• Absolutní nekomunikace ze strany e- shopu. Jediné co poslal je, že děkuje za důvěru platby předem .

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

prověřil jsem Vaši objednávku a ještě jednou se velice omlouváme. Došlo bohužel k systémové chybě, kdy se Vaše objednávka jevila jako odeslaná a vyřízená. Na to, že je zboží stále neodeslané, jsme přišli až v pátek. Kolegyně s Vámi celou situaci již vyřešila a zboží bylo dnes odesláno. Naprosto chápu vaše rozhořčení, také bych neměl dobrou náladu, kdybych někam poslal bezmála 20 000 Kč a zboží stále neměl doma.

Vzniklá situace nás mrzí a budeme se snažit, abych takováto pochybení co nejvíce eliminovali.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Michal Soukup

Žádná komunikace po objednávce, prodejci se nedá dovolat

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

prověřili jsme Vaši objednávku, kdy jste zvolil platbu převodem. Komunikace od nás standardně probíhá tak, že obdržíte rekapitulaci objednávky a následně email který potvrzuje, že je zboží skladem a obsahuje QR kód a pokyn k platbě. Platbu jsme od Vás do dnešního dne neobdrželi a objednávku tedy nevyexpedovali. Z Vašeho telefonního čísla evidujeme 1 nepřijatý hovor a to mimo časový interval uvedený na stránkách, kdy jsme k dispozici. Pokud jste neměl čas zavolat znovu v dobu, kdy jsme zákazníkům k dispozici, tak stačilo napsat email a my bychom Vás kontaktovali.

Mrzí mne, že jste si takovou situaci vyhodnotil jako naší chybu a přeji Vám pěkný den

• Přijatelná cena
    • Dlouhá dodací doba

údajně odesílají ihned po platbě ale odeslaly až za dva dny, celkem mi zboží doputovalu po sedmy dnech

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

přepravní společnosti jsou aktuálně přetížené a my tuto skutečnost avizujeme na několika místech na našich stránkách, s tím, že předpokládané aktuální zdržení dodání je 2-4 pracovní dny. Běžně není problém zboží vyexpedovat okamžitě a druhý den je zboží u Vás, ovšem v tomto exponovaném čase, kdy je několikasetprocentní nárůst objednávek proti normálu, pozdní dodání nejsme schopni nijak ovlivnit.

Omlouvám se Vám za prodlevu v dodání a přeji pěkný den

Prodávají 1-3 roky stare pneumatiky

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

nevím jak jste si vyvodil z toho, že jste napsal do poznámky v objednávce "Když DOT neni 23 tak pneu nechci" že prodáváme 1-3 staré pneumatiky a celkově nechápu Vaši "recenzi". Jasně uvedete, že nechcete jiné pneumatiky než DOT 23 , my prověříme stav skladu, zjistíme, že objednané pneumatiky byly vyrobeny v druhém pololetí 2022, což nijak nesnižuje životnost ani vlastnosti pneumatik, ale vzhledem k Vašemu požadavku Vám tuto skutečnost transparentně sdělíme a vy stornujete objednávku. Bohužel nevím, co víc bychom měli pro Vás udělat.

Mrzí mne, že spousta lidí má zkreslené představy, že se pneumatiky vyrábí ve všech rozměrech, všech značkách každý den jako jogurty, nebo rohlíky. Není tomu tak, my s tím nic nenaděláme, a pokud někdo má specifický požadavek tak se mu snažíme vyhovět.

Každopádně když to shrnu, vždy se snažím reagovat zdvořile a klidně, ovšem v okamžiku, když o nás vědomě šíříte nepravdu na základě toho, že Vám transparentně sdělíme informace, které po nás chcete, tak už mi to slušné chování dělá opravdu velký problém.

Michal Soukup

po vytvoření objednávky se týden nic neděje......, nikdo nekomunikuje

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

omluvám se Vám, opravdu se jedná o naší chybu. Došlo k prodlevě dodání Vámi objednaného zboží od dodavatele a bohužel jsme tuto situaci s Vám evidentně nedostatečně komunikovali. Vzniklá situace nás mrzí a neomlouvá nás ani obrovský nárůst objednávek. Bohužel nejsme bezchybní, i když bych si to přál ;-)

Kolegyně dle mých informací s Vámi již vše dořešila, tak snad budete se zakoupeným zbožím spokojený.

