• Zboží jako nové
    • Komunikace/ochota

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Jakube, opravdu velmi nás těší Vaše spokojenost ve všech směrech, taková recenze nás utvrzuje v tom, že svoji práci děláme dobře, děkujeme! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Dobrá komunikace

• Kvalita
    • Ceny

Za pár "šupú" mi přišel plně funkční notebook. Nepoznal bych, že jde o repas. Vypadá jako nový, a to byl veden jako kategorie "B".
    Absolutní spokojenost. Díky.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Jaroslave, opravdu velmi nás těší Vaše spokojenost ve všech směrech. Doručovat objednávky bleskovou rychlostí, poskytovat kvalitní zboží za příjemnou cenu a příjemná komunikace, to jsou naše cíle. Děkujeme! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Perfektní komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Jane, děkujeme za krásnou recenzi! Snažíme se Vaše nové přírůstky do rodiny odesílat bleskovou rychlostí, abyste nemuseli dlouho čekat. Zároveň si zakládáme na prozákaznickém přístupu, že se nám to daří, nás velmi těší. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Perfektní komunikace eshopu při problémech
    • Rychlé doručení
    • 2 předváděcí notebooky měli své vady - nutná reklamace

Koupil jsem si zde více produktů. U notebooku se vyskytla vada, byla nutná reklamace u oficiální firmy VSPdata. Tato firma reklamaci totálně odflákla, problém zhoršili a trvalo to přes 2 měsíce (naštěstí již reklamace HP nedělají). Počítárna mi po mé stížnosti na servisní firmu nabídla výměnu notebooku. U 2. notebooku je drobný problém, se kterým jsem se raději smířil. Počítárna nabídla drobnou finanční kompenzaci.

Dobré hodnocení dávám kvůli tomu, jak se Počítárna snaží problémy vyřešit ku spokojenosti zákazníka.

Suma sumárum: slevy jsou velké a výhodné, proto bych i příště zvážil nákup zde, ale pokud bude mít zboží jakoukoliv vadu, neřeším reklamace a okamžitě zbožím vracím (viz zákonná 14 denní lhůta).

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Ondřeji, bohužel elektronika je nevyzpytatelná a někdy i navzdory úspěšnému testování následně nastane nějaký problém. Mrzí nás, že bohužel k takovému problému došlo u Vás. Děkujeme však za Váš pozitivní pohled na naši následnou prozákaznickou komunikaci a řešení situace. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Skvělá komunikace i ochota, jsem spokojený a s největší pravděpodobností využiju tento obchod i v budoucnu

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Lukáši, moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen s naší komunikací, na které si zakládáme. Budeme se těšit na Váš další nákup. Děkujeme! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• vše perfektní, rychlá komunikace, kvalitní zboží, velký výběr

• Rychlé vyřízení objednávky. Perfektní komunikace s klienty.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Zbyňku, děkujeme za Vaši recenzi. Na prozákaznickém přístupu si zakládáme a naši kolegové na expedici se snaží vždy objednávky odbavovat bleskovou rychlostí. Děkujeme. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Vše proběhlo rychla v pořádku

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane René, děkujeme za Vašich 5 hvězdiček! Jsme rádi, že bylo vše v pořádku. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Velmi rychlá reakce.
    • Kvalitní mobil.

K mobilu byla nabíječka sice zdarma, ale nefungovala.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Jiří, jsme rádi, že jste s mobilem spokojen a děkujeme za Vaši recenzi. Co se týče nabíječky, pokud není funkční, určitě se obraťte na naši zákaznickou podporu! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Skvělá komunikace a ochota, produkt byl dodán rychle a spolehlivě, naprostá spokojenost.

