S obchodem spokojena, termíny dodání vzorné, zboží také na jedničku.

• Jasně čitelný a přehledný obchod
    • Ukázková videa produktů
    • Velký výběr zboží

Jsem s firmou velice spokojená, profesionální, milý ochotný personál. Vždy mi vše vysvětlili, poradili a dali vyčerpávající odpovědi. Vyzkoušení matrace bylo skvělé, mohla jsem si vybrat takovou, kterái vyhovuje.

• Príjemný prístup, poradili mi.
    • Možnosť výmeny do 30 dní, nový matrac dovezú a pôvodný odvezú.

Veľmi príjemný prístup, videá a stránky majú perfektne spracované, veľká spokojnosť.

S obchodem jsem velice spokojená, velmi příjemní a ochotní zaměstnanci. Několikrát jsem komunikovala a ptala na nejrůznější věci ohledně nákupu matraci. Vždy byli všichni velice ochotní, vše mi vysvětlili a pomohli vybrat výrobek s kterým jsem spokojená. Pan Jakub, mě o všem informoval, byl trpělivý a milý. Také s paní na telefonní lince se mnou vše vyřešila, byla velice milá a ochotná. Tito pracovníci jsou podle mě vzorem všech e- shopů. Děkuji jim a přeji hodně úspěchů v práci.

Hodnocení e-shopu Prémiové matrace je pro mě nutností.Velmi doporučuji tento e-shop a pánům Igorovi a Jakubovi moc děkuji za vřelý přístup k zákazníkovi,za jejich znalost a maximální ochotu poradit s výběrem vhodné matrace,aby byl zákazník spokojený.Toto jednání a ochota věnovat se zákazníkovi se z některých obchodů zcela vytratila.Ale tady je vše v pohodě.Vše,co tento e-shop sliboval také splnil.Jednalo se o dodatečnou slevu + dárek v podobě skvělého polštáře a bonusu nádherného saténového povlečení.Naše vybrané matrace Spirit Superior Triumph jsou velmi kvalitní a splnují vše,co mají.I doprava zboží byla na vysoké úrovni,vše skvěle zabalené.Ještě jednou velké díky a přeji Vám hodně spokojených zákazníků jako jsme byli mi.Koudelová Helena

Matrace Spirit Superior Nucleus jsou skvělé .... Investice se vyplatila ,objednali jsme nejprve jednu na vyzkoušení, a po týdnu jsme si objednali i druhou matraci . Po konzultaci s panem ,který vysvětlil všechno potřebné jsem měla jasno .Poradil nám skvělé .Děkujeme

• Dobré informováni ohledně stavu objednávky
    • Rychlé odpovědi na dotazy na strankach
    • Dodatečná sleva
    • Přizpůsobení matrace naším požadavkům
    • Dárky k objednávce
    • Vše jak napíšou, tak je

• Rychlé dodání.

Zbozi udajne poskozene pri nakladce .

Reakce obchodu Premiove-matrace.cz

omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které mohly vzniknout v souvislosti s dodáním matrace. Bohužel dopravce poškodil potah při nakládce, proto jsme nechali vyrobit nový kus, aby k vám došla matrace bez poškození, tak jak to má být. O tom vám kolegové z expedice volali okamžitě a neměl jste s tím problém.

Je nám líto takového hodnocení, přes veškerou naši snahu kompenzace a extra dárků, které jste akceptoval. Věříme, že jsme udělali maximum proto, aby jsme situaci napravili a vyřešili k Vaší spokojenosti.

Je pro nás důležité zdůraznit, že tato situace není typická pro naše služby. Více 99% našich objednávek probíhá bez jakýchkoli problémů a naše hlavní snahou je zajistit spokojenost každého zákazníka, tak jak je vidět níže.

I přes veškeré komplikace, vám přejeme jen ten nejlepší spánek na nových matracích.

