• Vše O.K.

• Cena dopravy
    • Nelze vybrat jakou dopravou bude doručen

• Rychlost dodání, nejnižší cena

rychlé dodání

Perfektní eshop, maximální spokojenost.

Vše super.

• Rychlé vyřízení objednávky

Vše OK

• cena,rychlost dodání zboží

• Dobré ceny
    • Nelze platit kartou, jen převodem

• dobrá cena

Celkem velmi rychlé jednání. Všichni byli velice vstřícní, milí - od obchodu až po mechaniky, kteří mi vyhověli a pneu mi dali obratem na disky. Pak cena je velmi příznivá.
    I když zaplatíte za dopravu také, i když je máte k vyzvednutí na prodejně, a to 50 Kč za pneu, což je 200 za 4ks, a to je oproti e-shopů pořád o dost méně (tam je to 500 a výše).

• Dobrá cena
    • Dostupnost zboží
    • Delší doba vyskladnění
    • Špatný popis dopravce

Přesto, že objednávka byla vytvořena v půl osmé ráno a u produktu bylo napsáno doručení pomocí PPL do dvou dnů, tak k odeslání došlo až druhý den a navíc bylo posláno pomocí České pošty, která opět nezklamala a doprava jí trvala dva dny (a to nemluvím o stylu dodání).
    Celkově tedy úplná spokojenost není, jelikož za oboje zdržení může obchod.

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

děkujeme za Vaší recenzi. Zboží bylo opravdu odesláno druhý den po obdržení objednávky, neboť byl překročen limit přepravní kapacity, kterou jsme měli přidělenou od přepravní společnosti. O této skutečnosti, tedy o možnosti zdržení, informujeme na několika místech na našem eshopu. Stejně tak informujeme při volbě dopravy při procesu objednávání, že nejsme schopni ovlivnit, jakou přepravní společností Vám zboží zašleme. Mrzí mne, že toto považujete za naši chybu, ale bohužel ve špičce je s přepravními společnostmi těžké najít společnou řeč, neboť pneumatiky jsou přece jen objemný produkt na přepravu a narážejí na kapacitní možnosti přepravních společností.

Zboží Vám tedy bylo dodáno třetí den od objednání (na eshopu máme toto oznámení "Vážení zákazníci, z důvodu přetížení některých přepravních společností počítejte prosím s možnou prodlevou v doručení o 1-2 pracovní dny oproti deklarovanému termínu. Tuto situaci nejsme bohužel schopni nijak ovlivnit. Děkujeme za pochopení"), tedy dle našich aktuálních možností a tuto skutečnost opravdu nemáme možnost jakkoliv ovlivnit.

Tak snad již máte pneumatiky nasazené na autě a budete s nimi spokojený, i přesto, že proces objednávky neproběhl dle Vašich představ.

V každém případě děkujeme za objednávku a přeji pěkný den

Michal Soukup

• Rychlé dodání druhý den.kvalitni pneu

Obchod na jedničku.

• Rychle, dobře, levně...

S obchodem jsem velmi spokojen co se týká komunikace a rychlosti dodání zboží. Jenom jsem se domníval, že když kupuji stejné čtyři pneu, že budou aspoň dle DOT stejného roku výroby. Tři pneu rok 2024 z toho dvě stejný týden jedna někdy začátek roku 2024 a čtvrtá pneu konec května 2023. Podle výrobců pneumatik je to, ale stále v toleranci, takže je to asi v pořádku.

• bez problémů, rychle dodáno

Celková spokojenost, rychle dodání , příznivá cena

• Rychlost doručení