zpátky neposlali a o zásilce ani vidu ani slechu. Věřím, že je to dobrý obchod, mají velký výběr a doufám, že je to pouze chyba a ne ignorace, či dokonce sprostý podvod.

Krásný den z Reknih,
    mrknuli jsme se na Váš případ a nemáme od Vás poslední zprávu :( Kolegyně se Vás snažila dostihnout 20.3. v 10:03 pro co nejrychlejší vyřešení. Od té doby čekáme na odpověď, abychom mohli knížky doposlat :)

Věříme, že se po Vaší odpovědi následně případ uzavře i k Vaší spokojenosti. Stačí pokračovat ve vlákně. Případně můžete zavolat přímo na naši pobočku v pracovních dnech mezi 8-18h na číslo 608 561 398.

Pohodový víkend,
    Tadeáš z Reknih

• klamavá reklama o recyklaci knih

Reakce obchodu Reknihy

kolegyně s Vámi již po e-mailu komunikovala jaké všechny kroky podnikáme k udržitelnému podnikání :)

Jinak opravdu všechny naše tituly jsou z druhé ruky, tato recenze nás tak mrzí...

• Komunikace obchodu
    • Rychlost vyřízení
    • Kvalita knížek

Byl to můj první nákupu a s jistotou mohu říct, že i poslední. Obchod velmi rychle vyřídil objednávku, ale s ani jednou knihou nejsem spokojená, neboť jsou poškozeny (špinavé stránky, oslí uši apod).

Reakce obchodu Reknihy

rozhodně by nemělo být v horším stavu než uvádíme a jestli nám něco kontrolou proniklo, moc se za to omlouváme. Pošlete nám prosím reklamaci na [email protected]. Rádi nabídneme vrácení knížek s refundací.

Krásný víkend,
    Tadeáš z Reknih

Nakup pres body za prodane knihy je zdlouhavy a neintuitivni.

Reakce obchodu Reknihy

moc nás mrzí že jste měl/a s využitím své provize při nákupu problém. Jsme si této složitosti vědomi a pracujeme na tom, aby to v budoucnu nezabralo více než jedno kliknutí :)

S přáním krásného dne,
    Veronika z Reknih

Nejtragičtější e-shop, který znám. I když jsem si objednávala zboží z Číny, tak jsem se domluvila líp. (ne nebyl to AliExpres) Vůbec domluva, než jsem knihy mohla donést na pobočku a než je dali na stránky byla dlouhá jak pouť Sinajskou pouští. Nemluvě o tom, že provizi Vám vyplatí, až si ji zasloužíte - tedy až budete mít z knih alespoň 200,- a ještě si o ně sami musíte napsat, protože Vám je nepošlou automaticky! Plus Vás u každého kroku budou nabádat, ať si provizi nevybíráte, ale všechny své vydělané peníze utratíte znovu u nich, nebo ještě lépe pošlete dotaci na záchranu deštných pralesů! A aby ještě více chránili planetu, tak ke každé objednávce posílají záložku a samolepku. Jak ekologické! Za balení si účtují 9,- a jejich ceny jsou absurdně vysoké, takže se většinou vyplatí koupit si NĚKDE JINDE!!! knihu úplně novou. Jelikož mi bylo jasné, že peníze za své knížky už nikdy neuvidím, chtěla jsem si vybrat od nich nějakou knihu, skrz kupon, abych těm neschopům nenechala ani k. Tak samozřejmě kód na který jsem čekala den než mi ho poslali nefunguje. Takže já se loučím, poroučím a jsem sama sobě vděčná, že jsem většinu knih dala konkurenci do Knihobota, kde jsou schopní a nehrají si na velké ochránce planety a plní to, co slíbí! Od Reknih tedy ruce pryč a knihy svěřte KNIHOBOTU.

Krásný den z Reknih,

protože si vážíme každé zpětné vazby, dovolte nám reagovat:

Na váš zájem o to sdílet jsme odpověděli do 12h. Kdy přinesete na pobočku je již zcela na vás. Navíc nemusíte jen donášet na pobočku, můžete zaslat z kterékoliv Zásilkovny po celé ČR. Také vidíme, že zda se s knížkami nakonec stavíte jsme se připomínali. Tady pochybení v procesech nevidím. Trvalo nám to ale déle pak nahrát, uznáváme. O tom jsme předem informovali. Jednalo se o velmi vytížený měsíc v minulém roku. Nyní je průměrná doba přidání kolem několika dnů.

Provizi vám vyplatíme na nákup už od 1 Kč. Omezený výběr nad 200 Kč je pouze na b.ú., ale to také plánujeme v nejbližší době zrušit a zautomatizovat. Jinak prosím, snažíme si něco vymyslet, ale proč by někomu mohlo vadit, že chceme podporovat neziskovou organizaci? Rádi si poslechneme váš názor - jsme vždy otevření debatě na [email protected]

Jakou konkrétní knížku máte prosím na mysli vyššími cenami? Vybrala jste si Eleanor & Park za cenu 129 Kč, v knihkupectvích se prodává tento titul za 260 Kč.

