• Rychle dodání

Vždy spokojenost,rychlé,spolehlivé dodání

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen.
    Přejeme ať se pejskovi na lehátku dobře leží a je spokojený :-)

• Kvalitní pelíšky
    • Vynikající komunikace

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že oceňujete kvalitu pelíšků, na které si dáváme opravdu záležet, stejně tak jako na komunikaci se zákazníky. Přejeme ať se chlupáčovi v pelíšku dobře válí.
    Peliskydog.cz

• Skvělá komunikace obchodu. Kvalitní zboží.

Pelíšky a boudičku jsem musela vrátit, protože byly moc velké. S obchodem skvělá, bezproblémová komunikace.

Dobrý den, paní Petro,

moc děkujeme za recenzi. I když jsme Vám nebo spíše pejskovi neuměli najít tu správnou velikost dle Vašich přání, jsme rádi, že jste byla i tak spokojená. Mějte se hezky a pejskovi posíláme pac a pusu na čumák.

Skvělá komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za milou recenzi. Jsme rádi, že jste s námi spokojená a přejeme ať se pejskovi po schůdkách dobře běhá. :-)
    Peliskydog.cz

Objednávala jsem zde poprvé a velká spokojenost.

Dobrý den, paní Marie,

moc děkujeme za recenzi, která nám udělala velkou radost. Přejeme pejskovi, ať se mu v pelíšku dobře bydlí a je tam spokojený.
    Peliskydog.cz

Rychlé dodání, kvalitní provedení.

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za recenzi. Jsem ráda, že se Vám taška i hračky líbí a přejeme spoustu pohodových cest s Vaším chlupáčem.
    Peliskydog.cz

Ani měsíc a půl po objednání a zaplacení nic nedorazilo.

Dobrý den, paní Mio,

je nám velmi líto, že jste zklamaná. Objednávala jste položku, která má status Objednáno, kde je uvedeno, že pro termín dodání, je třeba nás kontaktovat. Informovali jsme Vás o delší době dodání, s nabídkou vrácení peněz. Dle dohody s kolegyní jste chtěla počkat. Každopádně peníze jsme Vám vrátili. V okamžiku, kdy zboží neskladníme, budeme Vás informovat a případně se domluvíme na dodání s platbou při převzetí na naše náklady.
    Peliskydog.cz

Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro pelíšek od vás. Je stejný jak na fotce a můj pejsek si ho hned zamiloval :-)

Dobrý den, paní Lucko,

moc děkujeme za milá slova, která nás moc potěšila. A ještě více jsme raději, že se pejsek do pelíšku od nás zamiloval.
    Přejeme ať se mu v něm stále dobře leží a sbírá síly na všechny psí kusy.
    Mějte se krásně.

• Kvalita

Nejpříjemnější obsluha

Dobrý den, pane Tomáši,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi službami tak spokojený. Náš Tom na expedici balí jako o závod, aby Váš mazlíček mohl spokojeně chroupat svoje odměny. Posíláme mu pac a pusu na čumák.
    Mějte se hezky
    Peliskydog.cz

Velká spokojenost. Vstřícní , ochotni řešit komplikace že strany zákazníka( výměna zboží).

Dobrý den, paní Hano,

děkujeme za Vaše slova, moc nás těší, že jste s našimi službami spokojena. Výměnu zboží provádíme běžně, každému se může stát, že úplně netrefí velikost, zvlášť u pelíšku BOUDA. Naše Alenka na zákaznické péči vše vyřeší k Vaší spokojenosti.
    Hezký den a ať se mazlíkovi dobře bydlí
    Peliskydog.cz

Pohodlný a krásný pelíšek, děkuji za laskavost a rychlé jednání obchodu.

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste z pelíšku tak nadšená, naše kolegyně Alena se o Vás ráda postarala.
    Přejeme ať se chlupáčovi dobře leží a čerpají síly na psí kusy.

• velice ochotní

Reakce obchodu Pelíšky DOG

rádi jsme Vám vyšli vstříc. Přejeme, ať se pejskovi v tašce dobře cestuje a máte mnoho společných zážitků.

Rychlý, spolehlivý

Dobrý den, Jirko,

díky za hezkou recenzi :-)

• dobrá komunikace
    • rycchlost dodaní

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za zpětnou vazbu, udělala jste nám tím velkou radost. Přejeme ať se pejskovi dobře odpočívá v pelíšku a po pamlscích poslouchá na slovo :-)
    Peliskydog.cz

• Kvalita zboží, dodání ve slíbeném termínu

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste s kvalitou boudičky spokojená a věříme, že hlavně Vašemu pejskovi se v ní bude obzvlášť líbit.
    Peliskydog.cz

• Doručení bylo velmi rychlé.
    • Rovněž avizovaný dárek byl k objednávce přibalen.

Byla jsem spokojena jak s přehledností stránek, tak i s přesným popisem zboží. Určitě nákup v tomto obchodě mohu doporučit.

Dobrý den, paní Radko,

děkujeme ještě jednou za nákup u nás, jsme rádi, že jste spokojena od začátku nákupu až do konce. Věřím, že stejně jako Vy bude spokojený i pejsek. Přejeme mnoho pohodových cest s naší taškou.
    Peliskydog.cz

• skvělá komunikace, rychlé zaslání zboží

Dobrý den, paní Heleno,

děkujeme za pochvalu, jsme rádi, že se Vám s náma dobře komunikovalo a zboží Vám dorazilo obratem :-)
    Přejeme, ať jste s pelíškem spokojená a pejskovi se dobře leží :-)

Doporučuji,max spokojenost ,vše podle přsdstav

Dobrý den, paní Pavlíno,

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste maximálně spokojená a věříme, že pejsek na tom bude úplně stejně.
    Přejeme spoustu pohodových chvil a vše nej v novém roce, hlavně hodně zdraví.
    Mějte se pěkně
    Peliskydog.cz

• Odpoledne jsem objednala a druhý den vyzvedla, dva dny před Vánoci

Dobrý den, paní Hany,

děkujeme za hezkou recenzi. Vyřídíme pochvalu naší expedici, i před Vánoci jsme jeli na maximum a snažili se všechny objednávky, které byly skladem doručit pod stromeček. V novém roce přejeme hodně zdraví, štěstí a pohody Vám i Vašemu pejskovi.