• Silné a odborné poradenství online.
    • Osobní přístup.
    • Flexibilita

Jsem se zakoupenou matrací velmi spokojen, avšak, když jsem chtěl po dvou měsících dokoupit druhou, nebyla už v nabídce.

Vše ok,osobní doručení z Prahy.

Na jedné matraci byla vada prošívání potahu.
    Obchod zajistil výměnu potahu za nový.

• Rychlé odpovědi na dotazy i o víkendu, příjemný personál, rychlost montáže zakoupeného zboží, která je zadarmo, dovoz zdarma vozy eshopu

Obchod jednoznačně doporučuji! Už dlouho jsem nenarazila na tak milé obchodníky. Je možné se domluvit na přesné hodině a dni doručení, vyjdou vstříc veškerých požadavkům.

• Nabídka mnoha provedení různých typů matrací a lůžek s velmi vstřícným přístupem a s pomocí při výběru vhodného zboží.

Firma nabízí velmi kvalitní zboží s odpovídající cenou vyráběné na zakázku s dodáním za poměrně krátkou dobu. Dopravu zajišťují vlastním autem z důvodu maximální péče o prodávaný výrobek. Po celou dobu od prvního kontaktu až po dodání velmi dobře komunikují a reagují na potřebu zákazníka.

Všem vřele doporučuji, rychlé a velmi slušné chování personálu.
    Ochota , zboží dodáno kvalitní a před dodací lhůtou s předchozí domluvou o doručení. MANŽELÉ MAZÁČOVI

Vyborny obchod. Velmi ochotny a obetavy personal. S takovym jednanim jsem se jeste nesetkala!

• Hodnotím kladně poskytování informací o probíhající dodávce, osobní přístup a ochotu pomoci se stěhováním

Vše co jsme si domluvili při upřesněni mé objednávky sedělo včetně termínu doručení na předem domluvenou hodinu až ke mně domů. Všem můžu jen doporučit, velmi ochotné a vstřícné jednáni.

• Dobrá komunikace
    • Vyhověli s termínem dodání zboží

• Vlastni doprava

• Výborný obchod, rychlá odezva na dotazy, vždy mi dobře poradili. Již 7 členů mojí rodiny má z tohoto obchodu matrace a zakoupeny byly i dvě manželské postele a noční stolky. Vše kvalitní. Opravdu vřele doporučuji.

Výborná komunikace i kvalita.

• Velka spokojenost a casova presnost

• siroky vyber
    • jednoduche vyhledavani dle ruznych typu a kriterii
    • konkurence schopne ceny
    • montaz v cene vyrobku a doprava zdarma nad 5000
    • komunikace se zakaznikem

Malokdy se mi chce psat kladne recenze, ale pro tuto firmu proste musim - protoze je videt, ze je to rodinna firma, ktera si vazi zakaznika. Odpovidaji na dotazy behem par hodin - a to i pres vikendy. Cenu postele meli priblizne stejnou jako u konkurence, ale v cene byla montaz postele a odvoz obalovych materialu. Nebyl problem domluvit si dovoz i montaz i pres vikend. Komunikace na nadstandardni urovni - zpetne volani s informacemi od dodavatele, prubezne informovani o stavu objednavky, domluva s terminem montaze postele. Rozhodne tuto firmu doporucuji.

• Perfektní komunikace, ochota. Doručení až do bytu.

• Vlastní doprava

Výborná komunikace ze strany obchodu, technik, který nám postel montoval byl zkušený, neměl jediný problém, další plus je, když postel přivezli, vypdala úplně přesně jako na obrázku včetně namoření, takže za sebe můžu říct, že jsem maximalně spokojená a tímto bych vaší firmě chtěla poděkovat za úžasnou spolupráci

Celkem relativně čekací lhůta. Super materiál

• doprava a montáž zdarma

Rychlá montáž ( 2 postele smontovány za 1,5 hodiny včetně roštů). Kvalitní provedení. Spokojenost.