• Cena nižší o skoro 50% než nové nerozbalené zboží - Kategorie A+
    • Dodávané s veškerým příslušenstvím
    • Záruka 2 roky
    • Na zboží stále nalepeny krycí fólie
    • Originální krabice
    • Kvalitně zabaleno proti poškození, uvnitř krabice i zvenčí
    • Dobrá komunikace - dotaz na zboží zodpovězen
    • Monitor používaný zatím týden - žádné jsem zatím nenašel
    • U nižších kategorií zboží bych možná váhal o nákupu
    • U zboží kategorie B není specifikováno, jakým způsobem je zboží opotřebeno, což by rozhodovalo o mém rozhodnutí , zda koupím nebo ne
    • Komunikace pouze v pracovní dny

Objednal jsem herní Monitor MSI MAG274QRFDE-QD - předváděcí A+ , některá zákoutí lehce zaprášená, což se dá očekávat od vystaveného kusu . Cena 5999 oproti ceně 10999 za nový kus . Zboží doručeno bez problémů, zabaleno takovým způsobem, že by nemohlo být i při nepěkném zacházení poškozeno. Spokojenost , zboží jako nové za poloviční cenu. Nevím jak u ostatních kategorií , ale předváděcí A+ určitě doporučuji a neváhal bych nakoupit znovu .

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Petře, velmi děkujeme za Vaši obsáhlou recenzi. Předváděcí kusy v kategorii A+ opravdu vypadají jako nové a jsou za super cenu, zároveň zboží u nás balíme tak, aby přežilo bez úhony i strastiplnou cestu ke svému novému majiteli. Těší nás, že to tak vidí i naši zákazníci.
    U zboží kategorie B není přesně specifikováno z důvodu více kusů skladem, kdy každý kus má jiný nedostatek na kráse. Rádi však tyto kousky na požádání nafotíme, abyste nemuseli kupovat zajíce v pytli. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• rychlost doručení,komunikace

• skvělá komunikace
    • špičkový notebook za nízkou cenu

Skvělá mašina za nízkou cenu. Až na balení (pochopitelně) je notebook jako nový.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Jakube, děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s notebookem i komunikací spokojen. Předváděcí A+ opravdu vypadají jako nové a necháváme je v originální krabici od výrobce. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Výborná komunikace, oslňující kvalita.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Jaroslave, děkujeme za Vašich 5 hvězdiček, vážíme si každé jedné z nich a stejně tak Vaší spokojenosti s naší komunikací a kvalitou prodávaného zboží. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• Vynikající komunikace
    • Skvělá cena
    • Kvalitně zabaleno
    • Rychlé doručení

Maximální spokojenost...komunikace, vstřícnost, kvalita a bleskové reakce...to vše podtrženo absolutně bezkonkurenční cenou... tleskám Vám a přeji ať se daří! Bez nadsázky u Vas je opravdu radost nakupovat

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Pavle, velmi Vám děkujeme za tuto krásnou recenzi. Snažíme se razit prozákaznický přístup a nabízet kvalitní zboží za příznivé ceny, jsme rádi, že se nám to daří, ještě jednou děkujeme! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• vynikající komunikace.
    • tak perfektně zablené zboží jsem snad ještě přes internetovou zakázku nedostala
    • přiložen krátký, ale výstižný návod - vše je OK

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, paní Marie, moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojená s naší komunikací, na které si zakládáme. Zboží se kolegové vždy snaží balit co nejprecizněji a díky tomu také máme téměř nulový počet rozbitých zásilek přepravou měsíčně. Děkujeme! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• rychlé vyřízení objednávky, velmi dobrá komunikace,

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Rostislave, děkujeme za Vaše hodnocení! Zakládáme si na prozákaznickém přístupu, že se nám to daří, nás velmi těší. Rádi zařízení na požádání nafotíme, stejně jako tomu bylo ve Vašem případu, doma Vás pak čeká přesně to, co jsme fotili a žádná nepříjemná překvapení. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

• příznivé ceny, rychlost komunikace, rychlé doručení
    • o žádné nevím

• Rychlá a odborná komunikace
    • Vše bylo v pořádku nic mě nenapada

Rychlá a odborná komunikace