Přeji Vám pěkný den a nezlobte se na nás ;-)

Michal Soukup

• Dle DOT přišly pneu skoro 2 roky staré !!!

Dle DOT přišly pneu SAVA skoro 2 roky staré !!!
    asi je syslili někde na skladu což je tedy dost divný protože zrovna 225/45/R17 od SAVY se docela točí a hodně prodávají
    ( ale myslím že někde na to upozorňovali ve všeobecných podmínkách že
    pokud je DOT do 24 měsíců tak že to není na reklamaci )

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že jste byl nespokojený s nákupem u naší společnosti. Máte pravdu, skutečně označujeme pneumatiky jako DOT pouze pokud jsou starší více než dva roky. Není to totiž tak, že se každý rozměr vyrábí každý den, každou hodinu. Pneumatiky prostě nejsou rohlíky. Existují určité výrobní cykly, některé pneumatiky se některý rok ani nevyrobí, protože se jich minulý rok vyrobilo více než se prodalo a podobně. I přesto si troufám tvrdit, že cca 90% pneumatik které prodáváme, nejsou starší než 12 měsíců . Každopádně podle všech výzkumů které byly provedeny, správně skladované pneumatiky neztrácejí svoje vlastnosti nejméně po dobu 3-5 let.

Ovšem naprosto chápu, že někteří zákazníci těmto výzkumům z nějakých důvodů nevěří a chtějí co nejčerstvější DOT a obvykle v takovém případě minimálně vznesou dotaz na stáří pneumatik o které mají zájem a my jim zcela transparentně sdělíme, jak staré pneumatiky jim můžeme nabídnout. Vy jste takový dotaz bohužel nevznesl a obdržel jste podle našich informací letní pneumatiky s DOT 11/22, tedy cca rok a půl staré. Opravdu není v takovém případě nic jednoduššího, než odstoupit od smlouvy, což je Vaše plné právo a tuto možnost Vám kolegyně po telefonu následně i nabídla a vy jste jí odmítl.

Jak jsem psal v úvodu, mrzí nás že jste byl nespokojený a pokud Vám mohu poradit, ať budete příště nakupovat u jiného eshopu nebo u nás, není nic jednoduššího, než napsat svoje přání (požadavek) do objednávky a nemusíte si zbytečně kazit den ;-)

Přeji Vám, ať jste se zakoupenými pneumatikami i tak spokojený, věřte, že jejich vlastnosti v době expedice z našeho skladu byly zcela stejné jako v okamžiku, kdy se pneumatiky vyrobily a mějte hezký den.

• nespolehlivá doprava

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

Vaši objednávku jsme vyexpedovali obratem, ovšem jakmile zboží vyexpedujeme, tak je vše již v rukách "přepravní společnosti" a následné komplikace nejsme kromě urgence u přepravní společnosti schopni nijak ovlivnit. Vám osobně zboží dorazilo o den později, tedy druhý pracovní den po přijetí objednávky s tím, že předem upozorňujeme, že taková situace může nastat (závlek na depu, porucha vozidla přepravní společnosti, nemoc řidiče, lidské pochybení atd. ) Mrzí nás, že nemáte pro takovou situaci pochopení a hodnotíte nás 10%, přestože z naší strany proběhlo vše dle našich procesních standardů a ty jsou nastaveny opravdu velmi vysoko, ale je to samozřejmě Vaše plné právo. Vzhledem k tomu, že jste objednala zimní pneumatiky, tak věřím, že Vám den zpoždění nemohl způsobit žádné větší komplikace, tak snad budete alespoň se zbožím zakoupeným u naší společnosti spokojená.

PNEU SOUKUP s.r.o.

8.12 objednáno a odesláno. Do 19.12. nic nepřišlo. Urgováno. Doprava Weido.

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

vzniklá situace nás velmi mrzí, objednávku jsme vyexpedovali obratem, ovšem jakmile zboží vyexpedujeme, tak je vše již v rukách "přepravní společnosti" a následné komplikace nejsme kromě urgence u přepravní společnosti schopni nijak ovlivnit.

Ještě jednou se Vám omlouváme

PNEU SOUKUP s.r.o.

Pneu dorazily, nepasovaly na originál lite kola, i když rozměr objednan správně. Těžká domluva, vše problém a vyjit zákazníkovi vstříct neskutečný problém.

