• Člověk neví jestli mu zboží příjde tak jak si přál.

Jelikož jsem dostal zboží v den i hodinu v pořádku tak to je dobré ale objednal jsem si pneumatiky zimní - Vraník - 175/70/14 - 4 kusy a problém je v tom, že když jsem přijel do servisu aby mi pneumatiky přehodily tak mi hned při první pneumatice řekli, že nejdou vyměnit protože musely ležet dlouho na sobě a mechanici je nemohou nafouknout a byl předemnou pán který měl ten samí problém. Takže pneu dorazily to je super a vizuálně to člověk nepozná, co tomu je?A teď mi leží tyto Vaše pneu za 3500.-Kč v garáži a já jezdím na letních.Takže proto nejsem spokojen a jsem velmi naštvaný a po první zkušenosti s internetovým obchodem už nechci nikdy ani slyšet, o nákupu přes internet.

Vážený pane Pulkrábku,

mrzí mne, že jste nebyl spokojený, nicméně si dovolím reagovat zcela na rovinu. Objednané pneumatiky nemohly ležet dlouho na sobě, neboť je máme vyskládané ve stromečku v kójích v našem skladu. Pokud Vám nějaký servis toto řekl, tak hlavní důvod bude ten, že jste si pneumatiky nezakoupil u nich. Pokud přijedete na náš servis v Bílině, tak Vám dokážeme, že pneuservis kde jste byl, Vám prachsprostě lhal. Případně doporučuji zkusit jiný servis v okolí, kde se k Vám budou chovat jako k zákazníkovi.

Stejně tak není problém pokud jste pneumatiky nepoužil, vrátit je po domluvě na naší adresy a my Vám vrátíme příslušnou částku na Váš účet. Opravdu nemám zájem, aby Vám leželo 3500 Kč v garáži.

Michal Soukup

• spojení internet a servis v dosahu,rychlá komunikace a vyřízení objednávky

100% spokojenost

• rychlost, přehlednost, pohodlí
    • ejistota ohledně kvality zboží

jsem spokojen s kvalitou zboží, cenou a způsobem jednání se zákazníkem

• Rychle a bezproblemove doruceni, dobra cena.

Jedna pneu Michelin Primacy HP 205/55 R16 91V (Germany / DOT 0211) bohuzel neprilis kvalitni, sisata ze nesla vyvazit, tak sla dozadu – snad se to nejak sjede. Pry se to stava, holt uz ani Michelin neni co byval.
    Doporucuji vzdy detailne prozkoumat zbozi pri prebirani a pri pochybnostech neprebirat.
    Priste zase zkusim stesti jinde.

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

děkujeme za Vaše hodnocení.

V tomto případě se musím ohradit. Není pravdou, že se něco takového stává. Něco takového se stává pouze v servisu, který neumí udělat svojí práci nebo záměrně uvede zákazníka v nejistotu, neboť si tuto informaci nemá jak ověřit a hlavním důvodem tohoto jednání bývá to, že si přivezl pneumatiky z internetu. Pokud se něco takového v tomto servisu "stává" tak Vám doporučuji změnit pneuservis, nebo´t například v našem pneuservisu, pokud si mechanik není jistý kvalitou pneumatiky, tak jí na vůz samozřejmě nenamontuje. V případě že pneumatika vykazovala jakoukoliv vadu, tak na ni máte záruku a v takovém případě podstoupíme reklamaci výrobci. Rovněž Vám nabízím bezplatné překontrolování této pneumatiky na našem pneuservisu v Bílině a v případě zjištění jakékoliv vady, výměny pneumatiky za novou. Nicméně zrovna u Michelinu jsou reklamace nulové a tak předpokládám, že platí výše nastíněný scénář.

Mrzí mne, že Vám námi dodaná pneumatika zavdala důvod k nespokojenosti, ovšem jak jsem výše uvedl, není nic jednodušího než pneumatiku u nás nechat překontrolovat, nebo ji zaslat rovnou na reklamaci.

