• Kvalita
    • rychlost dodání

• Perfektní prozákaznický přístup.
    • Výborné a kvalitní zboží.

• Skvela komunikacia
    • Jednoduche objednanie
    • Prehladny eshop
    • Vysoka kvalita produktu

Povodne som hladala len postele, do toho na mna vyskocila reklama na matrace tak som na nu klikla co to si precitala. Objavila sa miznost komunikacie s predajcom. Chvilku som si pisala s panom Igorom a nakoniec sme sa dohodli ze to bude jednoduchsie po telefone. Po 50 minutach preberania preco taku a taku matrac a vyberu postele sme sa dohodli ze mi na mail posle cenovu nabidku. Tu sme velmi rychlo presli aj s manzelom a za necele 2 hodiny sme objednali. Po zaplateni sme sice cakali na dodanie chvilu dlhsie ale… po cely cas so mnou z eshopu komunikovali a davali vediet dovod zdrzania ( cakalo sa na kovanie ku posteli a na chranic matracu) . Odporucam si priplatit z vynos do patra, matrace su velmi kvalitne ale aj tazke takze pokial doma nemate Hulka tak sa oplati si priplatit. Montaz bola jednoducha a za 1.5 hodiny cisteho casu bola postel zmontovana a vecer sme uz spokojne spali na novej. Ocakavam ze na velmi dlhu dobu to bola posledna kupa matraci a postele, zq vyssiu cenu ale s o to lepsim konfortom.

• Perfektní komunikace od chatu na webových stránkách při konzultaci produktů, přes e-mailové notifikace o aktuální stavu objednávky až po telefonát o termínu doručení zboží na určenou adresu
    • Kvalita webových stránek

• Příjemné jednání
    • Možnost nechat si poradit - vřele doporučuji, sám jsem si nechal poradit a jsem za to moc rád.
    • Kvalitní produkty
    • Obrovský výběr

Naprostá spokojenost

• Rychlost dodání, super kvalita.

Matrace Curem 7000XD jsou výjimečné matrace, zatím ty nejlepší co jsem kdy měl.

• Rychlé doručení
    • výhodná cena
    • kvalitní produkty

• Obchod prodává kvalitní zboží s prodlouženou zárukou
    • Možnost vrácení zboží do 30 dnů je výhodou
    • Ortopedické matrace mají volitelnou výškup
    • V neposlední řadě oceňuji odborné rady při nákupu i po něm
    • Vybrané zboží dorazilo včetně milého dárku již pátý den po objednání.
    • Oceňuji komunikativnost obchodu při vyřizování objednávky
    • Možnost nákupu s cashbackem (Plná Peněženka)
    • Oceňuji zdravotní atest matrací.

Připlatit si za kvalitnější matraci s perfektním prodejním servisem se rozhodně vyplatí, již po první noci je to znát!

• Rychlé dodání produktu
    • Kvalitní matrace, na kterých se dobře a zdravě spí. Výhoda je, že člověk může použít dle své preference měkkou nebo tvrdší stranu. Potah taky vypadá velmi kvalitně. Jako dárek jsme obdrželi i anatomické polštáře, už jsme si na ně zvykli a taky se nám na nich dobře spí, nebolí nás s manželkou záda.

• Perfektní zákaznická podpora.
    • Kvalitní produkty.