• dle webu mnoho věcí "skladem"
    • dle jejich webu mají téměř vše skladem. Ovšem do té doby, než na obchod po vytavení objednávky přijedete a zjistíte, že to mají bůh ví kde jinde a bude trvat další dny doručení na obchod.

Vybíral jsme autobaterii na tomto obchodě na základě toho, že ji měli skladem a požadoval jsem okamžitý odběr. Až když jsem přijel na pobočku, bylo mi řečeno, že je skladem na centrálním skladě a bude dostupná až za tři dny (přes víkend). A tvářili se u toho, že je to normální a že jsou jen výdejna. Na jejich webu o tomto samozřejmě žádná informace v době podání objednávky nebyla. Za mě klasický systém dnešní doby, kdy se všichni tváří že mají vše skladem, ale když to od nich koupíte, musíte čekat, až jim to dodá centrální sklad bůhví čí a bůhví odkud. Příště jdu rozhodně jinam. Nehledě na to, že nebrali následně telefony a nereagovali na emaily s žádostí o storno.

• Polská firma
    • Neodpovídají na e-maily, asi ani neumí česky

zrušil jsem 14dní po objednání nereagovali ani na email s dotazem na doručení

Děláte si prdel? Posílal jsem vám email a odpověď žádná. Telefon nezvedáte, na sms zprávy neodpovídáte. Upozorním na vaše praktiky na sociálních sítích.

Objednávku jsem před odesláním zrušila, jelikož dva dny mi nepřišlo žádné upozornění že by výrobek odeslali. Po telefonické domluvě jsme zakázku stornovali a já jsem poslala číslo účtu, kde chci peníze vrátit. Do teď nemám ani zboží ani peníze a na emaily obchod nereaguje. Nejhorší zkušenost s eshopem, kterou jsem do teď měla! Rozhodně nedoporučuji!

• Dlouha doba dodani i u polozek, ktere jsou skladem

Objednavku jsem vytvoril v nedeli a zbozi bylo odeslano az ve stredu i presto, ze vsechny polozky mely byt skladem

• Snad jen ceny
    • Doba dodání
    • Denní urgence ze strany zákazníka

Člověk objedná zboží ve středu, zaplatí předem a potom už jen čeká a čeká. Volám ve čtvrtek odpoledne, proč ještě není zboží poslané. No asi se to nevešlo PPL na auto. BLBOST TOTÁLNÍ. Na celkem 3 mejly s dotazem na zboží zásadně neodpovídají. Poslali jako odpověď, že zboží je připravené na odeslání ppl, ale ten stav trvá klidně další 3 dny. Už jsem psal i na PPL a tam mi potvrdili, že jim nikdo v obchodě balík nepředal. Takže žádné, že se jim to nevlezlo na auto. Objednáno ve středu 12.4 a zboží po NĚKOLIKA urgencích emailem a volání přišlo až v úterý 18.4 další týden. Ne nebudeme se bavit o tom, že jim to nevlezlo na auto PPL, nedělejte z lidí dementy. Moje recenze není jediná, kde lidi čekají na svůj předem zaplacený balík a nedočkají se. Musí urgovat. Stačí se podívat na recenze lidí předemnou. Takže víc nakupovat nikdy nebudu.

E-mail s údaji k platbě přišel mnohem později než byla vytvořena objednávka, díky tomu jsem zapomněla, že je potřeba ji uhradit.

Obchod bohužel ani za 3 pracovní dny nedal vědět, že čekají na platbu a zboží do té doby čeká na odeslání. To jsem to zjistila až v den, kdy jsem věc už potřebovala mít u sebe, do obchodu jsem volala a překvapilo mě, že "čekají na platbu".

V dnešní době by mělo být samozřejmostí, že obchod posílá upozornění na objednávku ve stand-by modu, která čeká na úhradu.

• Zásilka doručena nekompletní.

Při řešení problému s nekompletností dodávky (což může nastat - jsme jen lidé) byl zástupce obchodu nepříjemný a nepřímo mě obvinil ze lži. Na takové jednání opravdu nejsem zvyklý. Poté si případ převzal jiný člověk a záležitost byla promptně vyřešena a zbývající díl doručen na náklady obchodu, nicméně pachuť tak trochu zůstala. Za mě nedoporučuji, jakkoliv může jít jen o sporadické selhání.

• cena kvůli které jsem objednal
    • bez reakce na první email kde jsem upozorňoval na nedodání zboží (21.3.2023) - reakce až na druhý email
    • termín dodání - skladové zboží objednáno 14.3 večer, předáno dopravci 16.3 ráno a od té doby mrtvý brouk - dodáno po emailových urgencích u firmy Raglu tak u transportní společnosti až 22.3.

• ceny
    • skladem nic, vše na objednávku na druhý den

Objednával jsem zde nějaké spotřební zboží na pravidelnou údržbu, u všeho mají uvedeno skladem, ale vše je na objednávku na druhý den, zboží jsem vyzvedával osobně po zaplacení my bylo vydáno zboží a hned jsem viděl, že dodaný palivový filtr nesouhlasí, výmluva že jim byl špatně dodán dodavatelem a že ho objednají znovu a zavolají až dorazí, týden uběhl a nikdo se neozval, cena filtru 74kč takže to nějak neřeším, to projedu víc při cestě na výdejní místo, spíš jde o přístup

• nekomunikují, zboží zaplaceno a nedorazilo

zboží skladem je skladem u externího dodavatele. Takže skladem není. Podvod.

• Maji neporadek, obcas nedodaji vsechny polozky z obednavky

Nez jsem zkontroloval predchozi obednavku kde nedodali vse, udelal jsem jeste jednu. Ta sice byla v poradku, ale nastvany jsem stejne.

• zasilkovna
    • loterie zda dojde kompletni obednavka

V dorucenem baliku chybela jedna polozka ze 4.... olej ktery nemel sanci se vejit do tak maleho baliku. Tzn to i eliminuje problem cestou. Dle ostatnich hodnoceni na heurece nejsem prvni.... Komunikace bida, proverime na expedici, bla bla vse.

• Přišlo jiné zboží, než bylo objednáno.
    • Výměna ani po několika urgencích neprovedena.

• Nulová komunikace, pomalé vyřizovaní obj. a ještě pomalejší vraceni peněz po stornu

NEDOPORUČUJI !!!

• Nespolelivé doručování společnosti 123. Neplní slíbené termíny.

Na tomto e-shopu si nedávají tu práci, aby aktualizovali obchodní názvy a obrázky nabízeného zboží. Takže objednáte něco, něco jiného je doručeno a pán vysvětluje, že je vše OK, protože přece on říká, že to je totéž zboží, protože výrobce to přelepil. No v době padělků a podvodů mu věř, vážený kupující.

• Bohužel žádnou výhodu jsem nezaznamenal

Objednáno před týdnem, vše mělo být skladem ale zatím nic nedorazilo, balík z Ostravy do Prostějova se doručuje déle než z New Yorku. Telefonáty nikdo nebere, na email nikdo neodpovídá. Příště objednám někde jinde.