Nic mi nedoručili. Zákaznické oddělení vůbec nekomunikuje. Prostě k na*rání.

Krásný den z Reknih,
    jak bylo předem avizováno, bohužel jsme se opravdu v termín vytvoření vaší objednávky stěhovali, došlo tak ke zdržení. Vaše objednávka již byla vyexpedována a přejeme krásné čtení!

Tadeáš z Reknih

• Bohužel mi kniha nepřišla. Zrušila jsem obchod.

Dobrý večer z Reknih,
    na všech nakumulovaných objednávkách při velkém a předem avizovaném Reknihovém stěhování usilovně pracujeme. I Vaše byla již předána do expedice, ale rušíme tedy na základě tohoto hodnocení. Zdržení nás moc mrzí!

Reknihy

Nakupuji v různých e-shopech velmi často, ale s tímto přístupem jsem se ještě nesetkala. Beru už za takový standard, že obchod informuje průběžně zákazníka o jednotlivých krocích objednávky, což jde nastavit i automaticky.
    Objednala jsem si 15.8. s možností osobního vyzvednutí v Brně. Přišlo mi na mejl potvrzení objednávky s platebními údaji. Hned 16. jsem to zaplatila a čekala... Očekávala bych nějakou reakci, takže když se nic nedělo, napsala jsem 20. mejl s dotazem. Přišlo mi v pondělí 23. toto: "...Vaše objednávka od nás ve čtvrtek odjela, takže bych řekla, že info o možnosti vyzvednutí by mělo dorazit opravdu brzy. :)..." a dál se nic neděje, dnes je 25., takže 10 dní od objednání. Jsem zvědavá, jestli se té knihy někdy dočkám. Toto je zatím nejhorší zkušenost, co mám :-( Jednu hvězdičku dávám proto, že alespoň odepsali.

Krásný den z Reknih,
    děkujeme za zpětnou vazbu! Aktuálně se stěhujeme, procesy nám opravu tak trvají o trochu déle, něž je zvykem.

Na Váš konkrétní případ jsme se podívali a objednávka na Vás již čeká v Brně, je tak připravena k vyzvednutí.

Těšíme se na Vaši návštěvu v obchodě BEZz a děkujeme moc za pochopení situace.

Reknihy

• Knihu nemají ač tvrdí že mají. Tak to asi obchod nefunguje, když nemají zboží...

Krásný den z Reknih,
    bohužel se opravdu stala výjimečná situace skladové chyby a jednu z dvou Vámi objednaných jsme neměli. :(

Moc nás to mrzí.

Tadeáš z Reknih

• Objednala jsem - platba z účtu na účet, čekám na email s platebními podmínkami a nic. Info o shrnutí objednávky taky nic, ani ve spamu. Pošlete mi dotazník, jak jsem byla spokojená se službami (na který asi nemá ani smysl odpovídat, neb je vygenerován, že?)a za dva dny mi objednávku zrušíte? Proč všude vyplňuju mobilní číslo a email. Aby mi nikdo nic nenapsal a nezavolal. Zajímavé je, že dotazník, jak jsem byla spokojená s nákupem, to se poslat nezapomene.
    • Ve stejný den jsem objednala ještě na jiném portálu a pro balíček si v pondělí jdu osobně, je už zaplacen a vše proběhlo v pořádku. Díky za nic Kvasničková

Krásný den z Reknih,
    toto hodnocení nás trochu mate, bylo určeno nám?

- při dokončení objednávky Vám ihned na stránkách zobrazujeme instrukce k uhrazení
    - hned také odesíláme e-mail s instrukcemi a po pár dnech následuje ještě jeden
    - objednávku rušíme až po 10 dnech po neuhrazení, ne po 2 dnech

Objednávka, pokud by byla uhrazena je u nás v průměru vyhotovena do 2h. :)

Pohodový víkend,

• poštovné zdarma nad 399,-
    • knihy znehodnocují nesmyslnými samolepkami
    • jedna kniha měla poničený a přelepený obal, přitom byla jen o 30 kč levnější než nová
    • jeden z nejdražších antikvariátů
    • nevíte v jakém stavu kniha přijde

Koho sakra napadlo lepit na knihy samolepky? Příště nakoupím jinde a levněji.

• Naprosto předražené . Oproti běžným e-knihkupectvím předraženo o 100%.

Dříve než se rozhodnete zde koupit knihu , ujistěte se že jinde ji neseženete levněji!

Krásný den Dofo,

naši reakci máte na Facebooku, kde jste nám již také psal.

Jsme zavázaní našim čtenářům jejich knížky prodávat za skutečné tržní ceny. Knížka, kterou jste si u nás koupil se jinde sehnat nedala. Funguje zde tedy jednoduché pravidlo nabídka a poptávka a pokud Vám cena nevyhovovala, stačilo si knížku nekoupit. Bohužel už nevíme jak Vám to jinak vysvětlit. :)

Tadeáš z Reknih

Po týdnu čekání moje objednávka byla zrušena obchodem, přičemž dozvěděl jsem to z mejlu od Gopay, že moje platba bude vracena. Komunikace ze strany obchodu mizerná... A stačilo jenom napsat...

Krásný den z Reknih,
    nechal jsem situaci prověřit a opravdu se výjimečně stalo, že jsme tento titul měli, ale místo měkké vazby jsme měli tvrdou.

Ještě v den objednávky jsme Vás kontaktovali s tím, že zdarma nabídneme právě vazbu tvrdou, na tento e-mail jste ale nikdy nereagoval :( Proto jsme po týdnu vrátili peníze.