M. Soukup

zimní pneumatiku protektor 185/65 R15 kterou jsem si před nedávnem objednal, bylo z důvodu toho. Že se mě asi tak 30 cm. protektoru na pneumatice odlepilo a tak jsem si musel jednu dokoupit,protože se mě před koncem zimní sezóny nechtělo kupovat všechny čtyři zimní pneu. nové a hlavně jiné. Už bych si tyto pneu. jinak nekoupil,protože trhlina na té pneumatice se mě stala při jízdě na dálnici, kdy jsem byl rád, že jsem se nevyboural.

• Nabízíte pneu, které je označené skladem nebo dostupnost 5-10 dní, ale poté ozníte, že již nikde nejsou a nenabídnete žádnou adekvátní avriantu!!!!!!!!!!!!!!!

Vážený pane,

velice mne mrzí, že jste s námi nebyl spokojen, nicméně si neodpustím dodat následující:

* náš skladový systém zcela koresponduje se skutečností. pokud jste tedy objednal zboží s dostupností "na dotaz" tak je u takového zboží uvedeno přesně toto " (Doba dodání zboží označeného na dotaz je obvykle 3 až 7 pracovních dní. UPOZORŇUJEME, ŽE SE JEDNÁ O OBVYKLOU DODACÍ LHUTU A JE MOŽNÉ ŽE ZBOŽÍ NEBUDE DOSTUPNÉ. Termín Vám rádi upřesníme, stačí KLIKNOUT na tento OTAZNÍK.)"
    * pokud nějakou alternativu máme, tak ji vždy nabídneme, bohužel nemohu vyloučit, že v době, kdy již většina výrobců vyrábí pouze letní pneuamtiky, žádná alternativa dostupná nebyla

M. Soukup

• Rychlé dodání.
    • Dorazilo mi nekvalitní zboží!! Stáří pneumatik bylo odlišné a kvalita zpracování nízká. Tím mám na mysli pneu Vraník. Dříve jsem odebíral "Vraníky" od známého ze servisu a kvalita protektorů byla mnohem lepší...a hlavně byly vyrobeny ve stejný týden a ne s ročním rozdílem ať mi to věříte nebo ne. Bylo mi řečeno, že mi bylo dodáno zboží v druhé výrobní (téměř zmetkové) kvalitě!! Např. na 1 pneu muselo být 100 gramové závažíčko...! To v normálním případě bohatě stačí na vyvážení 4 pneu. Jsem velmi nespokojený a to jsem na vraníky doposud nemusel mít negaci!!! Při přezouvání jsme pneu porovnali přímo objednané od vraníku a byly mnohem lepší. Pochybuji, že jsem zrovna narazil na 4 špatné kusy. Mělo to být napsané v nabídce, že to jsou horší kusy a stačí tak na závody na louce, pak bych to pochopil. Na štěstí to byl malý nákup za 2600,- a nakupovat budu jinde. Určitě se najde spousta lidí co by si protektory nekoupily, ale tady v Krkonoších je to odzkoušená spolehlivá pneu a jezdí na nich stovky lidí...Tedy pokud pneu zakoupíte přímo od vraníku nebo v normálním servisu nemusíte mít na kolech 100 gramové závaží.

Bohužel mě zaslepila cena!!!Děkuji, ale z Vašeho obchodu už nebudu nic nakupovat!!!

Vážený pane,

všechny námi prodávané produkty od společnosti PNEU VRANÍK jsou nové a prošly výstupní kontrolou v závodě výrobce. Tj. my jsme pouze prodejce a dodáné zboží neovlivníme. Pokud nejste spokojený s kvalitou výrobku, zašlete nám pneumatiky na reklamaci a my je necháme u výrobce posoudit, tj. přímo u PNEU VRANÍK který je jejich dodavatelem. Pokud Vám někdo řekl, že Vám bylo dodáno zboží v "druhé výrobní" kvalitě, tak vědomě lže. Protektory jdou obecně špatně vyvažovat, ale v každém pneuservisu kde mají kvalitní vybavení vyvážení zvládnout provést.