Váš tým PM

Top obchod. Vyborne stranky s vlastnimi popisky, ktere pomohou najit spravny produkt i bez nutnosti navstivit obchod, mnohdy i lepe. Skvely pristup k zakaznikovi, pan z obchodu mi radil i v nedeli v 11 vecer.

• o průběh zakázky neustále informovali
    • před objednáním mi zodpověděli moje dotazy
    • systém poskytnutí matrace na zkoušku na 30 dnů je lepší než ležení na 5 minut v specializovaném obchodě se zvučným jménem kde si Vás vystajlovaná prodavačka nevšímá
    • obchod mohu doporučit i díky matraci

vše v pořádku, maximální ochota obou pánů .....on-line snad i v noci :-)

• Profesionalita, ochota, vstřícnost a zájem o zákazníka. Měla jsem pocit, že jsem se ocitla ve světě klidu a pohody. Velmi všem osobně doporučuji tuto společnost a pracovníkům obchodu děkuji za jejich přístup k zákazníkům. Je jiný - je krásný. Zboží je v pořádku, zatím spíme týden, ale výborně.

• Kvalita
    • rychlost dodání

• Skvělý výběr,přehlednost stránek bez složitých pod oken a jiných patlamin,naprosto perfektní komunikace a velice příjemná s pracovníky obchodu,rychlost dodání :-) .
    • Nevím o žádné

Chcete -li se dobře vyspat, nebojte těmto lidem ozvat.Poradí vám na míru, a ne za každou cenu pro kus měny papíru.Zboží voní kvalitou, a není to aušus hnaný kvantitou.Dodání v blesku jako vánek,od podání do dvou dnů si v novém užíváte spánek . Za mě obchod bez legrace, číslo jedna přes matrace.

Obchod zatím splnil, co sliboval
    Komunikace s prodejcem mailem i po telefonu- bez problémů, objednávala jsem dle rady, matrace vypadají pohodlně, zatím vyzkoušeny pouze jednu noc, ale jsem spokojená

• s obchodem jsem velmi spokojená, již v prvním nákupu, když jsem vybírala matraci, jsem měla velmi kladné zkušenosti
    • využila jsem dárkový poukaz za recenzi

Obchod mě nadchl a jednoznačně doporučuji pro výběr matrace - skvěle vám poradí tak, aby jste byli spokojeni.

• neskutečná ochota

Koupi matrací jsem řešil nedávno v neděli večer a v pondělí dopoledne. Dělal jsem si "sondáž" na internetu, co přichází v úvahu. Našel jsem i stránky prémiové matrace. Při prohlížení stránek jsem byl osloven zřejmě panem Igorem. Doporučil typ matrací a hlavně jsme druhý den doladili rozměry. Mám atyp.
    Matrace jsou již doma druhý den (Curem C7000, Spirit Triumph). Hodnotit je asi brzo, ale věřím, že vše bude v pořádku. Co stojí za zveřejnění je ale neskutečná ochota a snaha zákazníkovi vyjít vstříc. To se hned tak nevidí.
    Začínám mít podezření, že pan Igor a jeho kolega neexistuje, že jsem mluvil s umělou inteligencí -:) Opravdu neskutečná ochota (pokud jsem nekomunikoval se strojem -:)

Reakce obchodu Premiove-matrace.cz

Dobrý den pane Petře, milujeme číst tak pozitivní zpětnou vazbu!
    Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou, a také věříme, že vybrané matrace splní vaše očekávání a budou sloužit dlouho a s maximálním pohodlím.
    Vaše slova nás nesmírně těší a inspirují k tomu, abychom i nadále poskytovali vynikající služby. Všichni členové teamu opravdu existují :)
    Přejeme vám skvělé spaní na vybraných matracích.

• Příjemné jednání

Reakce obchodu Premiove-matrace.cz

Dobrý den pane Pavle, děkujeme za milé hodnocení, za Váš nákup a přízeň, přejeme Vám jen ten nejlepší spánek na skvělých matracích Curem.