• zakoupeno v PetDiscont.cz před 4 týdny

• ..rychlost dodání na úkor kvality..!!!
    • ..nikdy více tento obchod vážení..!!!!!
  • zakoupeno v PetDiscont.cz před 1 měsícem

• Dlouha doba dodani posledni zssilky 10dnu.Je to normalni?

Ted mi posilaj balik 10dnu.Minule to trvalo 3dni a hlavne ze jsem platil predem.Hrozny asi to jidlo vyrabi sami.

• zakoupeno v PetDiscont.cz před 2 měsíci

Špatná komunikace, když nemají zboží, které jste už zaplatili, tvrdí že objednávku jste zrušili vy. vrácení peněz za zrušenou objednávku je komplikované, nabízejí termín 10 až 12 pracovních dní. nakonec peníze vrátlili, ale zákazníka to stojí rozčilování a dost energie. komunikace strašná, jednání drzé a bezohledné.

• Ceny
    • Zboží avizované skladem nebylo

Objednala jsem zboží podle obrázku, ten však neodpovídal, byl to jiný typ. Dávejte si na to pozor.

• zakoupeno v PetDiscont.cz před 2 měsíci

• Objednávka byla dodána nekompletní, po urgencích mi bylo posláno chybějící zboží, které teď požaduje obchod zpět. Zboží mi prý bylo dodáno neoprávněně.
    • Obchod nikomu nedoporučuji !!

V žádném případě nedoporučuji tento zásilkový obchod !
    Již nikdy zde nebudu nakupovat.

• zakoupeno v PetDiscont.cz před 2 měsíci

• Nabízejí na eshopu zboží, které nejsou schopni dodat. Zvláštní? Objednávku jsem proto musel zrušit.

• Dlouhá dodací lhůta
  • zakoupeno v PetDiscont.cz před 3 měsíci

• dobrá komunikace
    • rychle vrátili peníze
    • neaktuální informace o zásobách skladem na webu
    • neschopnost dodat objednané zboží

• Ceny
    • Velmi dlouha dodaci doba

• Velký výběr
    • Pokud na zboží nepospícháte vše OK, pokud spěcháte doporučuji vybrat jiný e-shop. Je to již má několikátá objednávka a zboží dorazí cca do týdne.
  • zakoupeno v PetDiscont.cz před 4 měsíci

• dlouhá dodací doba, špatná komunikace-zboží uvedeno jako skladem a dodání trvá velice dlouhou dobu

Velice mě zklamal tento eshop. Zboží uvedené jako SKLADEM jsem objednala 14. 5. řádně zaplatila okamžitou platbou a dnes je 24. 5. dosud nebylo doručeno. Na straně dopravce chyba není. Protože se jedná o krmivo, taková dodací doba je nepřípustná. Nedostala jsem ani žádnou omluvu nebo upozornění o zpoždění dodávky. Nebyla to moje první objednávka, ale byla v poslední.

• zakoupeno v PetDiscont.cz před 4 měsíci

• Velký výběr a dobré ceny.

Obchod nemohu doporučit. Neskutečně dlouhá doba dodání. Více jak po týdnu ještě zboží nemám. Objednávala jsem podruhé a vždy stejný scénář. Po napsání mailu co je s mojí objednávkou se teprve začne něco dít. Většinou odpověď, že zboží bude předáno dopravci. Dorazí za dalších cca 4-5 dní. Komunikace žádná. Takže za mě už nikdy.

• zakoupeno v PetDiscont.cz před 4 měsíci

Doba dodání tak dlouhá, že jsem objednávku zrušila. Nepravdivé odpovědi na dotaz o expedici zboží. 1 pytel granulí se 'kompletoval' týden.

• zakoupeno v PetDiscont.cz před 5 měsíci

Nekupuji žádné levné krmivo a proto očekávám kvalitu. Pokud mi ale přijde pytel poškozený a zalepený lepenkou, záruku kvality tam postrádám. Nesolidní jednání!

• zakoupeno v PetDiscont.cz před 5 měsíci

• Zboží stále nedoručeno a to bylo vše skladem

Obchod mě velmi zklamal. Kdybych věděla, že ani po týdnu zboží stále nebudu mít. Navíc jsem brala jen produkty skladem. Koupila bych určitě v jiném obchodě.
    Navíc od zaplacení nikdo se mnou nekomunikuje. Několik dní trvalo, než to odeslali a od informačního mailu, že je vše odesláno. Nic a zboží nepřišlo. Od odeslání už jsou to 3 pracovní dny.

• dlouhá doba dodání
    • I přesto, že zboží bylo skladem tak. Objednávka 26.4 a dorazilo až 3.5

Velmi dlouhá čekací doba

• zakoupeno v PetDiscont.cz před 5 měsíci

Po 8 dnech nebylo objednané zboží doručeno. Tři dny trvalo obchodu objednané granule expedovali a měli by změnit dopravní firmu. Po 5 dnech nic.

• zakoupeno v PetDiscont.cz před 6 měsíci

• Doba dodání
    • Objednávka změněna obchodem
    • Přístup obchodu k zákazníkovi
  • zakoupeno v PetDiscont.cz před 6 měsíci

Obchod rozhodne nedoporucuji! Zbozi jsem objednala 1.4. a ani po 14 dnech jsem se baliku nedockala ac jsem zasilku urgovala. Zbozi melo byt skladem (o cemz pochybuji), kdyz jsem do obchodu psala po nekolika dnech email, tak pry musi objednavku zkompletovat. To je problem 4 baliky stejneho krmiva zabalit a poslat?! Takze nakonec po dalsich 3 dnech naprosto stejneho stavu objednavky, jsem objednavku zrusila, objednala v jibem eshopu a do 3 dnu jsem mela zasilku doma.

Reakce obchodu PetDiscont.cz

Bohužel nás situace mrzí a omlouváme se za ní. Do odeslání bohužel vstoupili 4 dny velikonoc a objednávku samozřjemě mít nemůžete, protože jste ji po velikonocích stonovala. Také ve firmě máme bohužel 1/3 lidí v karanténě a stejná situace je u dopravců a nemá i u nich kdo zboží třídit nebo převážet.