• rychlost dodání
    • cena produktu
    • široká nabídka
    • product je ready to use

Muj treti nakup. srovnaval jsem ceny na Slovensku a jednoznacne jsem i ted objednal z CR. Dodani do dvou dnu!

• Rychlost odeslání
    • Balení zasilky
    • Notebook kategorie B v Top stavu, bez známky používání
    • Super cena

Všem vřele doporucuji

Notebook na vrchní straně broušený a promáčklý ,
    jinak spokojenost .

Nevídaná rychlost vyřízení objednávky. Před 17. hod. jsem zboží objednal a druhý den v 9.33 hod. jsem dostal zprávu o doručení zásilky do balíkovny.V 9.50 hod. jsem si už balíček odnášel.

Předváděcí herní monitor MSI objednán den před velikonocemi, dorazil den po svátcích, tedy okamžitě, ač v kvalitě B, kromě jediného malého pixelu na display, kterého si bez podrobnější kontroly ani nevšimnete, ve výtečné kvalitě a s plným vybavením (napájení, displayport, HDMI) s dvouletou zárukou s cca 60% slevou ceny proti novému. Absolutní spokojenost! Obchod vřele doporučuji.

rychlé jednání , zboží pečlivě zabaleno

Notebook měl instalovaný systém Win10 (dle specifikace) ale nalepený licenční štítek odkazoval na Win8, které byly instalovány jako originální. Přestože konfigurace umožňuje spustit Win10, systém je pomalý, údajně kvůli HDD, zrychlit by ho mohl dodatečně instalovaný SSD. Notebook nesl známky lehkého opotřebení, protože šlo o repasovaný produkt.

• skvělá komunikace

• bleskové doručení

Kvalitní zboží, rychlé dodání, přátelské ceny.

Paráda, máme doma dva mobilní telefony a dva Notebooky a absolutní spokojenost, reklamaci systém taky super funguje jednou jsme vraceli ale to se stane. 100% doporučení.

• Velký výběr kvalitní výpočetní techniky s cenou pro každého. Každý tu najde to své. Rychlé dodání.
    • Zatím nevím o žádné, také jsem však zatím neřešil z obchodem žádné "problémy" nebo reklamace.....

Viz. výše ....

• Perfektní komunikace eshopu při problémech
    • Rychlé doručení
    • 2 předváděcí notebooky měli své vady - nutná reklamace

Koupil jsem si zde více produktů. U notebooku se vyskytla vada, byla nutná reklamace u oficiální firmy VSPdata. Tato firma reklamaci totálně odflákla, problém zhoršili a trvalo to přes 2 měsíce (naštěstí již reklamace HP nedělají). Počítárna mi po mé stížnosti na servisní firmu nabídla výměnu notebooku. U 2. notebooku je drobný problém, se kterým jsem se raději smířil. Počítárna nabídla drobnou finanční kompenzaci.

Dobré hodnocení dávám kvůli tomu, jak se Počítárna snaží problémy vyřešit ku spokojenosti zákazníka.

Suma sumárum: slevy jsou velké a výhodné, proto bych i příště zvážil nákup zde, ale pokud bude mít zboží jakoukoliv vadu, neřeším reklamace a okamžitě zbožím vracím (viz zákonná 14 denní lhůta).

• rychlá a vstřícná komunikace

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, paní Kateřino, děkujeme za Vaše 100% hodnocení, vážíme si toho. Snažíme se razit maximálně prozákaznický přístup, ať už v samotné komunikaci či ochotě vyhovět. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

Doporučuji.Rychlé odeslání

Vše OK

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Zbyňku, opravdu velmi nás těší Vaše spokojenost ve všech směrech, taková recenze nás utvrzuje v tom, že svoji práci děláme dobře, děkujeme! Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

rychlost doruceni

• Osobně ověřený obchod 2x notebook a 1x pc. Navštívil jsem několik kamenných obchodů tohoto typu a Počítárna patří k nejlepším (prostředí a přístup).
    • Vše “okamžitě” do 2 dnů.
    • Reklamaci nebo nějaký problém jsem zatím neměl, proto nemohu posoudit přístup k jejich řešení.

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Bohumile, moc si vážíme Vaší loajality k naší společnosti a co nás ještě více těší, že jste s námi byl vždy spokojený a že těch objednávek již bylo! Chceme, aby se zákazníci na naší prodejně cítili maximálně komfortně, děkujeme za potvrzení, že to tak je. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)

Bezproblémové jednání, rychle doručení.

Rychlé dodání zboží , v dobré kvalitě

Reakce obchodu POČÍTÁRNA.CZ

Dobrý den, pane Vladimíre, děkujeme za Vašich pět hvězdiček a jsme rádi, že jste spokojený! Naši kolegové na expedici jsou supermani a stíháme tak zboží doručovat bleskovou rychlostí, ovšem kvalita balení tím rozhodně nestrádá. Veronika, POČÍTÁRNA.CZ :)