• Profesionalita, ochota, vstřícnost a zájem o zákazníka. Měla jsem pocit, že jsem se ocitla ve světě klidu a pohody. Velmi všem osobně doporučuji tuto společnost a pracovníkům obchodu děkuji za jejich přístup k zákazníkům. Je jiný - je krásný. Zboží je v pořádku, zatím spíme týden, ale výborně.

• neskutečná ochota

Koupi matrací jsem řešil nedávno v neděli večer a v pondělí dopoledne. Dělal jsem si "sondáž" na internetu, co přichází v úvahu. Našel jsem i stránky prémiové matrace. Při prohlížení stránek jsem byl osloven zřejmě panem Igorem. Doporučil typ matrací a hlavně jsme druhý den doladili rozměry. Mám atyp.
    Matrace jsou již doma druhý den (Curem C7000, Spirit Triumph). Hodnotit je asi brzo, ale věřím, že vše bude v pořádku. Co stojí za zveřejnění je ale neskutečná ochota a snaha zákazníkovi vyjít vstříc. To se hned tak nevidí.
    Začínám mít podezření, že pan Igor a jeho kolega neexistuje, že jsem mluvil s umělou inteligencí -:) Opravdu neskutečná ochota (pokud jsem nekomunikoval se strojem -:)

Reakce obchodu Premiove-matrace.cz

Dobrý den pane Petře, milujeme číst tak pozitivní zpětnou vazbu!
    Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou, a také věříme, že vybrané matrace splní vaše očekávání a budou sloužit dlouho a s maximálním pohodlím.
    Vaše slova nás nesmírně těší a inspirují k tomu, abychom i nadále poskytovali vynikající služby. Všichni členové teamu opravdu existují :)
    Přejeme vám skvělé spaní na vybraných matracích.

Váš tým PM

• Příjemné jednání

Reakce obchodu Premiove-matrace.cz

Dobrý den pane Pavle, děkujeme za milé hodnocení, za Váš nákup a přízeň, přejeme Vám jen ten nejlepší spánek na skvělých matracích Curem.
    Váš tým PM

• Možnost vyzkoušení 30 dní, která opravdu funguje, ne jako na jiných e-shopech
    • Ochotně poradí s výběrem
    • infolinka, telefon vždy k dispozici

Obchod bych vřele doporučila každému, kdo chce pořídit kvalitní matrace a tápe s výběrem. Velmi vstřícné jednání a nadstardadní chování k zákazníkům. Já jsem byla maximálně spokojená a budu doporučovat i svým známým na základě své osobní zkušnosti.

• Příjemné jednání
    • Možnost nechat si poradit - vřele doporučuji, sám jsem si nechal poradit a jsem za to moc rád.
    • Kvalitní produkty
    • Obrovský výběr

Naprostá spokojenost

• Solidní jednání, vstřícnost a rychlost.

Vše funguje tak jak má.

• Jednání obchodu bylo vstřícné, vše proběhlo v pořádku.

Nabídka bohatá, ceny příznivé, nabídka zboží pěkně popsaná, zboží došlo v pořádku.

• Osobné jednanie
    • Ochota a profesionalita

• Okamžitá komunikace kdykoliv - chat, telefon, e-mail
    • Ochota poradit a vybrat tu nejvhodnější matraci
    • Při nákupu víte veškeré informace a víte přesně, co kupujete
    • Matrace splnily očekávání

Chtěl jsem pro nás kvalitní matrace a ty jsem dostal se vším servisem. Obchod můžu doporučit.

• Příjemné jednání.Můžu jen doporučit dále.

Delší dobu jsem vybíral sortimentu matrací. Přemýšlel jsem co bude pro nás pohodlnější a lepší. Dnešní doba je hodně uspěchaná. Takže jsem velice rád že si odpočinu po náročném dnu.Na nové matraci.

• Komunikace pres whatsapp
    • Pece o zakaznika
    • Ochota poradit a ne jen prodat
    • Applepay

Jednoduchy nakup, behem par vterin je objednano a zaplaceno. Pak uz staci si dat kafe a cekat na dodavku.

• Skvělá komunikace
    • Ochota
    • profesionalita
    • Ryhlá doprava
    • Prostě TOP
    • Absolutně nic

• ochota,rychlé vyřízení a dodání matrací ,profesionalita,ráda doporučím,skvěle
    • dodání zdarma,ochotní přepravci