• Rychlá komunikace

Reakce obchodu Ráj nábytku

Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojeni. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!

• Rychlé doručení, příjemná komunikace

• Dobrá informovanost

Vše bylo v pořádku, zboží dodáno během dvou dnů

• Rychlost dodání zboží

Vážený pane Tuláček,

dobrá komunikace

Zákaznický servis Ráj nábytku.

Vše v pořádku, rychlost, dobrá komunikace

Vážená paní Hano,
    Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojena. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!

rychlost

Vážená paní Hanko,

• 1 dodávka bez problémů, 2 blesková výměna reklamovaných dílů

Vážený pane Daturek,
    Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojen. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!
    Zákaznický servis Ráj nábytku.

• Kvalita a rychlost dodání.
    • Nelze se dovolat.

Zboží vše v pořádku. RYCHLOST dodání.

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojena. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Ohledně jakéhokoli problému či nejasností neváhejte kontaktovat naší zákaznickou podporu na tel. čísle +420 737 209 200 nebo e-mailové adrese [email protected]. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!
    Zákaznický servis Ráj nábytku.

Objednala jsem si postel, kde v nabídce bylo uvedeno, že se jedná o kompletní zboží, včetně roštu. Druhý den mi volali, že mám postel bez roštu a pokud ho chci doobjednat, bude to o 8000,- Kč dražší
    Pro mě docela zklamání.

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Omlouváme se za vzniklou chybu, Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto pracujeme na zlepšení našich procesů, aby se podobné situace neopakovaly.
    Ohledně jakéhokoli problému či nejasností neváhejte kontaktovat naší zákaznickou podporu na tel. čísle +420 737 209 200 nebo e-mailové adrese [email protected]. Pokusíme se najít nejlepší řešení a vše s Vámi ochotně vyřešíme.
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Zákaznický servis Ráj nábytku

• Našla jsem zde nábytek podle mých představ. Rychlé doručení

Vážená paní Ivano,
    Zákaznický servis Ráj nábytku.

Super rychlost dodání zboží.

Vážená paní Jitko,
    Zákaznický servis Ráj nábytku.

Postel přišla téměř smontovaná, to je velké plus při montáži.
    Co bylo mínusem - nohy nešly všechny namontovat - některé měly stržené závity

Naprostá spokojenost.

Vážený pane Daturek,
    Zákaznický servis Ráj nábytku.

• Profesionální, vstřícný přístup k zákazníkovi
    • Velký výběr
    • Nízké ceny
    • Při přepravě bylo zboží poškozeno, dopravce hned volal a zbytečně zásilku nedoručoval. Obchod se ozval do pár hodin a velmi milá paní vše vyřešila a hned poslala nové kamna. Zboží bylo doručeno v pořádku a ještě v tom týdnu.

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Ještě jednou se moc omlouváme za komplikace vzniklé při přepravě. Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojen. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!

• super

Vážená paní Evo,

Rychlé vyřízení

Vše v naprostém pořádku

Zákaznický servis Ráj nábytku.

Obchod Všem doporučuji skvělá komunikace rychlé doručení zásilky. Mockrát děkuji.