• Nekomunikace

Podvodníci, kteří rozesílají staré zboží i když je na to dopředu upozorníte !!
    Nekomunikují, zlodějská sebranka to je !!

• Nespolehlivost a klamání zakaznika

V lednu jsem v internetovém obchodu objednal alternator, druhý den mi volali, že měli chybu v popisu, že je tam vratná záloha cca 1800kc, což tam uvedeno neměli, souhlasil jsem, zaplatil o 1800 vic, zabalil starý díl a odeslal, nový přišel v pořádku, ale vratná záloha do dnešního dne nepřišla, a ani se nikdo neozval, proto tento obchod nedoporučuji!!!

Neschopni asi skladnici, kteri nerozeznaji typ oleje. Objednan Castrol 5W40 a dodan Castrol 5W30. Pro ne je to jenom cislo, pro motor to muze mit fatalni nasledky, zvlast kdyz jsem byl druhy den objednany na vymenu oleje na kterou jsem cekal tri tydny a ted co? Druhy olej jsem objednal jinde!

Reakce obchodu Raglu.cz

A přitom stačilo dát nám vědět a zařídili by jsme i zpětný svoz zaměněného oleje. Omlouvám se za chyby ve skladu, ale pokud nám nedá nikdo vědět, že se stalo něco špatně, tak nemáme jak chybu napravit. Ještě se nestalo, aby jsme zboží na naše náklady nevyměnili.

Kamil Glumbík, Raglu.cz

• neochota nebo neznalost personálu!!

• Ceny
    • Velmi špatná komunikace s obchodem. Arogantní přístup
    • Poslali mi objednavku i když ji měli zrušit. Musel jsem si ji vrátit sám a peníze za poslání zboží mi nikdo neproplatil i když jsem o to opakovaně žádal

Za mě bych tam už znovu nenakupoval. Leda bych potřebné zboží jinde nenašel.

• Dobrá cena i dodací lhůta
    • Bateri byl dodána s zlomený držák, což komplikovanou instalaci do auta. Kdyby nebyla zaplacená a nutně ji nepotřeboval, tak bych ji vrátil. Jestli tak byla expedováno nebo to udělal dopravce nevím.

Zbozi skladem na prodejne, ale nachystat k vyzvednuti trvalo vic nez den.

Reakce obchodu Raglu.cz

Pro zboží skladem na prodejně si může zákazník rovnou přijít, bez čekání na výzvu k odběru. Na toto zboží nemusí dělat ani objednávku, pokud jej nechce rezervovat na pozdější výdej. Vše máme uvedeno v informacích na webu.

vedoucí provozu

• Dobré ceny
    • Ignorují zprávy v poznámce u objednávky, poté se při komunikaci chovají arogantně a pokládají telefon..

Pokud není pro vás cena jako nejdůležitější kritérium, kupte raději jinde - ušetříte si čas a nervy.

• Vrácení zboží
    • Vrácení peněz

Vrácení zboží které neodpovídalo popisu je zde velký problém, komunikace s obchodem tragedie a vrácení peněz trvalo měsíc po XXX emailech a telefonátech. Rozhodně tady už nekoupím ani podložku...

Katastrofa !! Zboží zaplacené dopředu kartou.Objednáno 21.7.2021 , dovezeno 26.7.2021 (ne vinou Raglú - několik dní v depu FOFR) Objednaná autobaterie,stěrače,filtr olej a vzduch.Dodáno omotané v černé folii.Až při rozbalování jsem přišel na to,že baterie teče a vše plavalo v elektrolytu.Vše jsem nafotil a okamžitě kontaktoval prodejce.Ten mě odkázal na dopravce.S tím jsem se shodl,že baterie byla amatérsky zabalená a navíc neoznačená.Nakonec byla dohoda s prodejcem,že vše zabalím a FOFR zásilku vyzvedne a vrátí do Raglú.Balík jsem připravil. Čekal jsem týden!
    Mezitím komunikace s Raglú vcelkem v pohodě a vstřícná.Pošlou novou baterii a další objednané zboží.A tím to končilo.Nejdříve že nemohou sehnat novou baterii ?! Potom že vrátí peníze.Ano dostal jsem je. 2.9.2021 !!
    Takže reklamováno 26.7.2021 a peníze zpět 2.9.2021 !!!
    A to ještě bez placeného dovozného,které bylo na autobaterii 199,- Kč !!
    Obrázek si udělejte sami. Za mě - už nikdy více !!!

• Nulová komunikace

Reakce obchodu Raglu.cz

Dobrý den, odpovídáme na všechny emaily a snažíme se pokaždé zvednout telefon. Pokud se tak nestane, je to z důvodu, že řešíme zákazníka na prodejně.

Zboží s popiskem "skladem" na skladě neměli . Trochu mě to mrzí,
    protože jinak mám s eshopem celkem dobré zkušenosti, nebyl to můj první nákup. Příště by měli alespoň dát zákazníkovi hned echo , že danou věc
    nemají , bylo by to fér.

