žádné info

Řezačka řeže o 3mm mimo u konce a měřítko je nalepeno obráceně. Po rozebrání zjištěno, že podložky jsou rozlámané. Evidentně vadný kus. Na reklamaci nebo vrácení není chuť ani čas. Hrůza!

Čekám na to zboží jíž celý týden a nic. Objednávku jste obržely, jak dlouho mám čekat?

• Objednáno 12.8., zaplaceno 15.8., do 22.8. dodáno nebylo a ani žádná informace o stavu.

• 5 pracovních dní než e-shop expeduje zboží, která má skladem
    • omezená komunikace
    • nepřehledný e-shop
    • Pekny vyber, bohuzel zbozi neni online stav

Zboži nedodáno, nesolidní obchod.

Dlouhe cekani na zbozi,ackoliv uvadi,ze maji zbozi skladem.

Balík byl přelepen lepenkou PPL takže se rozpadl už přepravci. 600mm prodloužení koukalo z bedny ven. Obchod mi nedoručil potvrzení objednávky nemohl jsem to před rozbalením ani porovnat. Chtěl jsem použít fakturu zevnitř na kontrolu, ale paní na PPL parcelshop mi řekla: pokud to rozbalíte už je to vaše. Středový vrták a aretační šroubek které jsou součástí prodloužení byly naštěstí v bedně a neztratili se.

Původně jsem to chtěl poslat pouze obchodu včetně fotek, ale mají malý limit v příchozím mailserveru...

Nebyl jsem spokojen s délkou dodání, v objednávce bylo, že bude dodáno 7.7.2022, ale skutečně zboží bylo dodáno až po urgenci. Též jsem nebyl spokojený s kvalitou dodaného zboží, neboť obě pásma byla v otevřené krabičce.

• Zboží jsem si objednal v den, kdy firma oznámila naskladnění filtru. Objednávka proběhla bez problému a bylo mi oznámeno, že do třech dnů obdržím zboží. Jenže druhý den mi oznámili, že zboží je vyprodáno. S takovým neseriozním přístupem jsem se ještě NIKDY nesetkal. Proto budu každému tvrdit, že od této firmy NIKDY NIC !!! Budu to stále opakovat a každému oznamovat moji zkušenost s touto firmou. Mám takový dojem, že můj názor bude smazán. Původně jsem se nechtěl špinit s nekalými praktikami, ale největší drzost od této firmy byl dotaz na spokojenost s jejím zbožím.

Stále budu tvrdit NIKDY VÍCE U TÉTO FIRMY NIC NEKUPOVAT !!!!!!!!

• Velký výběr
    • Velmi hrubé nedodržení termínu dodání
    • Nulová komunikace se zákazníkem

• Ve-shopu jsou uváděny předměty "na skladě", které obchod nemá. Navíc e-shop nefunguje správně, neboť dostanete nejdříve potvrzení , že objednávka je akceptována, abyste se později dozvěděli, že je problém s objednávkou a celý cyklus objednání máte podniknout znovu. Tak to zkoušíte několik dnů, až se dozvíte, že předmět není na skladě. Otřesný způsob obchodování.

Objednal jsem 4 litry oleje 10W30. Dodány byly pouze 3 litry a jeden litr na mazání lišt motorových pil.

• Tovar mám zaplatený a zatiaľ nedorazil.
    • nabízejí zboží co nemají

Po šesti dnech se mi nikdo neozval

• zboží nepřišlo,namůj dotaz kdy přijde jsem nedostal odpověd

Katastrofa. Zrušení 7 dní po zaplacení to je ubohost, neschopnost, neprofesionalita. Nikdy nikomu nedoporučím. navíc nejde ani na této stránce dát absolutní nespokojenost tj, ani půl hvězdičky

Doposud spokojenost, až nyní dotazník přišel dříve jak zboží.