Super,rychlé dodání

- přehledná nabídka na e-shopu
    - rychlá komunikace i dodání do zásilkovny
    - za mne velká spokojenost
    - spokojenost s popisy jednotlivých produktů

• rychlé dodání, spokojenost s výrobky

Dobrá komunikace , kvalitní zboží.

• Rýchle dodání

Velmi kvalitní výrobky, určitě všem doporučuji!!!

Plevovy znám léta letoucí. Kupuji medy, kosmetiku. Nemám a neměla jsem nikdy jedinou příčinu ke stížnosti, naopak, mohu jen a jen chválit. Skvělé webovky,ochotu, rychlost, zdvořilost. Kvalita všech produktů je špičková. Zboží přichází bleskově a dokonale zabalené.

Vše probíhalo k absolutní spokojenosti

nakoupila jsem zde poprvé a určitě né naposledy, užasně voňavé mýdla a propolisový ústní sprej nám perfektně pomohl při virové angýně .. nevěřila jsem, ale při prvním použití okamžitá úleva, ten u nás určitě nebude nkdy chybět ..

Rychle dodani a dobre a hezky zabaleno.

• Rychlost dodání, dobrá komunikace

Rychlé a přehledné objednání, dodání v pořádku, hezky zabaleno. Produkty odpovídají popisu, příjemná přírodní vůně, objednáme znova!

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji za pozitivní hodnocení. Víte o tom, že existuje apiterapie? Co to vlastně je? Napsali jsme zajímavý článek, kde se toto všechno dozvíte:
    Krásný den. Tereza Jasníková, Rodinná firma Pleva

spolehlivý dodavatel, rychlé dodání

Rychlé dodání. Pečlivě zabaleno. Svíčka je kouzelná a krásně voní i přes obal. A medovina byla vynikajici. Řídila jsem se doporučením a vychutnala jsem si ji chlazenou.

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkujeme Vám za krásnou recenzi. Zajímá Vás, u jaké teploty se med znehodnocuje a jaká teplota je pro med bezpečná pro zachování svých účinků? Připravili jsme pro Vás článek, který Vám poradí kdy a jak med zahřívat -https://www.pleva.cz/news/medovy-mytus-i-mirne-zahrati-med-znehodnoti?utm_medium=doporuceni&utm_content=heure-obecny&utm_campaign=dopo-heureka
    Krásný den, Tereza Jasníková, Rodinná firma Pleva

Rychlé dodání zboží, pěkně zabalené, dobrá komunikace.

• Rychlé dodání i komunikace

Rychlé a spolehlivé dodání objednaného produktu, přípravky s propolisem splnily mé očekávání, rychle se mi po jejich aplikaci hojí drobné rány a dobře působí na zhrublé a vysušené ruce.

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, děkuji a jsem ráda, že jste spokojeni. Určitě také doporučuji podívat se na sprchový krém s medem a makadamiovým olejem, pokud by vás zajímalo více info:
    Krásný den. Tereza Jasníková, Rodinná firma Pleva

• Velká spokojenost, rychlé doručení, kvalita výrobků

Jsem vždy spokojená

vše ok,jako vždy

S kvalitou krémů jsem velice spokojena

Reakce obchodu Pleva

Dobrý den, jsem ráda, že jste s našimi výrobky spokojená. Znáte elixír mládí s mateří kašičkou? 50 žen ho otestovalo a my máme výsledky, můžete se na ně podívat:
    Krásný den, Tereza Jasníková, Rodinná firma Pleva