Perfektní komunikace, snaha vše vysvětlit, pomoct při výběru, zodpovězení všech dotazů v podstatě okamžitě. Vstřícný přístup, dovoz jejich vlastním vozem s odnosem až do domu. Matrace spokojenost. Prostě za mě TOP 1...

• Výborná komunikace
    • Vše proběhlo tak, jak bylo garantováno
    • Kvalitní zpracování postele i nočních stolků
    • Celková spokojenost

Vše naprosto perfektní, od potvrzení objednávky do montáže vše proběhlo tak, jak bylo garantováno. Pán na smontování dorazil přesně ve stanovený čas a postel byla za 30 minut připravena k převzetí. Naprostá spokojenost

• Vynikající komunikace s obchodem - velmi ochotní lidé a k dispozici na tlf. i mailu 7 dní v týdnu.
    • Spolehlivě a bez průtahů zařídili i nestandardní úpravu čela na přání a trpělivě odpovídali na všechny dotazy (a že jich bylo).
    • Absolutně ve všem nám vyšli vstříc (rozdělení platby na části, termín dopravy apod.).
    • Doprava, svižné smontování postele i odvoz kartonů zdarma.
    • Absolutně nic!

Takhle nějak si představuji nákupy po internetu. Ochota, vstřícnost a naprostá spolehlivost. Naprosto doporučuji!!!!

• dovoz zdarma
    • odborné smontování postele

Postel jsem koupila v akci.
    Nakoupila jsem poprvé, proto ještě moc zkušeností nemám,
    ale pro dobrou komunikaci a slušné jednání, bych tento obchod doporučila i ostatním

Nákup, dodávka i bez bezproblémová komunikace a montáž na jedničku :-)

• Možnost nakoupit vše požadované v jednom obchodě, šíře sortimentu
    • Neskutečně dlouhé dodací lhůty některých výrobků, za což ale nemůže obchod - např postel cca. dva měsíce

Reakce obchodu Postele - Ložnice

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaší recenzi. Dlouhé dodací lhůty jsou bohužel u některých výrobců způsobeny vysokým zájmem o tento sortiment, který převyšuje kapacity daného výrobce. Od nás je zboží expedováno během 2-3 dnů od dodání výrobcem. Abychom vyšli zákazníkům v tomto směru vstříc, zařadili jsme do nabídky nový sortiment postelí od výrobců Purtex a Ahorn (tuzemská výroba) s dodacími lhůtami do 3 týdnů. Věříme, že tato nabídka osloví především zákazníky, kteří preferují rychlejší dodání.

• komplexnost
    • zatím nevím

• pohodlí domova při výběru z vícero zboží

• Pestrost nabídky, příznivé ceny a služby.
    • Nevím o nich

Spolehlivost, vstřícné jednání, ceny a služby poskytované k prodeji

• Přehledný web

Obchod můžu rozhodně doporučit.

• Vlastní doprava po celé ČR, ze strany obchodu dobře organizovaná. Aktivně volají a mají snahu se domluvit na termínu dodání.

Dobré služby.

Byla jsem velmi příjemně překvapená osobní a profesionální komunikací. Nemám nic, co bych vytkla.

• DOVOZ A MONTÁŽ ZDARMA.PRAHA-OLOMOUC PŘIVEZLI VLASTNÍ DODÁVKOU.

MYSLEL JSEM ŽE OBJEDNÁVÁM TRABANTA ALE PŘIŠEL MERCEDES.

Byla jsem spokojena. Hlavně bych ocenila perfektní komunikaci, dodržení terminu dodání výrobku, dodržení času dodání a velmi příjemný mladý muž, který mi postel přivezl a smontoval.

• kvalitní zboží
    • výhodná cena
    • perfektní komunikace
    • slabiny jsem nepostřehla

za dobrou cenu výborná kvalita
    přehledné stránky s nabízeným zbožím a vyčerpávajícími informacemi o zboží
    výborná komunikace
    flexibilnost
    tento obchod doporučuji ostratním

Velice pizitivně.Objednávám téměř vše přes internet a ne všechny zkušenosti jsou ok...ale v tomto obchodě mi volali že se zboží o pár dnů opozdí zdali to není problém..pak mě ujistili i termínu dodání a následně zboží dorazilo.Takže hodnotím kladně to že obchod má zájem zboží prodat a komunikuje sám od sebe..aniž bych někoho musela urgovat jak na to moje objednávka je.

matrace byly zabaleny v igelitu,přesto má jedna špinavý povlak

• Dobrá komunikace

Byla jsem velmi spokojena s tim to obchodem od objednání až do doražení zboží,kdy ho Pán vyložil a smontoval.

• Rozvoz zboží po celé republice, přesně dodržená hodina dodání a rychlá montáž.

Skvělí.

• kvalita,doprava a montáž