• Zboží jsem nedostal. Tečka

Téhož dne, kdy mělo zboží již dorazit, jsem obdržela zprávu, že mi Průmyslový dům objednávku vystornoval. Ihned jsem odepsala, že se stornem nesouhlasím a chci zboží doručit, byť třeba i se zpožděním. Tvrdili totiž, že zboží již na skladě nemají. Přitom když jsem si zboží objednávala, na skladě bylo. Obchod se mi dosud neozval, jak chce vzniklou situaci dále řešit, když se stornem nesouhlasím.

• Obchod absolutne nekomunikuje, nepotvrdil objednávku, nepotvrdil odeslani a najednou cca po týdnu mi něco neidentifikovatelného od nich leżí na Zásilkovně.

Rozhodně nedoporučuji, nemam jistotu, že mi poslali to co jsem si objednal.

• nespolehlíví

• Objednávku jsem udělal 9.8. a hned zaplatil. Díl byl skladem a dnes 16.8. a ticho po pěšině ani nedošlo k odeslání

Objednávku jsem vytvořil 9.8. a hned jí zaplatil online přes QR kód. Předpokládaná expedice měla být 11.8. Nicméně do dnešního dne k tomu nedošlo.

• Týden a stále nic nepřišlo.

Objednala jsem zboží před 17 dny a stále nedorazilo a na mail neodpovídají.

• Před týdnem jsem objednal a zaplatil, zatím zboží nemám, napsal jsem už dva E-Maily, obchod však nekomunikuje.

• Cena zboží
    • Dlouhé doručení
    • Špatná komunkace
    • Obchod nereaguje na e -mail

Obchod nedoporučuji

• Žádná komunikace, nevyřizují reklamace, nedopovídají

Objednané zboží bylo od začátku vadné, reklamaci odmítají řešit, nekomunikují. Snažil jsem se s nimi domluvit na rozumném postupu kde jsem je v posledním emailu upozornil které zákonné povinnosti porušily kde jsem je poprosil, ať se případu věnují jelikož pochybení je prokazatelné. Vůbec nemají zájem ani napsat email či zavolat. Za mě určitě ne.

Objednán postřikvačkovač 5l, dodán postřikovač 1l, po tel. kontaktu chtěli reklamaci e-mailel, na ten nereagují!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

velmi zdlouhavé, týden čekám na zboží skladem, tragédie

Zboží nedorazilo žádná ko.unikace že strany prodejce SMS email nic mi nepřišlo

Jelikož dodávka zboží od dne potvrzení objenávky překročila avizovanou dobu dodání byl jsem nucen objednávku 15.3.2023 zrušit emailem i sms zprávou. Přesto pracovníci obchodu zboží odeslali i když věděli že zboží v požadovanou dobu 5 pracovních dnů nedorazí. Tak jsem dopravci telefonoval o této dohodě s prodejcem a ti mě potvrdili že do pátku 17.3.2023 nemůže zboží dorazit a zboží z pražského depa DHL poslali zpět.

U inzerátu bylo uvedeno datum doručení, nebylo dodrženo. Na dotaz žádná odpověď. Jistě, zpoždění může nastat, ale informace o tom by měla být ze strany prodávajícího.

• Neobvykle dlouhé dodání zboží.
    • S tak dlouhou dobou dodání zboží od zaplacení jsem se doposud nesetkal. Stále čekám na dodávku.

• Nemá zboží které nabízí

Po objednávce se asi dva týdny nic nedělo. Po mém dotázání se zjistili, že objednávku označili jako vyřízenou. Přislíbili tedy odeslání zboží. Po několika dnech zjistili, že zboží nemají a že jim ho dodavatel nedodává samostatně. Takže objednávku stornovali. Jsem rád, že jsem neplatil předem. Dobré je, že aspoň komunikují. Takže bych doporučil si s nimi vše radši dvakrát ověřit.

za minulého režimu byla rychlost doručování rychlejší

• po 7 dnech zboží od nich ani neodešlo

po 7 dnech od objednání jsem objednávku nechal stornovat, potřeboval jsem objednané věci pracovně do zahraničí, čili vše špatně..