• Zboží dorazilo s několikadenním zpožděním a to bez jakéhokoliv předchozího upozornění.

Reakce obchodu Reknihy

moc vám děkujeme za zpětnou vazbu. Je pravda že poslední týdny nás dohání obrovské objemy a zájem o naše služby na straně výkupu i na straně nákupu. Omlouváme se za zpoždění aspoň takto a zamyslíme se, jak lépe odkomunikovávat zpoždění, pokud se do podobné situace znovu dostaneme.

Věříme, že i tak vám knížka udělala radost :)

Krásný den, Reknihy

Vše nasvědčuje tomu, že objednaná kniha nakonec ke mě dorazí. Ta anabáze mi ale za to už nestojí. Na začátku jsem si měl knihu vyzvednout na prodejně. Bohužel moje cesta do Prahy byla zrušena. Telefonicky jsem poprosil o zaslání Zásilkovnou. Bylo mi to slíbeno a obratem jsem doplatil cenu za dopravu. Asi za dva dny mi bylo sděleno, abych si na prodejně knihu vyzvedl. Na to jsem ještě mailem reagoval informací, že došlo ke změně dodání a doprava byla doplacena. Přišla omluvná odpověď. Dneska mi ale opět přišlo upozornění abych objednávku zaplatil (618,- Kč), jinak kniha bude nabídnuta opět k prodeji. Vím, že Zásilkovna kihu už přebrala a je snad už na cestě, takže už v další komunikaci s Reknihami nepokračuji. Nejspíš to byla moje první ale i poslední objednávka, kterou jsem u Reknih uskutečnil.

Reakce obchodu Reknihy

děkujeme vám za zpětnou vazbu :) Objednávka je vyhotovená a dnes již bude k vyzvednutí.

Druhý e-mail se odeslal omylem, špatnou systémovou změnou, uhradit 2x objednávku standardně samozřejmě nežádáme, ale jednalo se o automaticky e-mail :)

Věříme, že budete z knížky nadšený a třeba nás ještě někdy vyzkoušíte.

Krásné letní dny, Reknihy

Dostal jsem druhou upominku,že knihu mohu vyzvednout, nebyla tam , v krámku.

Reakce obchodu Reknihy

moc děkujeme za vaši zpětnou vazbu a jsme rádi, že se nakonec situaci podařilo vyřešit. Těšíme se na vaše vyzvednutí.

Krásný den, Reknihy

Obchod má špatnou evidenci svých zásob. Knihu jsem zaplatila, po nějaké době mi obchod napsal, že ruší moji objednávku a peníze mi pošlou zpět. Takže dnes , po několika dnech , nemám ani knihu ani peníze.

Reakce obchodu Reknihy

Dobrý den, platbu evidujeme u nás vrácenou již 26.5., je nicméně možné že se zdrželo u zprostředkovatele platební brány. Věříme, že brzy dorazí. Moc se omlouváme za způsobenou komplikaci. Hezký den, Reknih\

na webu uvedeno jako nové, přišla roztrhaná krabice na knihy a v nich 10 svazků, některé polité, pomačkané, pomalované... nyní budu vracet a reklamovat,... mělo být k svátku pro syna, velké zklamání

• Ruší objednávku
    • I když psali že je to "malá chybyčka" a zpoždění tak zásilka nepřišla
    • Nutnost platby předem

Reakce obchodu Reknihy

jednalo se opravdu o skladovou chybu, takže jsme knihu již neměli a nemohli ji ani doručit :( Peníze jsme vám na účet obratem vrátili. V objednávce jinak můžete volit dobírku u dopravců Zásilkovna & GLS. Moc se omlouváme za nepříjemnost a věříme, že v budoucnu vám již budeme moci udělat radost. Tým Reknih

Nemám co hodnotit po týdnu nic nemám

Reakce obchodu Reknihy

koukáme na tracking zásilky a vidíme, že již máte vyzvednuto. Přejeme krásné čtení!

Reknihy

• Chybně označená adresa.

Krásný den z Reknih,
    chápeme že označení Nádražní 86/44 může být matoucí. Je to z důvodu, že Nádražní 86 je opravdu jenom jedna, při zadání pouze Nádražní 44 se nám velmi často stávalo, že nám zákazníky vedlo ke Smíchovskému nádraží místo Na Knížecí :) Nicméně pro nejsnazší nalezení doporučujeme vždy zadat Reknihy přímo do aplikací map, kde člověk jde na jistotu.

Tadeáš, Reknihy

Spatne dodana kniha. Rekalamce po tydnu nevyresna. Castka stale nevracena.