Michal Soukup

• pokud nechcete aby bylo zboží doručeno dříve jak za 10 dní (zatím nedorazilo), když je skladem a připravené ihned k expedici, tak vřele doporučuji
    • bud pana majitele, že neříká pravdu nebo
    • doručovací službu

Otřesné. Sice super ceny ale naslibují okamžitou expedici , v den objednáni přišlo
    potvrzení že bylo vyexpedováno ale po 4 dnech stále nic tak jsem kontaktoval majitele, který vše sváděl na doručovací službu a že zjistí co se stalo nebo popřípadě pošlou zboží znova ale je to 10 dní a už se nikdo neozval a stále nic nedorazilo.
    Ruším objednávku

Vážený pane Mokrý,

omlouvám se za vzniklé komplikace, ale ať to považujete za výmluvu nebo ne, tak přepravní společnost nám ztratila v průběhu posledních 14 dní 9 zásilek a proto jsme ji s definitivní platností od tohoto pondělí vyměnili za PPL. Samozřejmě mě mrzí, pokud to dospělo do stádia, kdy rušítě objednávku a v tomto směru Vás samozřejmě zcela chápu.

Ještě jednou se omlouvám, ale bohužel po vyexepdování nad zbožím ztrácíme kontrolu.

S přáním pěkného dne Michal Soukup

• ma skladem to, co od velkoobchodu odebiram, avsak skladem nemají

Na mou objednávku mi bylo sděleno že vůbec nemají uvedené zboží skladem i když uvádějí termín dodání 2-4 dny.Byly mi nabídnuty jiné gumy o které jsem ale neměl zájem.
    Na můj další naivní požadavek a sdělení dostupnosti jiné značky pneu mi odepsal majitel že vše prověří a obratem mě bude informovat, což jaksi do dnešního dne neučinil.

• dodací lhůta

• Dodací doba 5 dní !! U pneumatiky bylo "ihned k dodání"

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš názor, nicméně zcela vylučuji, aby bylo zboží které je k dodání "ihned" dodáno za 5 dní. Náš skladový systém vyhodnocuje dva stavy skladem a to sice "skladem do 24h" - to znamená expedici nejpozději do 24 hodin v pracovní dny a "skladem do 48h" zde proběhne expedice nejpozději do 48h od přijmutí objednávky. V případě, že vznikne problém, který by znamenal nedodržení výše uvedených expedic, tak Vás vždy náš pracovník telefonicky kontaktuje. O všech stavech objednávky, jako je přijetí objednávky, termín doručení a vlastní expedice jste informován emailem a vždy žádáme zákazníky, pokud zboží není doručeno dle poskytnutých informací aby nás kontaktovali, z důvodu možných problémů ze strany smluvního přepravce (např. ztráta pneumatiky, závlek atd.) Vzhledem k tomu, že jste neuvedl číslo objednávky, ani kontaktní údaje, tak bohužel nemohu reagovat na tento konkrétní případ konkrétní odpovědí, ovšem jsem kdykoliv připraven Vám k Vaší objednávce podat vysvětlení. S pozdravem Michal Soukup.

• Symbolické poštovné, velký sklad
    • Malý sortiment protektorů

Rychlé vyřízení objednávky, skvělé ceny, dodací podmínky obchodu jsou o krok vpřed před konkurencí

Reakce obchodu PNEU SOUKUP s.r.o.

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za Váš čas k sepsání hodnocení našeho obchodu. Zarazilo nás, že i přes velmi pěkné hodnocení (za které jsme rádi) nás "nedoporučujete známým" - pokud se nejedná o "překlep", tak nám prosím napište co Vás k tomuto rozhodnutí vedlo, abychom případně mohli sjednat nápravu. Děkujeme.