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

výjimečně se musím ohradit a ne omluvit, jelikož z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. Našim zákazníkům vycházíme vstříc nadstandardně, což dokazuje naše hodnocení nejen na stránkách Heureky. Nicméně v okamžiku, kdy na nás do telefonu od začátku křičíte, tak se následné kroky spojené s vrácením zboží domlouvají výrazně hůře, než když si vyslechnete naší kolegyni, jak máte dále postupovat. To, že někdo objedná špatný rozměr se stává, co se ale nestává, že někdo objedná špatný rozměr a tvrdí, že objednal správný, ale nejde mu na jeho disky. Takové věci se opravdu nestávají a není to technicky možné a pokud byste při telefonické komunikaci naslouchala, dobrali bychom se jistě k tomu, co je vlastně špatně . O způsobu vrácení zboží jsme Vás informovali a jsem rád, že takovýchto zákazníků máme naštěstí naprosté minimum.

Michal Soukup

obchodní ředitel PNEU SOUKUP s.r.o.

• Rychlé dodání zboží
    • Objednal jsem si zimní pneu v červenci 2020 a obchod mi poslal více než rok staré pneu 13 týden rok 2019 vyroba.U zimních pneu je důležité stáří gumy a obchod mě na to ani neupizornil.Ze nabízí staré pneu.

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

mrzí mne, že jste nespokojený s nákupem v našem eshopu, nicméně co se týká Vaší výtky bohužel musím konstatovat, že není v našich silách podobné situaci předejít. Pneumatiky se vyrábějí v určitých výrobních cyklech (sériiích), stejně tak v určitých časových intervalech probíhá distribuce přes velkosklad ke koncovým prodejcům a není tedy možné zaručit zákazníkovi například měsíc starou pneumatiku. Chápu, že je stáří pneumatik mediálně velice citlivé téma, a tím pádem se můžete cítit "oklamán", nicméně obecně renomovaní výrobci pneumatik zastávají stanovisko, že pneumatika si zachovává své původní technické vlastnosti po dobu pěti let, pokud je správně skladována a není užívána v provozu. V souladu s mezinárodní praxí se doporučuje pneumatiku užívat nejdéle deset let od data její výroby.

V PNEU SOUKUP označujeme pneumatiky starší dvou let popiskem "DOT - rok výroby XXYY". Stejně tak, pokud zákazník trvá na určitém datu výroby, tak u pneumatik, které máme skladem mu obratem sdělíme konkrétní stáří poptaných pneumatik. Samozřejmě ctím právo na Váš názor, tímto mým elaborátem Vám pouze vysvětluji naše standardizované postupy a proč k takové situaci došlo.

V každém případě nám můžete pneumatiky vrátit (v tomto případě Vám vyhovíme i pokud byste nedodržel zákonnou lhůtu 14 dní na odstoupení od smlouvy), opravdu není naším cílem, aby naši zákazníci byli nespokojení.

Jak jsem již psal, vzniklá situace mne mrzí a omlouvám se Vám za vzniklé nepříjemnosti.

PNEU SOUKUP s.r.o.

Nedá sa platiť platobnú kartou !

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, protože na skutečnost, že u nás nelze platit platební kartou jste upozorněn při uzavření objednávky výrazným oranžovým bannerem. Nicméně Vaše hodnocení nám nezbývá než respektovat a přejeme Vám, ať jste alespoň spokojený se zbožím, co jste si u nás zakoupil.

Michal Soukup

• Při reklamaci si zařídí zdarma svoz
    • Nepočítejte s uznáním jakékoliv reklamace

Nakoupil jsem již mnohokrát v tomto obchodě, jelikož cenovky jsou na určité druhy pneu zajímavé. Nyní jsem se po zkušenosti rozhodl nedoporučit a sám již neobjednám... Koupil jsem na Ford pneu Vraník. Po přezutí všech čtyřech kusů jsem si jel pro materiál. Naloženo asi 200kg. Po ujetí 300m s tímto nákladem se pneu v kordu roztrhlo. Vzhledem k tomu, že se to stalo ve velice nepřehledné křižovatce, byl jsem nucen neohrozit provoz na komunikaci a popojet o 20m dál kde proběhla výměna za rezervu. Odeslal jsem úplně novou gumu na reklamaci. Obchod mi poslal vyjádření, že zamítají reklamaci z důvodu mechanického poškození. Udělejte si obrázek sami.

