Vše ok

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojen. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!

Vážená zákaznice Lenko,
    Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojena. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!

• Skvela komunikace
    • Servis
    • Dodani postele dle dohody
    • Zadna

Mela jsme to i s montazi a postel je prenadherna. Jsem nadsena. A urcite obchod doporucim dale. A prekvapilo me, ze postel na objednavku a nebyla vyzadovana zaloha. Platila jsem pri dodani. Takze velice solidni jednani :)

Vážená zákaznice Lucie,

• rychlost dodání
    • komunikace

• doročení až do domu

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, bohužel však z hodnocení není zřejmý důvod Vaší nespokojenosti.
    Pokud byste měl jakékoli další otázky či připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme. Ohledně jakéhokoli problému či nejasností neváhejte kontaktovat naší zákaznickou podporu na tel. čísle +420 737 209 200 nebo e-mailové adrese [email protected]. Pokusíme se najít nejlepší řešení a vše s Vámi ochotně vyřešíme.

Zákaznický servis Ráj nábytku

• rychlost dodání, komunikace, cena,...

Dobrý obchod

Vážený zákazníku Ladislave,
    Zákaznický servis Ráj nábytku.

• Zboží bylo odesláno prakticky ihned a dodáno dle termínových požadavků.
    • Zboží bylo uvedené skladem a díky včasnému odeslání opravdu skladem bylo.

Reakce obchodu Ráj nábytku

Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojeni. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!
    Zákaznický servis Ráj nábytku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží nedorazilo kompletní, chyběla 1 deklarovaná součástka, po reklamaci, napravili a doručili do druhého dne.

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které Vám naše nedostatečné dodání mohlo způsobit. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a rádi bychom Vám poděkovali za to, že jste nám poskytli příležitost situaci napravit.

• dlouha dodaci doba

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Omlouváme se za zpomalení v dodacím procesu a jakékoli nepříjemnosti s tím spojené. O stavu objednávky jsme Vás informovali e-mailem a pracujeme na zrychlení dodávky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto pracujeme na zlepšení našich procesů, aby se podobné situace neopakovaly.
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za vzniklé komplikace.

bez problému

• Rychlé jednání
    • Obchod nenabízí ke kamnům další komponenty pro úplnou montáž,nutno hledat u topenářů.

Další problém byl při platbě na dobírku,firma Geis preferuje platbu kartou,ale řidič nemá terminál,připravte si hotovost

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojeni. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Na rozšíření sortimentu usilovně pracujeme. Platba kartou by měla být od 2.1.2024 u dopravce Geis dostupná u každého řidiče. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!

Zákaznický servis Ráj nábytku

Dobrý den , vřele doporučuji veliká spokojenost ohledně krbových kamen i
    s cenou a kvalitou .
    Objednáno v neděli a hned v úterý dovezeno .
    Děkuji a přeji hezké den

• O mi

• Výborný

• Rychlost dodání+ komunikace

Zákaznický servis Ráj nábytku.

• Super zboží za přijatelnou cenu.
    • -

Zákaznický servis Ráj nábytku.

• doručení v uvedeném termínu
    • Tragická doprava GEIS!

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojeni. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!

Zákaznický servis Ráj nábytku

Rychlé dodání. V pondělí objednáno, ve středu dovezené. Chválím.