• Neskutečně dlouhá dodací lhůta.
    • Platbu chtějí ihned, zboží nedodají.
    • Nekomunikují.
    • U objednávky je komentář, že probíhá kompletace.
    • Kompletace probíhá neskutečně dlouho.
    • Objednávku z 8.11., nemám. Recenzi píšu o 11 dní později. Platba byla připsána 9.11..

Zaslali mi poškozené zboží. Když jsem jim napsala email, že je zboží poškozené, tak jejich reakce byla, že je všechno z jejich strany ok. Prý jak jim to dodavatel pošle, tak oni to posílají dál. Firma si z nás, zákazníků dělá srandu?

Reakce obchodu PetDiscont.cz

Vážená paní Svobodová, vše Vám bylo vysvětleno. Stelivo přišlo přelepené již od dodavatele a opravdu si toho naši zaměstnanci nevšimli. Psali jsme Vám, že vše je baleno pod videozáznamem (celkem 21 kamer), a že Vás žádáme o poskytnutí fotodokumentace toho přelepení, abychom mohli reklamaci dále uplatnit. Bohužel jste již nic dalšího neposkytla. Asi jste se těšila na negativní recenzi, která Vás evidentně uspokojila víc něž řádné vyřešení reklamace.

• Dlouhá dodací lhůta přestože zboží bylo skladem
    • Balení
    • Objednavka 17.10., doručení až 24.10.

• Lhůta pro zpracování objednávky
    • Doba doručení
    • Kvalita balení
    • Uvádí zboží “skladem”, které zřejmě není

Příšerný online pet shop. Pokud chcete čekat týden na doručení objednávky, tak směle objednávejte (objednáno 17.10, doručeno 24.10). Pět dní to budou “kompletovat” a další tři posílat. Ve srovnání s konkurencí absolutně neobstojí. Ještě k tomu granule přišly zabalené v tenké fólii, takže jsou pomlácené. Do budoucna se tomuto eshopu vyhnu obloukem.

Na zboží čekám již přes týden. Vše jsem hned zaplatila a přesto mi stále nebylo doručeno.

Veškeré zboží, které jsem objednávala měl e-shop uveden jako skladem. Po týdnu mi přišel mail, že některé položky nemají. Teď už nezbývá než jen čekat, kdy přijde ten zbytek.

Kleště na drápky naprosto nedostatečně zabaleny (pouze v igelitovém sáčku). Při přepravě s nimi asi nebylo zacházeno nijak opatrně a tak byla rukojeť prasklá. Reklamace byla ovšem vyřízena téměř obratem, což beru jako plus obchodu. Ovšem na vrácení peněz jsem čekala 18 dní!

• Delší dodací doba

• Ceny
    • Dlouhá doba odeslání

Položky skladem a přijdou až po týdnu, příště vybírám jinde. Musela jsem krmivo koupit ve zverimexu.

• příjemná cena
    • dlouhá dodací lhůta

Při objednání zaplacené zboží dojde za 6 dní!

Velmi špatná komunikace s obchodem.
    Po třech dnech od objednání jsem vznesla dotaz k termínu doručení. Přišla informace, že se zboží expeduje. Tato informace byla ale mylná.
    Po 6ti dnech došlo info, že zboží již není skladem. V době objednání bylo skladem vše. Po doplacení částky za jiné zboží opět 3 dny žádné info.
    Zboží nebylo odesláno ani více jak po týdnu od objednání. Objednávku jsem stornovala a druhý den mi namísto omluvy přišla pouze informace, že zboží je již odeslané, nelze stornovat a pokud zásilku nepřevezmu, nevrátí mi poštovné. Platbu jsem reklamovala přes svou banku. Obchod rozhodně nedoporučuji.

• Asi nejlevnější ceny na trhu
    • Dlouhá doba dodání
    • Žádná komunikace

Už je to týden, co jsem udělala objednávku a stále nemám své zboží! S obchodem nulová komunikace, musela jsem se sama ozvat a dosazovat se na stav zásilky. Nedoporučuji, objednávejte tak s měsíčním předstihem, aby Vám zboží přišlo včas.

zboží mi přišlo poškozené na první pohled bylo vidět že přepravou to nebylo. Balík byl úhledně zabalen. krmivo pro ptáky rozříznuto na více místech při otevírání vše se mi vysypalo na koberec. Konzervy pro psy nesmyslně polepené izolepou

• Na zboží jsem čekala 7dní a to je velké významné mínus, nedoporučuji.

• V balíčku dvě věci chyběly. Jelikož jsem platila kartou předem, tak tyto dvě věci mám zaplacené.

Dlouhá doba dodani

Objednate a cekate tyden na dopravu Za mne znovu uz ne

Všechno "skladem" ale objednávky se nedočkáte...‍♀️

• Super cena
    • Dlouha doba doruceni, i prestoze zbozi bylo na sklade

• Špatná komunikace.

Zaplaceno 23.7. a až po mém dotazu 1.8. mi bylo řečeno, že zboží je na cestě. Hned po mém dotazu přišla zpráva, že mi obchod obj. zrušil z důvodu, že zboží nešlo kompletovat (25 kg soli!) a že na skladě obj. zboží nedohledali!