12.4. objednáno, zaplaceno..
    14.4. přišel email, že se objednávka kompletuje.
    18.4. - tedy pátý den kompletace zjistili, že jedna položka není na skladě.
    Zásilka dorazila 22.4.
    Všechno strašně trvalo.

• Dlouha doba dodani.

So 13.4. Zbozi zaplaceno platba potvrzena obchodem pa 19.4. Teprve dodano...5 pracovnich dnu na dodani granuli pro psa mi pripada dlouho...

• Široký sortiment zboží
    • Slevy a výhodná balení
    • Příliš dlouhá doba odeslání

Pokud na zboží nespěcháte, pak se vyplatí zde nakoupit. Doručení trvá cca týden, což je v případě že dochází granule, dosti nepříjemné.
    Datum objednání byl 9.4. doručení 16.4.

• Velmi špatná a arogantní komunikace s obchodem
    • Posílají zboží s brzkým datem expirace

Nedoporučuji

Zboží uváděné skladem skladem nemají, po vaši objednávce teprve objednají u dodavatele a pak zboží přepošlou. Pozor v obchodních podmínkách mají že zboží objednané do 11 hodin vyřizují ale NEPOSÍLAJÍ ten den, na vyskladnění mají 3 dny. Zboží " SKLADEM" jsem objednal a zaplatil v úterý v 11:25 a doručeno mě bylo až další týden v pondelí. Expirace kapek proti klíštatům končila za dva měsíce.

• Jednání společnosti
    • Řešení při dodání poškozeného zboží
    • Přístup firmy

V tomto obchodě bych už nikdy nenakoupila!!!! Objednávala jsem tři klece Ferplast Casita 100. Jedna z klecí přišla značně poškozená-prasklá a poškrábaná(upozorňuji, že z venku balík nebyl vůbec poškozený).Po kontaktování obchodu mi bylo sděleno, že mám jít danou klec reklamovat k přepravci.To se mi moc nezdálo, tak jsem kontaktovala Českou obchodní inspekci a ta mi sdělila,že to takto určitě není.Že mi obchod podává mylnou informaci a klamou zákazníka. Prý by si měli oni jako objednatelé přepravy zajistit reklamaci. Každopádně jsem opět kontaktovala obchod s touto informací a přesto mě odpálkovali.Lidi dávejte si pozor na jejich metody!!!!

Dodání zboží, které je uvedeno, že mají na skladě, trvalo více jak týden. Jelikož jsem ho nutně potřebovala, musela jsem objednat jinde.

• zmatek v dodání, dlouhý čas, jiné dodací místo

• Široký výběr zboží, nejen pro zvířata.
    • Dobré ceny.

Dlouhá doba dodání, i když je zboží skladem. Ještě si dovolí při objednávce napsat, že okamžitou platbou urychlíte odeslání. Objednala jsem a zaplatila ve středu, v pátek žádné info. Na dotaz jsem se dozvěděla, že to kompletují a odešlou v pondělí. Musela jsem si jít zakoupit náhradní zboží do obchodu, protože do pondělí bych neměla do krmítka co dát. V pondělí přišla zpráva, že zboží je připraveno a čeká na vyzvednutí dopravcem. Ten ho vyzvedl v úterý a ve středu doručil. Myslím, o den pozdější vyzvednutí nebyl problém dopravce, s tím mám vždy dobré zkušenosti. Takže obchod je využitelný jen tehdy, pokud Vám nevadí, že si na dodání ten týden počkáte.

• Věčné problémy s obchodem

Při mé chybě v objednávce obchod správně nekomunikoval, nemohlo dojít ke změně i při mé okamžité reakci.

• jediné pozitivní je vrácení zaplacené částky obratem
    • Týden po objednání a zaplacení zboží, které bylo údajně skladem, jsem nedostala žádnou informaci (pouze přijetí zaplacené objednávky). Po týdnu jsem se dotázala na stav objednávky a teprve pak jsem se dozvěděla, že zboží nemají, objednávku stornují a vrací mi peníze (ty vrátili obratem).

Odesláno až po urgencích 5 den. Nemožnost objednávku zrušit. Rozhodně neplaťte dopředu. Nedoporučuji.

Zboží,které bylo skladem, uhrazeno obratem a dodání až po urgencích za 8/9dní

• Nízké ceny
    • Doba dodání neodpovídá informaci u výrobku

• VZHLEDEM K TOMU ŽE MĚ ZATÍM ZBOŽÍ NEBYLO DORUČENO TAK MUSÍM NAPSAT NEGATIVNÍ HODNOCENÍ !!!
    • PROSTĚ JSEM JIM ZAPLATIL DOPŘEDU A TEĎ UŽ JE NIC NETLAČÍ K TOMU ABY ZBOŽÍ DORUČILI CO NEJDŘÍV KDYŽ UŽ MAJÍ MOJE PENÍZE A TAKTO TO JE I U OSTATNÍCH E-SHOPU PROSTĚ PŘÍŠTĚ JEĎINĚ NA DOBÍRKU TO SE PAK SNAŽÍ ÚPNĚ JINAK ABY DOSTALI ZAPLACENO !!!!!

• Přehnaně drahé poštvné a dobírkovné

Objednala jsem hárací kalhotky, čekám už 8 dní, stále jsem nic nedostala. Přehnaně drahé dobírkovné prý proto, že jim nepřebírají zásilky. Ani se tomu nedivím po týhnu už kalhotky nepotřebujeme. Nikde nemají na stránkách info, že doručení trvá déle než 8 dní. Ještě, že jsem neplatila předem. Už tu nikdy neobjednám !

• Dodani zbozi 1,5 tydnu
    • Labirint pro kocky mel velkou prasklinu, ktera ohrazuje zdravi kocourka

Vubec nedoporucuji. Dostala jsem pred Vanocy ot te firmy spatnou naladu a starosti s reklamaci zbozi.

8 dní dodání

Na zboží které uváděli, že mají skladem již desátý den čekám, žádná komunikace s obchodem, telefonní číslo nemají, a na mailu mě paní chlácholí o strpení. Mám obavy, jestli své zaplacené zboží vůbec ještě uvidím. Nedoporučuji!!!!!!!