• Dlouhé čekání na zboží, snad jen kvůli prazdninam
    • Objednáno ve středu, doručeno další čtvrtek

• Na zásilku jsem čekala týden. Ceny mají podobné jako jinde. Už tady nakupovat nebudu. V dnešní době bych při okamžité platbě čekala mnohem rychlejší zásilku.

Příšerná dodací lhůta. Nedoporučuji.

Reakce obchodu PetDiscont.cz

děkujeme za Vaše vyjádření.

Vaše objednávka byla odelána v termínu. Tedy do 3 pracovních dní dle obchodních podmínek.

• Nízká cena
    • Čekám na zboží už týden, teprve po tyd u dorazilo do zasilkovny, snad 4 dny čekalo nez se zabalilo , a další 4 dny ( ins vikendem) než vyrazilo na cestu

Reakce obchodu PetDiscont.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

Tato objednávka, na kterou píšete hodnocení, byla z Vaší strany stronována, že chcete koupit jiné zboží.

Následně jste udělala novou objednávku. Tu jsme odeslali dle OP do 3 pracovních dní.
    Nicméně Vaše objednávka čeká od včera na Vás na výdejním místě, kterou jste si zatím nevyzvedla.

Zuzka

Dlouhá doba přípravy zboží k odeslání

Reakce obchodu PetDiscont.cz

moc se omlouváme za menší technické problémy, které nastali při konpletaci Vaší objednávky.

Věříme, že se to již opakova nebude.

• Ceny
    • Po X dnech se ozvali, ze nemaji granule, kvuli kterym jsem iniciovala nakup. Poslali mi pouze zbytek objednavky - pamlsku, ktere doposud stejne jeste nemam doma.

Reakce obchodu PetDiscont.cz

zda zdržení se moc omlouváme.
    Vaše objednávka nebyla odeslána (zatím jsme ji neposlali), protože jste nám zatím nedala vědět (např. potvrzením či zamítnutím provedené změny), co s objednávkou máme udělat.
    Zatím nevíme, zda objednávku můžeme odeslat bez granulí.

Dokud nedostaneme info, tak objednávka bude viset v systému jako neodeslána.

• Mají dobré věci
    • Dlouhá doba dodání
    • Pokud na to spěcháte, naštve to.

Objednával jsem pipetu proti blechám pro kočku + kapičky na srst. Uváděli že mají skladem, objednal + zaplatil jsem v pondělí, odeslali ve čtvrtek, přišlo to v pondělí

Reakce obchodu PetDiscont.cz

objednávky expedujeme do 3 pracovních dní u objednávek vytvořených a uhrazených do 11h.
    Vaše objednávka byla po této době. Takže se začala zpracovávat hned v úterý 2.7 a 4.7 jsme ji odeslali.
    Kvůli pátečnímu svátku byla na vyzvednutí hned v pondělí.

• dobré ceny
    • dodací doba

Ačkoli byly granule uvedeny skladem, odeslány byly až 3. den po objednávce. V poznámce jsme přitom uvedli, že na ně spěcháme. Jinak by to bylo v pořádku.

Reakce obchodu PetDiscont.cz

objednávky přijímáme do 11h a expedujeme do 3 pracovních dní.
    Vaše objednávka byla po této době.

Vytvořena byla ve středu 26.6. v 11:44.
    Odeslali jsme ji v pátek 28.6.
    Hned v pondělí 1.7. byla uložena na poště.

Zuzka

• Nakupuji zde pravidelně konkrétní produkty skladem.
    • Poslední dobou dlouhá doba doručení a to zejména platbou předem.

Dlouhá doba doručení, přímo extrémní v dnešní době.

Dobrý den, pane Jiří,
    děkujeme za hodnocení.

Zuzka za Petdiscont.cz

• Zboží mi bylo uloženo v zásilkovně a než jsem si jej stačil vyzvednou, štěnata, pro které jsem měl odčervovací pastu, mi uhynula. Takže jsem ji již nepotřeboval. Zboží se vrátilo obchodu a ten mi následně naúčtoval cca 450,- Kč poplatky za nevyzvednutou zásilku. Mimo jiné 300,- Kč personální náklady + nějaké další náklady. Takže za císaře jsem zaplatil cca 9.000,- Kč zisk velká 0 , náklady na pitvu, krytá atd. a ještě jsem platill 450,- Kč za zboží, které jsem již nepotřeboval. Fakt super obchod. Již nikdy více. Manželka má přísný zákaz zde nakupovat.

Reakce obchodu PetDiscont.cz

každý názor je pro nás důležitý a zodpovědně se s ním zabýváme.

Zuzka za Petdiscont.cz

• Příliš dlouhá lhůta dodání. Objednala jsem krmivo v pondělí, kompletovat ale obchod začal jen ve čtvrtek, a jen v pátek balík byl připraven k přepravě. Určitě jsem ho dostala jen příští týden. Tak prostě ztracený týden čekání.