• Mám zaplacenou objednávku, ale zboží nikde, obchod reknihy nekomunikuje!!!! Poslala jsem e-mail a čekám, jestli se mi někdo ozve

Krásný den z Reknih,

bohužel se objevila chyba v komunikaci mezi námi a partnerským obchodem o dovolené a nebyli jsme schopni tak doručit zásilky k výdeji. Vaše objednávka bude zítra vyexpedována a v pátek k vyzvednutí u našeho partnera. Už jsme mrknuli na proces aby se příště neopakovalo a možnost dopravy k partnerovi se o jeho dovolené nenabídnula.

Moc se omlouváme za tuto nepříjemnost

Tadeáš z Reknih

Na zboží čekám skoro měsíc.

Vážená zákaznice,
    máte naprostou pravdu. Naší chybou jsme označili objednávku jako odeslanou, přitom k předání dopravci nedošlo. Zjistili jsme to a knihy doposíláme. Věříme, že nakonec udělají radost :)

Tadeáš z Reknih

Objednanou knihu na skladě nenašli, objednávku zrušili.
    Na eshopu je tato kniha ještě po týdnu stále inzerována!

Reakce obchodu Reknihy

kouknuli jsme se na to a máte pravdu, jedná se o skladovou chybu která nebyla ještě opravena. Zadali jsme opravu a brzy skladová položka bude na e-shopu skryta, moc děkujeme za upozornění. Věříme, že v budoucnu bude u vaší objednávky již vše v pořádku. Krásný víkend,

Tadeáš, Reknihy

• Slíbili doručení do vánoc a také doručili do vánoc
    • Poslali mi jinou knihu
    • Po stornu a vrácení knihy mi do měsíce nevrátili peníze

Nejdřív, když mi poslali mnohem levnější knihu než jsem si objednal, jsem si myslel že se jednalo o chybu na straně eshopu, to se stát může. Jednoduchá záměna, jsme lidi. Potom co jsem knihu ( měl to být vánoční dárek ) vrátil mi ale ani do měsíce sami neposlali peníze zpátky. Musel jsem jim zavolat aby mi je vrátili. Jako shrnutí předpokládám že se mě pokusili jednoduše okrást. Nedoporučuji.

Vážený zákazníku,
    vaše zkušenost nás opravdu moc mrzí. Jednalo se pouze o větší nápor na naši zákaznickou podporu v období vánočního času, to nás ale neomlouvá, že jsme zapomněli. Od té doby byly již zavedeny lepší procesy tak, aby se podobné situace nestávaly a ještě jednou se moc omlouváme za všeobecně stresující situaci. Věříme, že si k nám ještě někdy najdete cestu a budeme se na vás moc těšit.

• Nic nepřišlo

• Kniha přišla pokreslená, ikdyž v podmínkách Reknih stojí, že takové knihy se neprodávají
    • Kniha je dražší než původní cena . Na knize je napsáno, že stála 229 Kč a já jsem ji starší přídila za 300Kč.
    • E-shop nejedná podle svých vlastních pravidel

Kupte si knihu raději novou!

Krásný den z Reknih,
    pošlete nám prosím reklamaci na [email protected], k vaši spokojenosti ji rádi vyřídíme. Toto opravdu není náš standard a moc se omlouváme, že nám to při expedici uniklo.

Tadeáš z Reknih

Objednávka byla zrušena, obchod knihu stále nabízí a ještě levněji, než byla moje objednávka.

Knihu jsem objednala,ani po tydnu nedorazila,i kdyz me bylo opakovane psano,ze byla predana dopravci.Po treti urgenci vratili penize,ale kniha uz na netu vsude jinde zmizela z nabidek,pred tydnem byla k mani jeste ve dvouch e-shopech,jedine co bych vyzdvihla je,ze alespon komunikovali.

• Jednu knihu již máme super stav a cena za půlku oproti nové
    • Druhý nákup propadák soubor knih deník malého poseroutky knihy byli brožůroveho typu a ne pevná vazba info chybělo . Jedna kniha lehce pokreslena ti bych přežila ale druhá politá a do půlky zmuchlana Hrůza.

Zatím nevím asi je to o náhodě na jakou knihu narazíte bylo by super lepší popis zboží.

• Nízké ceny

Po otevření balíčku na mě vyvanul cigaretový smrad. Jelikož jsem nekuřák, tak při čtení opravdu nechci cítit cigarety.

• Knížka byla popsaná od koho pro koho, měla jsem to jako dárek a za dost Velku cenu necelych300 korun....