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

velmi mne mrzí Vaše nespokojenost, nicméně ve Vašem případě došlo k mechanickému poškození při montování pneumatiky na disk, kdy došlo k poškození (natržení) patky. Následné zničení pneumatiky již bylo pouze důsledkem poškození pneumatiky při montáži. Ještě dodám, že náš reklamační technik, pokud navrhuje zamítnutí reklamace, tak vždy posílá pneumatiku do výrobního závodu na finální posouzení a tak se stalo i ve Vašem případě a zamítací protokol Vám byl zaslán. Rozumím tomu, že jste naštvaný a vidíte to jinak, ale přestože výrobce k reklamacím přistupuje velice vstřícně, tak bohužel nelze kompenzovat pochybení při montáži :-/

Michal Soukup

obchodní ředitel PNEU SOUKUP s.r.o.

• dobra zimni guma do snehu a brecky
    • Pomerne slusne informovani o stavu zbozi
    • Vyssi vzorek nez u origo pneu
    • Snad dozivotni zaruka jak je uvedeno
    • Nepresny a matouci popis pneu pouze ze somolepky na dodane pneu znacky everest pak zjistite ze je to green diamond
    • A to nejlepsi nakonec: granule karbidu kremiku kvuli kterym jsem pneu koupil- na ledovky u Sazavy- by jste marne ve vzorku hledali, zadne tam totiz nevystupuji!!Pani z obchodu mi rekla ze to je v poradku, granule vystupuji az po ujeti 1000 km!!!Takze pokud nasadite pneu opravdu se snehem jak dovoluje vyhlaska mate smulu,na ledovce pojedete jak namydlenej had!!Takze takove drobne a zasadni klamani zakaznika.V nabidce pneu tento popis neni.
    • protektor za cenu nove pneu

Dobrý den pane Pulisi,

mrzí mne, že jste takto rozhořčen a nespokojen. Máte pravdu, že takovéto doplnění informace by určitě u popisu produktu mělo být a sjednám urychleně nápravu.

K Vaší výtce, že zpočátku pojedete jak "namydlenej had" si dovolím nesouhlasit, neboť pneumatika má výborné záběrové vlastnosti i v běžném "negranulovém" provedení, obzvlášť když máte u nové pneumatiky hloubku dezénu 10mm. Granule při výrobě rozvrstveny v celé hloubce dezénu a při ojíždění se následně rovnoměrně obrušují a zároveň vystupují nové a nové. Bohužel z výrobního hlediska není možné, aby karbidy křemíku vystupovaly na povrch okamžitě.

Děkuji za pochopení a pevně věřím, že i přes Vaše prvotní zklamání budete s produktem spokojený.

Michal Soukup

P.S. samozřejmě máte právo do odstoupit od kupní smlouvy a pneumatiky nám zaslat zpět.

• byly přes rok staré

zakoupil jsem 2 ks pneu,každá na jiném kordu,u jedné byl zdeformován okraj,takže při montáži na ráfek byl problém pneumatiku nahustit.Tyto protektory používám již několik let-poprvé špatná kvalita.

• u pneu melo mit hloubku dezenu 5mm, ale namereno max 3,7MM

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

mrzí mne, že zde píšete recenzi na náš bazarový eshop, který nemá se stránkami www.PneuSoukup.cz nic společného. V každém případě hodnoty u použitých pneumatik měříme digitální měrkou, která garantuje přesnost plus minus 0,1 mm, takže tedy rozdíl 1,3mm naprosto vylučuji.

Pneumatiky nám samozřejmě můžete v zákonné lhůtě vrátit.

www.PneuSoukup.cz

• Zakoupil jsem 2 pneu,protektor.mrzí mě že konstrukce pneu je každá jiná,patrná na pohled dovnitř pneu,to znanená že by podle vyhlášky by NEMĚLY být na jedné nápravě,to znamená že každá se chová jinak při provozu ve větších rychlostech(případně vést až k havárii).Další již kupovat nebudu.

• Velkou slabinou je spolecnostPPL ktera zbozi dorucuje a to jak z hlediska komunikace tak spolehlivosti.

Jedina vada je ze berou 2 roky starou gumu jako novou Coz u zimnich gum je naprosto nevyhovujici takze pristi rok nakupuji urcite jinde nez se s nekym hadat po telefonu a bejt za debila