Každý názor je pro nás důležitý a zodpovědně se s ním zabýváme.

Objendávku jste uskutečnila v pondělí v 20h. Objednávku jsme začali zpracovávat hned v úterý ráno.
    Objednávka byla ve čtvrtek (3tí pracovní den) odeslána.
    Zásilku Vám doručili v pondělí na výdejní místo a tam jste ho také ten den vyzvedla.

• Dlouhá dodací doba

Reakce obchodu PetDiscont.cz

moc nás mrzí Vaše nespokojenost.
    Z naší strany byla zásilka odeslána ve standardní době.
    Pošta Vám měla balík dovést v sobotu, nicméně nedovezli.
    Následně jste si změnila doručení a nechala jste si balík uložit na poště.
    Dnes 14.5. má být uložena.

možná jsou levnější, ale zdlouhavé kompletování objednávky, po 6 dnech že zaplacené zboží není skladem atd atd..v dnešní době o nervy..obj. za 5,5tts ze 3.5. a zboží stále u nich

Reakce obchodu PetDiscont.cz

moc nám mrzí, že se Vaše objednávka takhle zasekla.
    Bohužel se jednalo o chybu na skladě u jednoho druhu granulí.

Dlouhá dodací lhůta.

Dobrý den paní Bronislavo,
    moc se omlouváme za mírné zdržení s Vaší objednávkou.

12.4. objednáno, zaplaceno..
    14.4. přišel email, že se objednávka kompletuje.
    18.4. - tedy pátý den kompletace zjistili, že jedna položka není na skladě.
    Zásilka dorazila 22.4.
    Všechno strašně trvalo.

Reakce obchodu PetDiscont.cz

objendávku jste vytvořila v pátek v 18h.
    Objendávkou jsme se tedy začali zabývat hned v pondělí.

Jedna z objednaných misek byla poškozená a tam jsme objednali novou, která hned druhý den dorazila, ale bohužel taky poškozená. Nakonec jsme ji z objednávky museli odebrat.

Vaše objednávka odcházela s jednodenním spožděním, za to se moc omlouváme.

• Dlouha doba dodani.

So 13.4. Zbozi zaplaceno platba potvrzena obchodem pa 19.4. Teprve dodano...5 pracovnich dnu na dodani granuli pro psa mi pripada dlouho...

Reakce obchodu PetDiscont.cz

objednávku jste vytvořili v sobotu 13.4., v ten den jsme Vám i potvrdili přijatou platbu (platby páruje automat). V pondělí jsme se objednávkou začali zabývat. Ve středu 17.4. byla odeslána a 19.4 jste objednávku vyzvedli u přepravce.

Jako náš dlouholetý zákazník víte, že zboží expedujeme do 3 pracovních dní.

• Široký sortiment zboží
    • Slevy a výhodná balení
    • Příliš dlouhá doba odeslání

Pokud na zboží nespěcháte, pak se vyplatí zde nakoupit. Doručení trvá cca týden, což je v případě že dochází granule, dosti nepříjemné.
    Datum objednání byl 9.4. doručení 16.4.

• Velmi špatná a arogantní komunikace s obchodem
    • Posílají zboží s brzkým datem expirace

Nedoporučuji

Zboží uváděné skladem skladem nemají, po vaši objednávce teprve objednají u dodavatele a pak zboží přepošlou. Pozor v obchodních podmínkách mají že zboží objednané do 11 hodin vyřizují ale NEPOSÍLAJÍ ten den, na vyskladnění mají 3 dny. Zboží " SKLADEM" jsem objednal a zaplatil v úterý v 11:25 a doručeno mě bylo až další týden v pondelí. Expirace kapek proti klíštatům končila za dva měsíce.

• Jednání společnosti
    • Řešení při dodání poškozeného zboží
    • Přístup firmy

V tomto obchodě bych už nikdy nenakoupila!!!! Objednávala jsem tři klece Ferplast Casita 100. Jedna z klecí přišla značně poškozená-prasklá a poškrábaná(upozorňuji, že z venku balík nebyl vůbec poškozený).Po kontaktování obchodu mi bylo sděleno, že mám jít danou klec reklamovat k přepravci.To se mi moc nezdálo, tak jsem kontaktovala Českou obchodní inspekci a ta mi sdělila,že to takto určitě není.Že mi obchod podává mylnou informaci a klamou zákazníka. Prý by si měli oni jako objednatelé přepravy zajistit reklamaci. Každopádně jsem opět kontaktovala obchod s touto informací a přesto mě odpálkovali.Lidi dávejte si pozor na jejich metody!!!!

Dodání zboží, které je uvedeno, že mají na skladě, trvalo více jak týden. Jelikož jsem ho nutně potřebovala, musela jsem objednat jinde.