• Kvalita

Nejpříjemnější obsluha

Dobrý den, pane Tomáši,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi službami tak spokojený. Náš Tom na expedici balí jako o závod, aby Váš mazlíček mohl spokojeně chroupat svoje odměny. Posíláme mu pac a pusu na čumák.
    Mějte se hezky
    Peliskydog.cz

• Kvalita zboží, dodání ve slíbeném termínu

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za hezkou recenzi. Jsme rádi, že jste s kvalitou boudičky spokojená a věříme, že hlavně Vašemu pejskovi se v ní bude obzvlášť líbit.
    Peliskydog.cz

• Doručení bylo velmi rychlé.
    • Rovněž avizovaný dárek byl k objednávce přibalen.

Byla jsem spokojena jak s přehledností stránek, tak i s přesným popisem zboží. Určitě nákup v tomto obchodě mohu doporučit.

Dobrý den, paní Radko,

děkujeme ještě jednou za nákup u nás, jsme rádi, že jste spokojena od začátku nákupu až do konce. Věřím, že stejně jako Vy bude spokojený i pejsek. Přejeme mnoho pohodových cest s naší taškou.
    Peliskydog.cz

• skvělá komunikace, rychlé zaslání zboží

Dobrý den, paní Heleno,

děkujeme za pochvalu, jsme rádi, že se Vám s náma dobře komunikovalo a zboží Vám dorazilo obratem :-)
    Přejeme, ať jste s pelíškem spokojená a pejskovi se dobře leží :-)

• Rychle, kvalitně vyřízeno

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste spokojená s naším obchodem.
    Přejeme Vám spoustu pohodových cest s taškou a pejskem.

• perfektní komunikace
    • Box, ve kterém byl balíček uložený se zasekl. Snažila jsem se vyřídit s dopravcem, ale nedařilo se. Paní ze zákaznického centra Pelíšky DOG věc vyřešila naprosto bleskově. Velice děkuji za přístup.
    • rychlá expedice

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za Vaši objednávku a milou recenzi. Je nám líto, že nastala komplikace s vyzvednutím a zaseknutými dvířky. Naše Alenka na zákaznickém servisu se vždy snaží pro zákazníka udělat maximum a vždycky s úsměvem a radostí sobě vlastní splnit i někdy nelehké úkoly. Jsme rádi, že se jí to ve Vašem případě opět bleskurychle povedlo a objednávka k Vám dorazila i přes tyto nemilé peripetie poměrně rychle.
    Přejeme krásné chvíle s Vaším pejskem

• dobrá komunikace

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za zpětnou vazbu. Pelíšky, které máme skladem, odesíláme obratem, ať můžou Vaši chlupáči užívat pohodlí, co nejdříve. Ještě jednou děkujeme za nákup a pokud by bylo cokoliv potřeba, neváhejte nás kontaktovat.
    Hezký den přejeme a pejskovi pac a pusu na čumák posíláme.

• Vždy vše v pořádku

Dobrý den, paní Petratetro,

děkujeme za recenzi a jsme moc rádi, že jste spoko. :-) Přejeme ať je ještě víc spoko pejsek a v pelíšku Victoria se mu leží jako v bavlnce.

• Široký výběr
    • Super ceny
    • Rychle doručení

Dobrý den, Miki,

děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojený. Věříme, že budete i Váš pejsek s magnetickou podložkou a uleví mu od problémů. Držíme palce a přejeme spoustu zdraví a pohody.
    S přáním hezkého dne

• Rychle vyřízení objednavky

Za mě spokojenost, rychle vyřízení a doručení nelze z mě strany nic vytknout.

Dobrý den, paní Lenko,

moc děkujeme za hezkou recenzi, udělala jste nám radost. Přejeme ať pejskovi krmení chutná a díky němu má plno energie na všechny psí kusy.
    Mějte se pěkně

• rozsáhlá nabídka
    • specializace

Dobrý den, pane Romane,

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás tak spokojený :-)
    Přejeme ať se pejskovi na lehátku dobře odpočívá a čerpá síly na všechny psí kusy.
    Mějte se hezky.

• Široký výběr
    • Rychlé vyřízení a následně i doručení objednávky

Dobrý den, pane Kaftane,

máme velkou radost, že jste spokojený s nákupem u nás a vybral jste si z široké nabídky pelíšků boudičku pro Vašeho psího chlupáče. Věřím, že se v ní bude cítit dobře a bude v ní velice rád odpočívat.
    Přejeme hezký den
    Peliskydog.cz

• Přehledný obchod. Rychlé doručení.

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojená a přejeme, ať potahy dobře slouží na cestách :-)
    Peliskydog.cz

• rychlé dodání, kvalitní zboží

Dobrý den, paní Evo,

děkujeme za zaslání recenze. Jsme rádi, že jste s kvalitou našich výrobků spokojená.
    Přejeme ať se pejskovi v látkové boudě od nás dobře odpočívá a nabírá síla na všechny psí kusy :-)
    Mějte se hezky

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za zaslanou recenzi. Máme radost, že se Vám u nás dobře nakupovalo :-)
    Zboží, které máme skladem odesíláme rychlostí blesku.
    Hezký den Vám i Vašemu chlupáči

• spolehliví, rychlé dodání

Reakce obchodu Pelíšky DOG

děkujeme za hezkou recenzi. Když je zboží skladem, expedujeme rychlostí blesku :-)
    Mějte se pěkně a spoustu zábavy s Vaším psím chlupáčem