• Byla to rychlost.

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojen. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!

• Rychlost doručení

• Rychlost vyřízení, skvělá komunikace

Zákaznický servis Ráj nábytku.

Jedny dveře křivé , naráži do druhých dveři.

Vážený zákazníku,
    dovolte mi Vám ještě jednou poděkovat za Vaši objednávku. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s kvalitou zboží. Ohledně jakéhokoli problému či nejasností neváhejte kontaktovat naší zákaznickou podporu na tel. čísle +420 737 209 200 nebo e-mailové adrese [email protected]. Pokusíme se najít nejlepší řešení a vše s Vámi ochotně vyřešíme.

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu a také za čas, který jste věnoval této recenzi.

Zákaznický servis Ráj nábytku

• Rychle doruceni vc montaze

Vše naprosto v pořádku

Zákaznický servis Ráj nábytku.

• Špatná komunikace,vše domlouvám a ptám se a zjišťuji já.

Zatím se vše jeví na dlouhé lokte!!! Velmi, ale velmi pomalá doprava. V dnešní době čekat dva měsíce na objednávku ?!!!

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Velmi nás mrzí, že došlo ke zpoždění Vaší objednávky. Bohužel, vyskytlo se nečekané zpoždění na straně výrobce, což výrazně ovlivnilo dobu doručení.
    Chápeme, že čekání dva měsíce na objednávku není v dnešní době běžné ani přijatelné. Ujišťujeme Vás, že děláme vše, co je v našich silách, abychom tento problém co nejdříve vyřešili.

Děkujeme Vám za pochopení a za to, že jste naším zákazníkem.

Zákaznický servis Ráj nábytku.

• Dorazilo v pořádku, zatím nevyzkouseno.

Zákaznický servis Ráj nábytku.

• Koupil jsem kamna a hned druhý den byli levnější o 3000Kc.

Reakce obchodu Ráj nábytku

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a že jste si zakoupil kamna v našem obchodě. Chápeme, že může být nepříjemné, když se cena produktu sníží hned po Vašem nákupu. Rádi bychom Vás informovali, že ceny se mohou měnit kdykoliv během roku v rámci různých akčních nabídek. Cena, kterou jste zaplatil při objednávce, byla aktuální v době Vašeho nákupu.

Děkujeme za pochopení a za Váš nákup.

Profesionální přístup

Zákaznický servis Ráj nábytku.

• Velmi vstřícný přístup k zákazníkovi

• KOMUNIKACE S OBCHODEM VÝBORNÁ,SPORÁK JE PŘIPRAVEN NA MONTÁŽ

• Telefonická objednavka

• Osobní jednání

Rychlost, ochota, kvalita

Zákaznický servis Ráj nábytku.

• zboží nemám a nevím kdy dorazí

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, informaci předám na naše e-shop oddělení, které se Vám co nejdříve ozve.
    Pokud byste měl jakékoli další otázky či připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme. Ohledně jakéhokoli problému či nejasností neváhejte kontaktovat naší zákaznickou podporu na tel. čísle +420 737 209 200 nebo e-mailové adrese [email protected]. Pokusíme se najít nejlepší řešení a vše s Vámi ochotně vyřešíme.

Zákaznický servis Ráj nábytku

• Všechno v pořádku

Vše ok

Vážená zákaznice Lenko,
    Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojena. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!

• Skvela komunikace
    • Servis
    • Dodani postele dle dohody
    • Zadna

Mela jsme to i s montazi a postel je prenadherna. Jsem nadsena. A urcite obchod doporucim dale. A prekvapilo me, ze postel na objednavku a nebyla vyzadovana zaloha. Platila jsem pri dodani. Takze velice solidni jednani :)

Vážená zákaznice Lucie,

• rychlost dodání