• Rychlé a příjemné jednání,doručení v sobotu!!!

• Tel. domluva
    • Dodani presne na cas
    • neni

Výborná komunikace s výrobcem, zboží perfektní a montáž rychlá, příjemný "montážník"= velká spokojenost

• Z klidu domova objednání super výrobku.
    • Výrobek dodán i s montáží.
    • Výrobek k vidění pouze na fotografii. Nicméně skutečnost odpovídala fotografii i očekávání (vzhled, barva, kvalita provedení).

- Na e-mailové dotazy rychlá a vyčerpávající odpověď.
    - Přítomnost pro převzetí výrobku laděna na minutu s řidičem (mobil).
    Nebylo nutné doma čekat od-do.
    - Montáž a následná likvidace resp.odvezení vzniklých odpadů (obaly)

Obchod komunikuje výborně a to jak telefonicky, tak i mailem a případné změny řeší okamžitě. Nemám žádnou výhradu a mohu pouze doporučit.

výborná komunikace,nemám co vytknout

• doprava a montáž postele odborným pracovníkem zdarma

Vše proběhlo bez problémů, obchod doporučuji!

S obchodem se skvěle komunikovalo, byli moc vztřícní. Jsem max. spokojená!

Rychlé reakce na dotazy a ochota odpovídat na poměrně dosti podrobné otázky k výrobku.

• velmi dobrá komunikace, vstřícné jednání, zájem o kupujícího, kvalitní zboží

Vše bez problémů, jsme spokojeni!

• Pracovníci vždy dobře a ochotně poradí
    • V případě potřeby nákupu dalšího zboží z nabízeného sortimentu, se na tento obchod určitě obrátím

• Dopravu a montáž zdarma, osobní kontakt s pracovníkem při montáži,předvedení na místě.
    • Uvítala bych, kdyby se nám alespoň jednou od objednání po dodávku pracovník obchodu ozval a průběžně nás informoval, příp. potvrdil naši objednávku (během dlouhých šesti týdnů od zadání do výroby po dodávku). Obchod jsem kontaktovala sama ke konci dodací lhůty.

Reakce obchodu Postele - Ložnice

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Vždy se snažíme poskytovat zákazníkům maximum informací a o každé změně stavu v průběhu objednávky zákazníka informujeme. Od objednání, kdy zákazník obdrží potvrzení o přijetí objednávky a jejímu zadání do výroby až po kontaktovaní ohledně termínu dodání a samotné montáži u zákazníka. Kvalitní bukové postele se dnes většinou vyrábí na zakázku podle parametrů zvolených zákazníkem a tato výroba bohužel kolem 5 - 6 týdnů trvá. Vše musí být perfektní a i v průběhu výroby prochází výrobky několika kontrolami. Nicméně pokud je objednávka zadána do výroby, tak se může zdát těch 5 nebo 6 týdnů dlouhých a dokud nemáme informaci z výroby, že bude výrobek( ať už je to postel či cokoliv jiného) expedován k nám, tak bychom neradi slibovali zákazníkům nepotvrzené informace. V průběhu tohoto procesu bohužel není možné o průběhu výroby získat jakékoliv dílčí informace, jelikož to vzhledem k počtu vyráběných postelí není technicky realizovatelné. Jakmile ovšem obdržíme zprávu o termínu výroby, tak se již dopředu domlouváme se zákazníkem na datu a hodině dodání, aby byl celý průběh dodání co možná nejkratší. Někdy je ovšem zákazník rychlejší a zavolá dříve než my. Ještě jednou děkujeme za Vaši připomínku a vězte, že vždy děláme maximum pro pohodlí a informovanost našich zákazníků.

• Obchod mohu doporučit, výborná komunikace a montáž postele proběhla absolutně bez problémů.

Dodporučuji na 100%.

• Rychlost dodávky

• Velice přehledné
    • nevím o žádných

Velice solidní jednání, příjemná komunikace, čas dodání a montáže dodržen....

• Super komunikace a rychlé a laskavé řešení případných problémů ze strany kupujícího.

Doporučuji vřele

• ochota a vstricnost personalu
    • .

jsem velice spokojena, vrele odporucuji

• Obchod nabízí kvalitní zboží
    • Viděla jsem a vyzkoušela jsem si postel ve skutečném stavu a líbila se mi

Dobrá informovanost zákazníka ze strany obchodu
    Dodržení všech podmínek, které byly uvedeny na internetových stránkách obchodu
    Dovoz a montáž zdarma
    Ochotný personál
    Byla jsem naprosto spokojena

• Kvalitní výrobky za velmi dobré ceny, přehlednost, výborná komunikace se zákazníkem.

Naprosto špičková kvalita služeb od nákupu přes dopravu až po profesionální montáž. Vše podrobně zdokumentované, objednávka, potvrzení platby, faktury... Velice oceňuji milý a vstřícný přístup, perfektní komunikaci. Rozhodně můžu 100% doporučit!