Nechápeme také bod, že vaše knížky už nikdy neuvidíte. Není to tak, že jsem je za vás prodali? 8 z 23 knížek je aktuálně prodaných a připsali/vyplatili vám již 682 Kč, to mi nepřijde špatné za 8 knížek.

Možnost nechtít záložku i samolepky si můžete zaškrtnout v objednávce.

Mrzí nás takovéhle recenze, protože ani tato objednávka kterou recenzujete nebyla dokončena. Mohla být a spíše se nám zdá, že jste recenzi psala jen z důvodu ublížení značky Reknihy. To by nás opravdu mrzelo.

Tak jako tak u nás platí, že vás u nás v budoucnu moc rádi uvidíme jako prodejce i jako nakupující již třeba nedostupných knížek jinde :)

Tadeáš z Reknih

Zaplatila jsem na bankovní účet, který vygerovala platební brána Gopay pro bankovní převod. Po několika konverzacích emailem mi nakonec Reknihy napsalo, že jim platba nedošla a pravděpodobně se mi platba vrátí. To ještě nevím, jestli se platba skutečně vrátí. To všechno v době jednoho týdne čekání a nakonec jsem v situaci, kdy nemám ani peníze a ani objednané knihy. Za mne rozhodně nedoporučuji.

Krásný sobotní večer z Reknih,

platbu jste uhradila s nepřesným variabilním symbolem, z toho důvodu se v naší platební bráně nespárovalo a byla automaticky odeslána den po uhrazení zpět Vám na účet. Stačí nyní objednávku znovu vytvořit a uhradit se správným VS, proběhne to v pořádku.

Kdyby cokoliv, jsme tu stále pro vás na [email protected]

• Rychlost zaslání
    • Kniha dorazila ušpiněná a ve spodní části jsou fleky a zvlnění od polití vodou.

Krásný sobotní den z Reknih,

prosíme o kontaktování přes [email protected], fotodokumentaci a zaslání zpět přes získaný kód. Tohle se u nás samozřejmě nesmí stávat a zjistíme, kde se zrovna u této knihy stala chyba, že nám prošla velmi přísným systémem na stav knihy.

Pohodový víkend,
    Tadeáš z Reknihy

15.12 jsem vnoučkovi objednala dětskou knihu jako dárek k vánocům. Když mi 27.12 přišel email, abych ohodnotila spokojenost s nákupem, aniž by kniha dorazila, volala jsem do obchodu. Zde mi bylo řečeno, že budeme čekat na nějakou kolegyni. Ta mi později řekla, že s knihou je nějaký problém a je v řešení. Při dalším telefonátu jsem zjistila, že problémem je, že má kniha modré úvodní desky místo červených. Byla jsem ujištěna, že jde o stejnou knihu se stejným obsahem, zažádala jsem tedy, aby byla odeslána, to už bylo 3.1.22. Když kniha dlouho nebyla, znovu jsem několikrát telefonovala do obchodu a byla vyzvána k trpělivosti. Kniha nakonec na zásilkovnu dorazila ve slovenském jazyce. Telefonická reklamace nestačila, udělala jsem ji tedy písemně. Peníze jsem dostala nazpět až 24.1.22. po mnoha emailech a telefonátech. na začátku jsem tento obchod zvolila, abych ušetřila sto korun. Na telefonátech jsem protelefonovala výrazně víc, nemluvě o tom, kolik jsem s tím ztratila nervů a času. Re knihy nikdy více....

Reakce obchodu Reknihy

to mě upřímně moc mrzí, beru do skladu a zjistíme, proč vám byla sdělena tato informace, že se jedná o knihu se stejným obsahem.

Tadeáš z Reknih, zakladatel

• Není co hodnotit, knihu nedodali s tím že ji nenašli...

Objednal jsem si dvě knihy, obě skladem, uhrazeno online platbou. Celé 2 dny knihy hledali, a jednu nenašli, tudíž byla z objednávky stornována. Ta, co mi byla doručena, je v horším stavu než jsem čekal, obal značně opotřebený... stav podle mě neodpovídá částce, kterou jsem zaplatil (cena byla o 90 kč levnější než cena nové knihy). Moje první - a poslední zkušenost s tímto obchodem. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Reknihy

Vaší zpětnou vazbu si beru k srdci, ale hlavně do skladu a podíváme se, co se stalo. U jedné se opravdu jednalo o to, že jsme ji již neměli skladem, ale stihla se nám prodat 2x.

Děkuji moc, že jste si dal čas napsat recenzi, která nám pomůže službu vylepšit, aby se podobná situace neopakovala.

Tadeáš z Reknih, zakladatel