po 6-ti dnech stále nic nepřišlo takže není co hodnotit.

Dne 6.1.2023 mi přišla informace, že je objednávka vyřízena. Dnes je 12.1. 2023 a PPL ještě zboží k přepravě nebylo předáno. Na můj dotaz, kde zboží je, mi nikdo za dva dny neodpověděl.

Dve položky chybjeli v zasilce dodaji dodatečně ale ješte nedošly po tel reklamaci . M

Dlouhá doba doručení

• Zboží poslali jinou dopravní společností, než kterou jsem zaplatil
    • U zboží skladem trvalo týden, než si vůbec objednávky někdo všiml a začal ji zpracovávat

• Komunikace nula

• Zboží mě nebylo doručeno prý se ztratilo. I přes dva maily mě nebylo odpovězeno. Tak jsem objednávku zrušil a zboží objednal jinde, kde mě to dodali do druhého dne.

• Slušné jednání pracovníka.
    • Na internetu píše SKLADEM , ale bohužel kdesi na Moravě.

• Zboží zaplaceno a dosud nepřišlo

Zboží ani po 10 dnech nedorazilo.

obchod zrušil bez udání důvodu

Zboží objednáno z eshopu které bylo skladem. Po dvou týdnech jsem volal jak to vypadá se zbožím a pan mi tvrdil že se zboží bude již odesílat.. Po dvou dnech jsem opět volal a ta stejná odpověď..zboží se bude dnes odesílat, již zpracováváme fakturu. Ke konci týdne jsem odeslal ještě email s dotazem na zboží a přišla mi omluva že nejsou schopni zajistit zboží a že musí objednávku stornovat..! Děkuji za 3 týdenní zbytečné čekání. Stát se pochopitelně může to je jasné, ale aby mi do telefonu 2x tvrdili že zboží již odesílají tak to mi hlava nebere. Říct narovinu že zboží nelze objednat by bylo daleko rozumnější než tvrdit něco jiného..aby se mohl člověk zařídit.

Zrusili obchod ze uz nemaji zbozi.

• dobrá cena produktu
    • produkt přišel ve špatném stavu, rez na ventilu

Obchod na mou nespokojenost ohledně rzi reagoval, přislíbil nápravu, ale ani po měsící od poslední korespondence k nápravě nedošlo. Proto tento eshop bohužel nemohu doporučit.

Zásilka došla hned druhý den po objednání. Ale sortiment, který jsem si objednal, mi dodali v jiných počtech, některý zase vůbec.

• Zboží přišlo sice pozdě, ale přišlo.
    • Podle e-shopu mělo být zboží skladem a dodání 1.9.2022. Dorazilo ale až 6.9.2022, zjevně skladem nebylo.

• 7 dní od potvrzení objednávky nic nedorazilo. Po telefonickém hovoru mi bylo slíbeno že zjistí stav objednávky a během dvou hodin mi zavolají nazpět. Tak jsem jim druhý den volal znovu a zase výmluvy na nějakou inventuru a zas bez konkrétní odpovědi.

Špatný a nesolidní obchodník

• Zatím nevím o žádném
    • Už tam nikdy nic nekoupím, taky výhoda
    • Překupnici z Čínské tržnice

• nedodržení termínu dodání.
    • nekomunikují