Tadeáš z Reknih

• Zboží dorazilo poměrně rychle.
    • Méně poškozené než bych čekal. Téměř vůbec.
    • Zboží dorazilo v ideálním stavu.
    • Zboží bylo za poměrně drahou cenu.
    • Čekal jsem rychlejší doručení.

Krásný den z Reknih,

- Zakoupená knížka byla za 199 Kč. Jinde již není k sehnání, navíc nabízíme pouze knížky ve skvělém stavu, takže se nám cena zdá zcela adekvátní.
    - Při zvolení AlzaBoxu je třeba počítat s tím, že dokud se neuvolní, bohužel do něj není možné doručit. My objednávku vždy vyhotovíme cca do jedné hodiny od objednání.

Pohodový den,
    Reknihy

• Zboží bylo na první stránce s věnováním, vzhledem k tomu že šlo dárek - nevyhovující.

Krásný den z Reknih,
    to nás upřímně mrzí :( Napište nám prosím na [email protected] a pokusíme se udělat vše pro vyřešení k Vaší spokojenosti.

I tak doufáme, že to byl úspěšný lov jinak nikde nesehnatelné knížky a nakonec udělala radost :)

Pohodový víkend,
    Tým Reknih

Na knihu čekám již týden, bez jakéhokoliv infa ohledně objednávky.

Krásný den z Reknih,
    Vaše objednávka byla vyhotovena během 20minut od zaplacení a čeká nyní na pobočce Revýdejny na Lidické 336/28 (po-pá: 9-17h).

Až se stavíte, prosíme o kontrolu e-mailu s obsluhou, zda byl v objednávce správně zadán.

Tadeáš z Reknih

• Byla mi změněna zásilkovna, která je pro mě nevýhodná a nyní mám problém knihu vzvednout. Jinak by se mi systém líbil.

• nabízí jen platbu kartou online

Krásný den z Reknih,
    aktuálně jsou nabízené platební možnosti:

- kartou online
    - zrychlenými bankovními převody
    - klasickými bankovními převody
    - na dobírku (kartou i v hotovosti)

Více můžete zjistit také na naši stránce https://reknihy.cz/vse-o-nakupu/

Koukáme, že jste u nás objednávku bohužel nedokončila, když tak nám napište a rádi Vám poradíme jak zvolit v objednávce dobírku.

S přáním hezkého dne,
    Tadeáš z Reknih

Učebnice dorazila v salátovém vydání, což nebylo samozřejmě na stránkách uvedeno. Je politá a skoro celá vyplněná propiskou. účtovali si za ni jen o 100 Kč méně než bych zaplatila za novu. Výsměch je, že když jsem jim sama dávala učebnice k prodeji, byla jsem upozorněna, že nesmí být popsány propiskou. Nikdy více.

Krásný den z Reknih,

děkujeme za zpětnou vazbu! Máte naprostou pravdu, že toto se na Reknihách již neděje, protože dáváme větší důraz na kontrolu kvality sdílení knížek a učebnic :) Takové už jednoduše k dalšímu prodeji nepřebíráme.

Ohledně vrácení peněz za objednávku, pokud stav nevyhovuje, vrácení je u nás vskutku jednoduché. Navíc koukáme, že byla objednávka vyzvednuta osobně na Revýdejně, tak stačilo rychle omrknout a kdyžtak nepřevzít, na 100% bychom promptně vrátili peníze hned na místě.

Tak jako tak mě samozřejmě Vaše zklamání ze služby mrzí.

Přeji alespoň krásný den,
    Tadeáš z Reknih

• Kniha, kterou jsem si objednala měla být nová a nepopsaná, přišla mi však popsaná a to propiskou, která se už nedá nijak vymazat. Tato skutečnost nebyla u zboží napsána, což je zrovna u učebnice důležitá informace. Dále byla kniha také pomačkaná. Rozhodně si příště raději připlatím za novou knihu.
    • pomalé dodání

Krásný den z Reknih,

to nás upřímně moc mrzí :( Vaši objednávku jsme pečlivě zkontrolovali a bohužel jsme od Vás neobdrželi žádnou reklamaci, abychom mohli situaci vyřešit vrácením peněz / výměnou, to je potřeba učinit hned při zjištění a vyzýváme k tomu v e-mailu při obdržení knížek / učebnic.

Za pomalejší dodání ze strany Zásilkovny bohužel nemůžeme :( Byl zvolen Click & Service Zásilkovny na Chodově, který se podobně jako AlzaBoxy často přeplňují a dokud se neuvolní, na místo nemůže být zásilka doručena. Objednávka byla u nás jinak vyhotovena – tak jak je naším standardem – během několika hodin od obdržení.

Snad nám dáte ještě v budoucnu šanci. My si tuto zpětnou vazbu rozhodně poznamenáváme a zamakáme na zlepšeném informování o případném horším stavu než garantujeme.

Z Reknih zdraví Tadeáš

V Heurece nebylo oznaceno jako pouzita kniha kvuli cemu jsem ocekaval novou knihu. Dokonce mi dali pouzitou knihu. Nic proti tomu nemam (knihu muzu stale pouzivat) ale obchod by melo oznacit skutecny stav knihy.

Ahoj Mashkhur,
    moc se omlouváme za nedorozumnění, ale reknihy opravdu nabízí výhradně použité knihy/učebnice od čtenářů a u každé takové je to po prokliku z Heureky jasně poznamenáno. Heureka - že se jedná o použitou knihu - bohužel nezobrazuje a to nemůžeme nijak ovlivnit.

Zamyslíme se ale, zda se v blízké budoucnosti nepodíváme i na anglickou verzi, abychom projekt jasně komunikovali i pro anglicky mluvící čtenáře.

Tadeáš, reknihy