Reakce obchodu Raglu.cz

Dobrý den, omlouvám se za komplikace, příště se budeme snažit reagovat rychleji.

Glumbík Kamil, Raglu.cz

Rozhodné není neklouzavá, jinak pasuje.

Dobrý den, Vašemu hodnocení nerozumím

Glumbík Kamil, Raglu.cz

• Psano skladem, tak objednano ve ctvrtek hned rano abych to tu v patek mel. V pondeli pisu kde to je a odpoved ze skladem neni a nebude. Pokud memaji skladem, maji rovnou psat u dosadavetele k dodani napr. Do tri dnu nebo hned rano odpovedet ze nedodaji a ne v pondeli az v pondeli ta nebude. Takze auto od patku na zvedaku zbytecne.... Objednano jinde, kde pisou presny den doruceni a kolik maji skladem ale realne skladem u sebe a tak to ma být.

Reakce obchodu Raglu.cz

Dobrý den, omlouvám se za komplikace, jako náhradu vám nabízím slevu na případný další nákup.

• Rychlost dodání - objednávka v sobotu dodání v pátek

V dodávce chybí zboží

• nic ještě nepřišlo

Je to 14 dní co jsem objednával zboží, které je i v této chvíli skladem, ale nic nepřišlo. Po několika tel. urgencích výmluvy na dodavatele, my za to nemůžeme atp.

• Velky sortiment ,rozumne ceny.
    • Mozna si reknete proc nedoporucuji,nelze vybrat nic mezi tim.
    • V nize popsanem pribehu vubec nejde o to ze zasilka neprisla za dva dni ,ale za tri.Ale o zpusobu komunikace.
    • Byl to muj prvni nakup v tomhle obchodu a hned problem.Pro p.Martina Fortunika asi bezna vec,nejake dodrzeni terminu vubec neresi ,A vrchol vseho neuzna ani pochybeni ani formalni omluva ktera mi je na dve veci.

Dopravce byla zvolena zasilkovna,jeji sluzby jsou super.Z zkusenosti vim kdyz obdrzim z obchodu oznameni o predani zbozi,tak nasleduji den kolem 13 hod vyzvedavam zasilku.Podle toho je i plan praci a urcen termin dokonceni opravy.Jelikoz se jedna o autodily.
    Pod oznamenim o predani zbozi neni nikdo podepsan ,Z toho asi zamestnanci Raglu usuzuji ze na nejake presnosti vubec nezalezi.Nasleduji den cekate kolem 13 hod.na SMS z zasilkovny a porad nic.Hledate zasilku,ve sledovacim formulari zasilkovny se dozvite ze zasilku neprebrali.Na druhe strane mate potvrzeni ze Ragl zasilku predal.V dilni rozebrane auto ktere ma rano odjet. V zasilkovne potvrzeno ze zasilku neprebrali.Nasledny kontak Raglu kde je zasilka o ktere jste vystavily potvrzeni ze byla VCERA predana.
    Odpoved od p.Martina Fortunika.(nevim co ten chlap tam ma na starosti ? )
    - Je expedovana zasilkovnou .S pozdravem ... Nic vic
    Po hodine pisu znovu .Asi tezko je expedovana zasilkovnou kdyz o ni neni zaden zaznam.
    Po nejakem case prijde odpoved Jako by se nic nedelo.
    Zasilka byla pripravena ale ridic vyzvednul dnes. Je videt ze je to chlap zadarmo drahy ktery nenese za nic zodpovednost.
    Zadne priznani pochybeni,nepravdivost informace o odeslani.
    Je videt ze je je jim to jedno.A takovy p.Fortunik pokazi dojem hned pri prvnim nakupu.

• nekomunikují, lžou, vymlouvají se

Od první chvíle, tj. od objednání probíhalo vše špatně. U zboží bylo napsáno "skladem". Po dokončení objednávky vyskočila hláška chyba eshopu a nepřišlo žádné potvrzení. Na telef. dotaz mi potvrdili, že objednávku mají, ale baterie je na externím skladě a další den bude odeslána. Po týdnu: je prý na skladě a nevědí, proč ještě neodešla, ale prověří to. Za další dva dny opět stejná pohádka. Objednávku jsem zrušil. Věřím, že jsem projevil trpělivosti víc, než dost. Velmi neseriózní obchod.

• nekomunikuje

Objednal jsem si autobaterii 5.5. 2021, protože byla skladem. Ihned mi přišlo potvrzení objednávky, ale od té doby nic.
    11.5. jsem urgoval, že ji stále nemám, ale bez odpovědi.

Reakce obchodu Raglu.cz

Dobrý den, byl jste u nás osobně a objednávku zrušil. A nyní že nekomunikujeme?

všechno špatně

Reakce obchodu Raglu.cz

Dobrý den, jediné co se stalo špatně, bylo, že jste nedokončil online platbu kartou. Pokoušeli jsme se vás kontaktovat, ale bez odezvy.