Objednala jsem si postel, kde v nabídce bylo uvedeno, že se jedná o kompletní zboží, včetně roštu. Druhý den mi volali, že mám postel bez roštu a pokud ho chci doobjednat, bude to o 8000,- Kč dražší
    Pro mě docela zklamání.

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Omlouváme se za vzniklou chybu, Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto pracujeme na zlepšení našich procesů, aby se podobné situace neopakovaly.
    Ohledně jakéhokoli problému či nejasností neváhejte kontaktovat naší zákaznickou podporu na tel. čísle +420 737 209 200 nebo e-mailové adrese [email protected]. Pokusíme se najít nejlepší řešení a vše s Vámi ochotně vyřešíme.
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Zákaznický servis Ráj nábytku

• Našla jsem zde nábytek podle mých představ. Rychlé doručení

Vážená paní Ivano,
    Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojena. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!
    Zákaznický servis Ráj nábytku.

Super rychlost dodání zboží.

Vážená paní Jitko,
    Zákaznický servis Ráj nábytku.

Postel přišla téměř smontovaná, to je velké plus při montáži.
    Co bylo mínusem - nohy nešly všechny namontovat - některé měly stržené závity

Naprostá spokojenost.

Vážený pane Daturek,
    Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojen. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!
    Zákaznický servis Ráj nábytku.

• Profesionální, vstřícný přístup k zákazníkovi
    • Velký výběr
    • Nízké ceny
    • Při přepravě bylo zboží poškozeno, dopravce hned volal a zbytečně zásilku nedoručoval. Obchod se ozval do pár hodin a velmi milá paní vše vyřešila a hned poslala nové kamna. Zboží bylo doručeno v pořádku a ještě v tom týdnu.

Vážený zákazníku,
    Děkujeme Vám za kladnou recenzi! Ještě jednou se moc omlouváme za komplikace vzniklé při přepravě. Jsme nadšení, že jste s našimi službami spokojen. Vaše pozitivní slova nám dodávají energii a potvrzují, že jdeme správným směrem. Pokud budete mít nějaké otázky nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Díky za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty!

• super

Vážená paní Evo,

Rychlé vyřízení

Vše v naprostém pořádku

Zákaznický servis Ráj nábytku.

Obchod Všem doporučuji skvělá komunikace rychlé doručení zásilky. Mockrát děkuji.

Zákaznický servis Ráj nábytku.

• Ochota, rychlost dodání v požadovaném dni a čase

• rychlé jednání

Zákaznický servis Ráj nábytku.

• Našli jsme tam pěknou postel za dobrou cenu

Zákaznický servis Ráj nábytku.

Zbozi skladem bylo doruceno behem ctyr dnu, konzultace po telefonu perfektni, ochotni

Zákaznický servis Ráj nábytku.

Rychlé odeslání, doporučuji :-)

rychlé dodání

• Okamžitá expedice sporáku. V den připsání na účet, zboží u přepravce.