• kvalita zboží (6)
  • výběr zboží (6)
  • nakoupil v obchodě Průmyslovy Dům před 2 týdny

• Špecifické zboží za dobrou cenu

• Když jsem objednával schránku
    • 220x320 mm,věřil jsem,že je to
    • velikost formátu,krerý se vejde
    • do schránky bez překládání.
    • Základová deska mě nezajímá.
  • nakoupil v obchodě Průmyslovy Dům před 2 týdny

Objednal jsem u nich protože slibovali,že doručí zboží do třetího dne. Nakonec to trvalo dnů 6. Mezi jejich e-mailem o expedici a e-mailem dopravce o přebrání zboží uplynulo 26 hodin.

• nakoupil v obchodě Průmyslovy Dům před 2 týdny

• Jiné parametry zboží,než jsem objednal.
  • nakoupil v obchodě Průmyslovy Dům před 2 týdny

• Spolehlivý eshop, dobré ceny ochota, kvalita.
    • nevím

• nakoupil v obchodě Průmyslovy Dům před 2 týdny

• Čekám už 10 dní a zboží nikde.

• rychlost vyřízení objednávky
  • nakoupil v obchodě Průmyslovy Dům před 3 týdny

Děláte svou práci dobře,až budu něco do vás potřebovat určitě se na vás obrátím dík

• nedodržena dodací lhůta, objednávku jsem po 14ti dnech stornoval
    • nenechte se nachytat na uváděné dodací lhůty a bonusové příslušenství
    • jakmile v dotazech omezíte zdvořilostní fráze, protože vám kvůli nim váznou zakázky, tak přestanou odepisovat - vyřešeno
    • poslední dva dny mě ještě ujišťovali, že zboží dodají následující den - nestalo se

30.1. jsem objednal pilu - podle informací na webu byl předpokládaný termín dodání 4.2., 6.2. mi přišel email, že mi ji teda posílají, jen bez pilových pásů(?), ty pošlou někdy v budoucnu... 13.2. jsem objednávku stornoval, protože mi do té doby nepřišla...
    Je mi vcelku jedno, jestli je problém u dodavatele, nebo u dopravce - sám provozuju eshop a nedovedu si představit, že by si někdo ze zákazníku stěžoval na nedodání zboží po 14 dnech od dodací lhůty a já bych jen poslal přepravci email a hotovo

Rychlé jednání.

• rychle
    • levně

Rychle, levně, výborná komunikace a sledování zásilky, bez problémů.

spokojen

• Vše ok

• Výběr zboží na stránkách
    • Objednala jsem pro děti dvoje totožné boby.Zboží dorazilo,ale neúplné - jedny boby jsou ok,byly u nich přibaleny brzdy a šňůrka na tahání.Druhé boby byly bez brzd a bez šňůrky.
  • nakoupil v obchodě Průmyslovy Dům před 1 měsícem

Zboží mě bylo zaměněno ale po telefonátu bylo vyměněno takže v pohodě pán na telefonu ochotný,jenom jestly by šlo při dovozu obědnat dopravu na odvoz nemusel bych čekat na dopravu dvakrát a schánět paletu na odvoz s pozdravem Vojt.

• Rychlost dodani, ceny

rychlost, dostupnost, parkování super

• nakoupil v obchodě Průmyslovy Dům před 1 měsícem

• nízká cena vybraneho zbozi, komunikace, vstřícnost, ochota

maximální spokojenost již při první komunikaci s ochodem před samotnou koupí. pomoc pri vybírání toho správného typu zboží i následná ochota a vstřícnost při reklamaci jednoho kusu zboží (vada zapricenena výrobcem a ne tímto obchodem) Za mě naprostá spokojenost a přeji obchodu hodně spokojených zákazníků

• nakoupil v obchodě Průmyslovy Dům před 1 měsícem

Obchod funguje tak, jak by měl fungovat každý.

• nakoupil v obchodě Průmyslovy Dům před 1 měsícem

U zboží bylo uvedeno, kdy bude doručeno. Den po uvedeném termínu mě ještě nedošel ani e-mail s informací o expedici. Na můj e-mailový dotaz mě bylo odpovězeno, že část zboží není skladem a čeká se na naskladnění. Kdybych se nezeptal, obchod nepovaž za nutné mě o zdržení ani informovat. Jinak OK.