• Zboží nedorazilo, obchod bohužel nekomunikuje. Škoda.

• když už vás hodně vytočí, tak vrací peníze
    • Doufám, že podložka bude stát za to.
    • Neskutečně dlouhá doba dodaní. Na magnetickou podložku čekám už 3. týden.
    • nekomunikace - na fb neodepisují, na maily taky ne. Když máte kliku snad se po 14 dnech alespoň dovoláte

nekomunikace - od potvrzení přijetí objednávky jsem od obchodu nedostala žádné informace. Na FB neodpovídali. Po 14 dnech jsem se jim teprve dovolala, abych zjistila, co je s mou objednávkou. Informace byla, že do týdne budou na skladě a pak rozeslány. Týden uběhl a o objednávce stále, žádné zprávy.

• Neda se dovolat, zbozi po mesici nikde.

• předchozí zkušenost bez problémů, rychlé dodání, možnost objednat z klidu domova
    • objednávka ze 3.1. zaplacená díky předchozí dobré zkušenosti předem, po 14 dnech telefonicky dotazováno, kdy zboží přijde, přislíbeno do týdne, 14 dní opět uběhlo bez jakékoliv informace, nelze se dovolat, na e-maily nikdo nereaguje.

Ráda svoji negativní zkušenost změním, pokud se svého ne zrovna levného, již zaplaceného zboží dočkám. Zatím ale velká nespokojenost.

Na mail, messenger nikdo neodpovida, telefon vzali az po nekolika dnech, kdy jsem se pokousela dovolat. Predem zaplacene zbozi nebylo v pozadovane barve, nikdo me neinformoval. Kdyz jsem se dovolala, domluvili jsme jinou barvu a termin odeslani v patek, neodeslali, az po dalsi telefonicke urgenci bylo zbozi konecne odeslano.

• Zboží, které mi bylo doručeno, neodpovídá popisu v nabídce
    • Když volám nikdo nebere telefon
    • Nikdo neodpovídá e-meilem
    • Nemůžu udělat reklamaci a vrátit peníze
  • zboží zatím nedorazilo, komunikace žádná, zatím nikdo nereagoval ani na dotaz

• Docela slusny vyber
    • Zbozi skladem ale na email doslo ze neni..musel jsem cekat..

• kontaktovala som ich emailom, kedze nakup isiel zo sr, potrebovala som iban a udaje pre medzinarodnu platbu. obchod nezareagoval, 3 dni potom obj. zrusil.

Reakce obchodu Pelíšky DOG

Dobrý den paní Barboro, pokud se jedná o postroje pro pejsky mám je pro Vás stále připravené. Jen jsem opravdu nedostala žádnou odpověď. Moc mě to mrzí a pokud máte stále zájem, ráda postroje pošlu obratem k Vám. Simona - PeliskyDog.cz

V případě pelíšku Matrace pro psa Elite - hnědá Cordura XXL 95 x 70 cm neodpovídá barva na fotografiích a uvedené rozměry.